2013 En Favori Şarkı 2013 | Final | Sıla vs İrem Derici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gülşen'in şarkısı yokki :A
sanki @denizz19 bize habermi verdi konu biterken güncelleme yapıyor daha atleti fistanı giyip dışarı çıkalım derken bir bakıyoruz otobüs kaçmış :)

inadına gülşen diyorum birincilik gülşenin hakkı gerisi yalan ..

Ben de Gülşen demek isterdim, yarı finalde iki şarkısına da oy verdik.

Finale çıkamadı. :(
en azından oy verebilmişsin sen ben oy bile veremedim deniz karambole getirdi işi :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@destere yapabileceğim bir şey yok. Hiçbir şarkıya garezim yok neticede :) Gülşen için ben de üzüldüm yani İrem Derici yerine o yer alabilirdi bence. Ama oy kullanan üyelerimiz sonuçta çıkan her sonuca boyun egmek zorundayım zorundayız :)

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
@destere yapabileceğim bir şey yok. Hiçbir şarkıya garezim yok neticede :) Gülşen için ben de üzüldüm yani İrem Derici yerine o yer alabilirdi bence. Ama oy kullanan üyelerimiz sonuçta çıkan her sonuca boyun egmek zorundayım zorundayız :)
Zorundayım, zorundasın.. Hangi yolun sonundasın.. Belki de.. Sakladığın bişi var ? ha @denizz19 :D

@deniz19 un işleri bunlar oyunu gülşene verecek arkadaşları etiketlemiyor :)
yaaa demek öyle yapıyor @destere.. Yine vermicem ki :D OYum İrem Derici ye ;) - Sevgi Olsun Taştan Olsun @denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@ahmetbayramm ilk zamanda oy kullananlar için etiketleme yaptım genel oy kullanan o isimler cunku :) öyle bir amacım yok yani destereye bakma sen :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Forumda ne kadar Gülşen hayranı var bilmiyorum ama oyları sizler kullandınız bu iş biraz can sıkıcı hal almaya başladı. Kimseye zorla dayatma oy kullandirmadim sonuçta herkes hür iradesiyle oy kullandı. Neyse finaldeki isimler bu kişiler oy veriyorsaniz verebilirsiniz yani. @ahmetbayramm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...