2022 En Favori Üye 2022 | Çeyrek Final | bazinga vs Sherlock

Hangi üye yarı finale yükselsin?

• bazinga

Oy: 13 36.1%
  • Sherlock

Oy: 23 63.9%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2022, çeyrek final oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
------

@12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Araf @Aserat @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Doğan @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @eskici @Felon @Fks14 @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso @Mr.At @mrt-06 @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @cokiyitvci @Sanalbellek @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @serhatt @seyfullXh @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @781Ens @Zortlu Fistan ......

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
ben burda oyumu @Sherlock ortagimdan yana kullandim. Bir önceki tur kendisine oy vermedigimi burda belirtmis olayim :A @Yakamoz-Asi 'den yana kullanmistim oyumu.
@MEnes, adasin 1 oy ile elenseydi acik etmezdim oyumu :A

bu anketlerde bu sene cok farkli durumlar oluyor. cok iyi giden diger tur az oy alip, fazla oy almaz dedikelrimiz tur atladilar. Garip bir sene oluyor.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,687
Puanı
560
Bu grupta oy kullanmama hakkımı kullanıyorum ..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Böyle eşleşme mi olur be… @bazinga

Tom Hanks Carrying Statue GIF by SAG Awards

• Güldürdün
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Böyle eşleşme mi olur be… @bazinga

Tom Hanks Carrying Statue GIF by SAG Awards
Önceki tur @Bully öyle eşleşmeler yapmışki 3 grup harici 5 grupta son ana kadar heyecanın en dibi yaşandı. Bu kez yeniden ben online kura ile çekince ortaya karışık oldu gibi. 2 grup yine uzatma riski yaşanırsa şaşırmam :A
İlginç ve kestiremeyeceğimiz şekilde ilerliyor
Önceki turda etkinliğin favorilerinden gördüğüm @The_Erinch'den kesin fark yerim diyordum, buraya kadar gelmek sürpriz oldu. Oy veren herkese teşekkürler. :Z
Açıkçası bir çok kişi öyle düşünmüştür. Bakalım bu tur skor nasıl olacak :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...