2015 En Favori Şarkı 2015 | 2.Tur | F Grubu

Hangi 3 şarkı üst tura çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Mabel buray ve merve dedim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
mabel matiz
Ziynet sali

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu Buray'ın aldığı oy ne?:eek: Diğer bir gurptada ya 1. yada 2. olmuş. Forum adamı çok seviyordu da biz mi görmedik acaba. :F

@Bully anlat bakalım. :F

Merve Özbey - Yaş Hikayesi

Ziynet Sali - Mevsimsizim

Mabel Matiz - Gel

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu Buray'ın aldığı oy ne?:eek: Diğer bir gurptada ya 1. yada 2. olmuş. Forum adamı çok seviyordu da biz mi görmedik acaba. :F

@Bully anlat bakalım. :F

Merve Özbey - Yaş Hikayesi

Ziynet Sali - Mevsimsizim

Mabel Matiz - Gel
İstersen şarkısı da güzel ama Sen Sevda Mısın şarkısı harikadır, ilk turun en çok oy alan şarkısı oldu, İrem Derici'nin Değmezsin Ağlamaya şarkısı ile birlikte. :D

Çok iyi bir çıkış yaptı Buray, 2 şarkısı ile geçtiğimiz yıla damgasını vurdu. Çok kaliteli şarkılardı, farklı tarzı ile herkesin dikkatini çekti diyorum ben :D

Buray, Dıptıs dıptıs müziğine sıkışmış Türk Pop Müziği'ne ilaç gibi gelebilir. Tarzı biraz Yalın ve Kenan Doğulu'yu da andırıyor. Star ışığı var bu adamda umarım devamını da getirir bu başarısının.

Geçtiğimiz yıl iyi isimler çıkış yaptı cidden. Buray dışında Güliz Ayla, Simge, Koray Avcı, Beyza Durmaz da çok iyilerdi hepsi de forumda sevildi. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İstersen şarkısı da güzel ama Sen Sevda Mısın şarkısı harikadır, ilk turun en çok oy alan şarkısı oldu, İrem Derici'nin Değmezsin Ağlamaya şarkısı ile birlikte. :D

Çok iyi bir çıkış yaptı Buray, 2 şarkısı ile geçtiğimiz yıla damgasını vurdu. Çok kaliteli şarkılardı, farklı tarzı ile herkesin dikkatini çekti diyorum ben :D

Buray, Dıptıs dıptıs müziğine sıkışmış Türk Pop Müziği'ne ilaç gibi gelebilir. Tarzı biraz Yalın ve Kenan Doğulu'yu da andırıyor. Star ışığı var bu adamda umarım devamını da getirir bu başarısının.

Geçtiğimiz yıl iyi isimler çıkış yaptı cidden. Buray dışında Güliz Ayla, Simge, Koray Avcı, Beyza Durmaz da çok iyilerdi hepsi de forumda sevildi. :D
Çiğdem ile takıla takıla uzun mesajlar yazmaya başladın. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Oylarımı kullandım (tüm gruplara) bu arada bu grup ölüm grubu olmuş :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...