2015 En Favori Şarkı 2015 | 2.Tur | C Grubu

Hangi 3 şarkı üst tura çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
En Favori Şarkı 2015, 2. turlarıyla devam ediyor.

2. turlarda her gruptan en fazla 3 şarkıya oy verilecek ve en çok oy alan ilk 3 şarkı 3. tura yükselerek finale bir adım daha yaklaşmış olacak.

Oylama 4 gün sürecektir.

İşte 2.tur C Grubu Adayları

Mabel Matiz - Sarışın

Gülçin Ergül - Bir Tanecik Aşkım

Yalın - Benimki

Kenan Doğulu - Aşk İle Yap

Gülşen - Emrin Olur

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,643
Puanı
560
Emrin Olur
Benimki
Sarışın

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yalın - Benimki
Gülşen - Emrin Olur
Kenan Doğulu - Aşk İle Yap

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yabancı şarkıya sadık bir şekilde oy veren @Bully 'nin Yalın'ının Benim ki'sine gitti ilk oyum.:D

Klip berbat olsada bi tanecik aşkım güzel şarkı. Bir de sesini en sevdiğim Gülşen şarkısı olması sebebiyle Emrin Olur.:D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benimki
Aşk İle Yap
Emrin Olur

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mabel Martiz - Sarışın
Gülçin - Bir tanecik aşkım
Yalın - Benimki

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa çok zor grup olmuş ayoll gülçini ben grup hepsi döneminden itibaren takip ediyorum grubun bence tek işe yarayan üyesiydi bu şarkısınıda çok seviyorum yalın zaten iyi şarkı gülşen ve mabel arasında kaldım mabelin en sevdiğim şarkısı bu yıl şarısın oldu ama oy kullanamadım malesef çünkü gülşenin yeni şarkılarından tam anlamıyla beğendiğim şarkısı bu bangır bangırda dahil dandan falan hepsinden daha iyi bence :F:F:F

gülçin birtanecik aşkım
yalın benimki
gülşen emrin olur

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa çok zor grup olmuş ayoll gülçini ben grup hepsi döneminden itibaren takip ediyorum grubun bence tek işe yarayan üyesiydi bu şarkısınıda çok seviyorum yalın zaten iyi şarkı gülşen ve mabel arasında kaldım mabelin en sevdiğim şarkısı bu yıl şarısın oldu ama oy kullanamadım malesef çünkü gülşenin yeni şarkılarından tam anlamıyla beğendiğim şarkısı bu bangır bangırda dahil dandan falan hepsinden daha iyi bence :F:F:F

gülçin birtanecik aşkım
yalın benimki
gülşen emrin olur
Hepsi'nin Yalan şarkısını az söylemedik çocukken sonundaki erkek sesin Murat Boz olduğunu da çok sonradan öğrenmiştim. :F

Gülçin'in ikinci tur görmesi de bir başarıdır, ayrıca @destere klibi izler izlemez destekleyecektir onu merak etme sen. :A Sen klibi de tam izlememişsindir şimdi yoksa oy atmayabilirdin kıskançlığından. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hepsi'nin Yalan şarkısını az söylemedik çocukken sonundaki erkek sesin Murat Boz olduğunu da çok sonradan öğrenmiştim. :F

Gülçin'in ikinci tur görmesi de bir başarıdır, ayrıca @destere klibi izler izlemez destekleyecektir onu merak etme sen. :A Sen klibi de tam izlememişsindir şimdi yoksa oy atmayabilirdin kıskançlığından. :A
hahah aa evet baya açılıp saçılmış ama gülçinin çok güçlübir sesi var gerçekten hem gülşenin dan dana bile oy verdiysem herkese kullanırım galiba sevmediğim şarkıda olsa diğer şarkıalrdan iyiyse oy veriyorum :F:F:F

ama bu şarkısı daha kaliteli dediğim gibi kızlar youtube yorumlarında gülşen soyunmadanda dinlenebiliyormuş demişler bende öyle düşünüyorum :A:A:A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahah aa evet baya açılıp saçılmış ama gülçinin çok güçlübir sesi var gerçekten hem gülşenin dan dana bile oy verdiysem herkese kullanırım galiba sevmediğim şarkıda olsa diğer şarkıalrdan iyiyse oy veriyorum :F:F:F

ama bu şarkısı daha kaliteli dediğim gibi kızlar youtube yorumlarında gülşen soyunmadanda dinlenebiliyormuş demişler bende öyle düşünüyorum :A:A:A
Dan Dan'a strateji için oy verdiğin açık zaten. :A

Emrin Olur bir Kayahan şarkısı ama Gülşen harika yorumlamış kesinlikle. :D Zaten Kayahan anısına yapılan bir albümün oldukça duygulu şarkısında soyunması olmazdı. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dan Dan'a strateji için oy verdiğin açık zaten. :A

Emrin Olur bir Kayahan şarkısı ama Gülşen harika yorumlamış kesinlikle. :D Zaten Kayahan anısına yapılan bir albümün oldukça duygulu şarkısında soyunması olmazdı. :D
aaaa dan dan zaten grupta alıp başını gidicek gibi ona oy kullanmak boş oy atmak gibi oldu bence alttan gelen birisinede artı oy vermemiş oldum :A:A:A

grup hepsi ilk albümü gerçekten çok güzeldi kız grubunu desteklemem pek kulağa mantıklı gelmiyor ama yalan, olmaz oğlan , herşey sensin, üç kalp baya hit şarkılar çıkarmışlardı
:F:F:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...