2015 En Favori Şarkı 2015 | 2.Tur | J Grubu

Hangi 3 şarkı üst tura çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
En Favori Şarkı 2015, 2. turlarıyla devam ediyor.

2. turlarda her gruptan en fazla 3 şarkıya oy verilecek ve en çok oy alan ilk 3 şarkı 3. tura yükselerek finale bir adım daha yaklaşmış olacak.

Oylama 4 gün sürecektir.

İşte 2. tur J grubu adayları:

Gülben Ergen feat. Bora Duran - Kalbimi Koydum

Göksel - Sen Orda Yoksun

Sıla - Hediye

Aslı Demirer ft. Gökhan Türkmen - Korkak

Serdar Ortaç ft. Otilia - Balım

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
göksel

sıla

aslı demirer ft. gökhan türkmen

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gülben Ergen feat. Bora Duran - Kalbimi Koydum
Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen - Korkak
Serdar Ortaç - Balım

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Göksel - Sen Orda Yoksun
Sıla - Hediye
Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen - Korkak

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hediye
Korkak
Balım

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
serdar ve gökhan aslı düeti bence anketin ağır favorileri 3.kişi olarakta yer dolsun diye baktım ben hep seçenekleri doldurmak istiyorum sıla diğer ikisine oranla daha önde gibi diğer ikisini hiç sevmiyorum oyüzden sıla ekledim :F

serdar beye bence haksızlık yapılıyor balım ilk turu düello zor geçti ve bu turda ağır favori olması lazımken çok düşük oyla geride kalmış fobilerimizi atalım:F:F:F

serdar
gökhan aslı düet
sıla

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
serdar ve gökhan aslı düeti bence anketin ağır favorileri 3.kişi olarakta yer dolsun diye baktım ben hep seçenekleri doldurmak istiyorum sıla diğer ikisine oranla daha önde gibi diğer ikisini hiç sevmiyorum oyüzden sıla ekledim :F

serdar beye bence haksızlık yapılıyor balım ilk turu düello zor geçti ve bu turda ağır favori olması lazımken çok düşük oyla geride kalmış fobilerimizi atalım:F:F:F

serdar
gökhan aslı düet
sıla
Aynen mesela Balım'ı sevdiği halde oy vermeyen @GunesinOglu bunun bedelini ödeyecek.

Klip konusunda paylaşacaktım ama vakit olmadı 40 milyonu geçti bu arada şarkı. :Z Kıskananlar çatlasın. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen mesela Balım'ı sevdiği halde oy vermeyen @GunesinOglu bunun bedelini ödeyecek.

Klip konusunda paylaşacaktım ama vakit olmadı 40 milyonu geçti bu arada şarkı. :Z Kıskananlar çatlasın. :A
aa var öyleleri benimde sevdiklerini bilip vermediklerim gözlemliyorum fark etmedik sanmasınlar :A:A:A

ayy hadi serdar beyin diğer şarkılarına çok ilgi göstermeseler bile balıma bu ilgisizlik beni çok şaşırttı açıkcası serdar beyin uzun aradan sonra tekrar yakalamış olduğu hit parçası bu yazında iyi şarkılarından bence :-):-):-)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa var öyleleri benimde sevdiklerini bilip vermediklerim gözlemliyorum fark etmedik sanmasınlar :A:A:A

ayy hadi serdar beyin diğer şarkılarına çok ilgi göstermeseler bile balıma bu ilgisizlik beni çok şaşırttı açıkcası serdar beyin uzun aradan sonra tekrar yakalamış olduğu hit parçası bu yazında iyi şarkılarından bence :-):-):-)
Musti'yi sürekli destekledim. :A Ece Seçkin'in şarkısını daha çok sevdiğim için de Burcu'ya oy veremedim üzgünüm. :A

Ya bir de Karabiberim yerine Balım'ı kullansaydın keşke diyordun. :F 2.tura zor çıktı şarkı. ss

@Bully @Çiğdem- dedikodumu yapmayın ben 2 kişiye oy verdim hepsinde 3 olduğunu bilmiyordum bile :A
Anketin üstünde koskocaman soru var hangi 3 şarkı üst tura çıksın diye niye okumadan oy kullanıyon pis üşengeç :bağır:

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Musti'yi sürekli destekledim. :A Ece Seçkin'in şarkısını daha çok sevdiğim için de Burcu'ya oy veremedim üzgünüm. :A

Ya bir de Karabiberim yerine Balım'ı kullansaydın keşke diyordun. :F 2.tura zor çıktı şarkı. ss

Anketin üstünde koskocaman soru var hangi 3 şarkı üst tura çıksın diye niye okumadan oy kullanıyon pis üşengeç :bağır:

Benim için hepsinde 2 saniyeliğine açmazsın demi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa mustiye desteğini sürdür yeter cnm :A:A:A

serdar beye bende destek oluyorum kurtaracaz inş:F:F:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...