2015 En Favori Şarkı 2015 | 1.Tur | C Grubu

Hangi 6 şarkı üst tura çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Etiketlerine kimse dönmediği gibi üstüne Edis bir oy daha almış. :))

benim reklamını yaptığım tarlada ot bitmez :) kurutuyoruz heryeri :)
dünde @Tzira ile @OzaN dan darbe yemiştik bugün onları etiketlemedim dedim belki bu sefer tuttururuz diye ama yine nanay durumlar :))

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
benim reklamını yaptığım tarlada ot bitmez :) kurutuyoruz heryeri :)
dünde @Tzira ile @OzaN dan darbe yemiştik bugün onları etiketlemedim dedim belki bu sefer tuttururuz diye ama yine nanay durumlar :))
@OzaN bu sefer senin tarafında, Ayshe'ye oy vermiş ama yine de üst tur göremeyecek gibi, sende bir sıkıntı var cidden. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cem deveciyi işin içine karıştırmasaydı ayshe çok rahat çıkardı üst tura ama bu haliylede eidis denen vatandaşın ayshe yi geçmesi tabiki forum adına kabul edilemez bir sonuç :)

@turkuazz @Forumdash @Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- @cookies @sokak sanati @cevaa @legolas9900 @Doğu @Maskeli Fedai @MelankoliK @pompy eğer hala oy vermediyseniz bu grupta

Ayshe feat. Cem Belevi - Kim Ne Derse Desin

adlı şarkıya gereken değeri vereceğinizi ve bu değerli sanatçımızı bir üst tura çıkacağınızı biliyor şimdiden teşekürlerimi ve selamlarımı yolluyorum burdan :))
aaa ben kullanmıştım ayoll ve o dediğin kişiye kullanmamışım :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aa ben sadece cem beleviye kullanmısım dütsiz olana işimi bliyorum:A:A:A

tamam şimdi @Bully söyleriz düzeltir :)
sen ayshe ile cem devecinin şarkısına oy atacağına yanlışlıkla sadece devecinin olduğu klibe oy atmışsın :) böyle hatalar olur tabi şimdi bully düzeltir nasıl olsa :) birde enis e oy verdiysen onuda iptal et :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tamam şimdi @Bully söyleriz düzeltir :)
sen ayshe ile cem devecinin şarkısına oy atacağına yanlışlıkla sadece devecinin olduğu klibe oy atmışsın :) böyle hatalar olur tabi şimdi bully düzeltir nasıl olsa :) birde enis e oy verdiysen onuda iptal et :)
aa hayırrr sadece cem beye kullandım bilerek yanı edisede kullandım ohh sefam olsun
:Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
cem deveciyi işin içine karıştırmasaydı ayshe çok rahat çıkardı üst tura ama bu haliylede eidis denen vatandaşın ayshe yi geçmesi tabiki forum adına kabul edilemez bir sonuç :)

@turkuazz @Forumdash @Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- @cookies @sokak sanati @cevaa @legolas9900 @Doğu @Maskeli Fedai @MelankoliK @pompy eğer hala oy vermediyseniz bu grupta

Ayshe feat. Cem Belevi - Kim Ne Derse Desin

adlı şarkıya gereken değeri vereceğinizi ve bu değerli sanatçımızı bir üst tura çıkacağınızı biliyor şimdiden teşekürlerimi ve selamlarımı yolluyorum burdan :))
Selamın başım üstüne ama ben oy kullanmişim. O şarkı da yokmuş içinde:X üst tura geçemesin yaa muzik piyasası o kadar düştü mü? Bak Demet Akalaın açk ara yapmış zaten Ayshe'nın açıgını kapatır muzikleriyle:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aa hayırrr sadece cem beye kullandım bilerek yanı edisede kullandım ohh sefam olsun
:Z:Z:Z

şimdi second chance adlı dizinin ilk bölümüne daldım :) @OzaN bu diziye konu açmamış oysa ilginç bir konusu va, forever a benziyor konusu :) hem oyuncularıda süper senlik parlak var başrolde çiğdem :)

birde @OzaN red band society nin emma sı Ciara Bravo da dizide oynuyor

birde bunlara ilave olarak Dilshad Vadsaria var yani bu dizi kaçmaz :)
Dilshad Vadsaria demişken resminide koyalım :)
Dilshad+Vadsaria+TV+Guide+5th+Annual+Emmy+iFApzpnR6cel.jpg

bu da @Çiğdem- in parlağı :))
099a81a6e562f352925958513b911034.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şimdi second chance adlı dizinin ilk bölümüne daldım :) @OzaN bu diziye konu açmamış oysa ilginç bir konusu va, forever a benziyor konusu :) hem oyuncularıda süper senlik parlak var başrolde çiğdem :)

hahah ayy konuyla ne alaka bee @sokak sanati nin etkinliğinin içine ettin şuan hahaha
:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Selamın başım üstüne ama ben oy kullanmişim. O şarkı da yokmuş içinde:X üst tura geçemesin yaa muzik piyasası o kadar düştü mü? Bak Demet Akalaın açk ara yapmış zaten Ayshe'nın açıgını kapatır muzikleriyle:X

boşver zaten ayshe hapı yutmuş bu saatten sonra onu teneşir paklar :))

hahah ayy konuyla ne alaka bee @sokak sanati nin etkinliğinin içine ettin şuan hahaha
:F:F:F

yok @Bully nin etkinliğini sıvıyorum şu anda :))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,738
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Şarkı konusunu nereye getirmişsin. Ciara Bravo dedin ilgimi çektin bir bakarım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...