2016 En Favori Şarkı 2016 | Büyük Final | Afitap vs Yankı

Sizce 2016'ın En Favori Şarkısı Hangisi?

• Sıla - Afitap

Oy: 25 51.0%
  • Simge - Yankı

Oy: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
z3Gq8j.jpg

En Favori Şarkı 2016'da 120 şarkı arasından sizlerin oylarıyla iki şarkı adını finale yazdırmayı başardı.

Durum Leyla şarkısını eleyen Afitap ve Tatlıyla Balla şarkısını eleyen Yankı büyük finale kaldılar

Final oylamasında daha çok oyu alan taraf, En Favori Şarkı 2016'ın kazananı olacak.

Afiş için @Harunnn60 a ve yardımları içinde @Bully a teşekkürler

Sıla- Afitap

Simge - Yankı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben de final Yalın ile olacak sandım bu turdan entrika, kaos çıkmaz ne yazık ki boşuna çekirdek almışım. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hadi bakalım ama diğer tur kadar olmayacağı aşikar. :A

Bu ne böyle ergenler gibi. :A
Ben Kırgın Çiçekler nefretim uğruna izlemediğim 46'yı finale çıkarmış insanım, hiç belli olmaz bu işler :A

Yabancıı şarkı etkinliğindede @destere @sokak sanati yarı finalde finalden daha çok çarpışmıştı buradada öyle oldu bazen yarı finaller daha heyecanlı geçiyor şarkı yarışmalarında bile öyle gerçi :A :A :A
Aynen forum yarışmalarında yarı finaller daha heyecanlı oluyor genelde, ama Sıla finale çıktığı için bu final de heyecanlı ve çekişmeli geçecektir :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yabancıı şarkı etkinliğindede @destere @sokak sanati yarı finalde finalden daha çok çarpışmıştı buradada öyle oldu bazen yarı finaller daha heyecanlı geçiyor şarkı yarışmalarında bile öyle gerçi :A :A :A

@destere ile küsmesem kazanacaktı. 2 trip attım geri adım attı.:A

Bu arada oy vermedim. Vermeyi düşünmüyorum.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Arada ergenlik iyidir, ne bu sendeki ciddiyet öğlen de @Yiğitt'in üzerine yürüyordun neredeyse. :A
Bugün özel günümdeyim. :A

Ben Kırgın Çiçekler nefretim uğruna izlemediğim 46'yı finale çıkarmış insanım, hiç belli olmaz bu işler :A

Aynen forum yarışmalarında yarı finaller daha heyecanlı oluyor genelde, ama Sıla finale çıktığı için bu final de heyecanlı ve çekişmeli geçecektir :A
Fakat bunda kaybedersen kardeşim büyük yenilgi olmuş olacak hem Yalın hem Gökhan elendi çünkü. :A

İlginçmiş. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün özel günümdeyim. :A

Fakat bunda kaybedersen kardeşim büyük yenilgi olmuş olacak hem Yalın hem Gökhan elendi çünkü. :A

İlginçmiş. :D
Afitap da iyi şarkı ama Yankı sonuna kadar hak ediyor en iyi şarkı seçilmeyi :Z

Simge bir daha asla üstüne çıkamayacak bu şarkının :A
aa yalnız sılanın engerek şarkısını yalın elemişti ateşle oynamayıda durum leyle elemişti sanırım afitaıda eliyordu nerdeyse çeyrekteki oy avantajıyla okadarına izin vermedi
:A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...