2015 En Favori Şarkı 2015 | 1.Tur | D Grubu

Hangi 6 şarkı üst tura çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:FUmarım bunu tek elle yazmamışsındır :A Müzik dinleyeceksen klip benim için beşinci plandadır. Ben sese bakarım vallaha :)
o kadar kendimizden geçmedik :) klavye kullanırken çift elden şaşmam :)
ama dediklerim doğru yani şarkı ve klip uyum içinde olmalı biri var biri yok olmaz bunlar birbirini tamamlayan şeyler :) bende ikisininde etkisi yüzde 50 oranındadır :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yinede arada bir bizi mutlu eden şeyler çıkabiliyor mesela gülşenden bayağı memnunum :) sıla ise çok tutucu oysa biraz daha özgür takılsa başımızın üstünde yeri var yinede @denizz19 duymasın :)
Şimdi Deniz gelip Sıla klipleriyle değil yaptığı harika müzikle gündemde diyecek o demeden ben demiş olayım. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi Deniz gelip Sıla klipleriyle değil yaptığı harika müzikle gündemde diyecek o demeden ben demiş olayım. :A

ama onun demesiyle sıla öne geçip gülşenin muhteşem kıvrımları puslanmıyorki o yine orda duruyor tüm haşmetiyle :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
senin hislerini bilmeyenmi var :) sıla denince kendinden geçiyorsun oysa biraz objektif şeetsen olaya benim gibi gülşenin değerlerini keşfedeceksin :))
Ben Gülşen'i de severim zaten beğendiğim şarkıcılardan biridir ama hiçbiri Sıla'nın müzikalitesine yetişemez üzgünüm. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben Gülşen'i de severim zaten beğendiğim şarkıcılardan biridir ama hiçbiri Sıla'nın müzikalitesine yetişemez üzgünüm. :A

sadece müzikle olmuyorki bu işler :) mesela bu seneki yarışmalarda sılanın çeyrek final veya ondan önce bir şarkısı vardı hala aklımda muhteşem söylüyordu :) bir daha öyle göremedik kadını niye esirgiyorki milleti var olanı göstermek çok mu zor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İrem Derici - Aşk Eşittir Biz

Sıla - Hediye

Gülşen - Dan Dan

Demet Akalın - Çalkala

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
sadece müzikle olmuyorki bu işler :) mesela bu seneki yarışmalarda sılanın çeyrek final veya ondan önce bir şarkısı vardı hala aklımda muhteşem söylüyordu :) bir daha öyle göremedik kadını niye esirgiyorki milleti var olanı göstermek çok mu zor :)
Sanırım Zor Sevdiğimden şarkısını diyorsun eğer şarkı olarak diyorsan çünkü ona iyi puan vermiştin bayağı :A Popüler olmak için erotizme gerek olmadığını düşünüyorum. Sıla başarısı da bundan kaynaklı kesinlikle magazinden bir hayli uzak ve sade şıklığına ve en önemlisi de müziğindeki ritm ve duygusallığa. Yeni albümde geliyor zaten Şubat'ın sonlarına doğru. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sanırım Zor Sevdiğimden şarkısını diyorsun eğer şarkı olarak diyorsan çünkü ona iyi puan vermiştin bayağı :A Popüler olmak için erotizme gerek olmadığını düşünüyorum. Sıla başarısı da bundan kaynaklı kesinlikle magazinden bir hayli uzak ve sade şıklığına ve en önemlisi de müziğindeki ritm ve duygusallığa. Yeni albümde geliyor zaten Şubat'ın sonlarına doğru. :D
hayır zor sevdiğimden şarkı olarak harika ama klip olarak benim dediğim şarkı farklı bişeydi :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
hayır zor sevdiğimden şarkı olarak harika ama klip olarak benim dediğim şarkı farklı bişeydi :)
Valla ne desem bilemedim bir sürü klip var :D Acısa da Öldürmez var final şarkım. Alain Delon var Sevişmeden Uyumayalım Oluruna Bırak hahaha evet buldum orada açıları sevmiştin :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Özgün - Şimdi Burada Olsan (Bu şarkı nasıl 4 oy alır şaka mı bu ? :bağır:)
Merve Özbey - Yaş Hikayesi
Sıla - Hediye

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tik Tak
Dan Dan
Aşk Eşittir Biz
Yaş Hikayesi
Çalkala
ve tabii ki İsmail 2 Çare Grup Vitamin! Grup Vitamin seven bu kadar az mı ya forumda. :(

Bu arada Hediye'ye de oy vermek isterdim ama hangisini eleyeceğimi bilemedim. Sıla zaten bu turda hayatta elenmez diyerek oy veremedim. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Özgün - Şimdi Burada Olsan (Bu şarkı nasıl 4 oy alır şaka mı bu ? :bağır:)
Merve Özbey - Yaş Hikayesi
Sıla - Hediye
Geçtiğimiz yıla damgasını vuran harika bir slow parçaydı bence de Özgün sevilmiyormuş demek ki forumda. :D

Tik Tak
Dan Dan
Aşk Eşittir Biz
Yaş Hikayesi
Çalkala
ve tabii ki İsmail 2 Çare Grup Vitamin! Grup Vitamin seven bu kadar az mı ya forumda. :(

Bu arada Hediye'ye de oy vermek isterdim ama hangisini eleyeceğimi bilemedim. Sıla zaten bu turda hayatta elenmez diyerek oy veremedim. :D
@denizz19 görmesin sakın. :A

Grup Vitamin'e gelirsek durumu çok da kötü değil bence geride bıraktığı önemli isimler var, bardağın dolu tarafından bakarsak. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçtiğimiz yıla damgasını vuran harika bir slow parçaydı bence de Özgün sevilmiyormuş demek ki forumda. :D

@denizz19 görmesin sakın. :A

Grup Vitamin'e gelirsek durumu çok da kötü değil bence geride bıraktığı önemli isimler var, bardağın dolu tarafından bakarsak. :D
Sussana ya belki görmeyecekti. :A

Bırak ya iki kişiyi geçmiş sadece. Tabii sen Özgün'e göre kıyaslıyorsan doğru. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sussana ya belki görmeyecekti. :A

Bırak ya iki kişiyi geçmiş sadece. Tabii sen Özgün'e göre kıyaslıyorsan doğru. :D
O her türlü görürdü zaten merak etme Sıla nerde o orada, burayı düzenli olarak takip edip oy verenleri beğeniyor. :A Ben sadece süreci hızlandırdım biraz. :A

Fettah Can, Gökhan Keser, Rafet El Roman, Demet Akalın (İntikam ve Vazgeçilmezim şarkıları), Can Bonomo ve Cem Belevi gibi isimleri geçmiş daha nolsun. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tik Tak
Dan Dan
Aşk Eşittir Biz
Yaş Hikayesi
Çalkala

irem derici ile gülşenin dandan eşit gidiyorlar şimdilik buda demektirki üst turda bunları asla karşılaştırmamak lazım yazık olur irem dericiye :)) iremin kalbimizde yeri olsada gülşenin yeri başka :) dandan bacak farkıyla geçer iremi :))
bu ikili rekabette sıla arada pastırma olmuş :) @denizz19 in kulakları çınım çınım çınlasın tehlike büyük :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tik Tak
Dan Dan
Aşk Eşittir Biz
Yaş Hikayesi
Çalkala

Deniz baskısı ek not yazdırmaya itiyor :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...