En İyi Ben Seçerim - Yabancı Dizi Jenerikleri

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Valla bende Got ile geliyordum hazırdı ama yetiştiremedim umarım bununla güzel puanlar
alırım:D

İlk sezondu sanırım atacanda billy kane kötü bu değiş dediler ben değiştirdim :D

Değiştirmekle hatamı ettim yani :D
ben anlamam kendi düşen ağlamaz derler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Toplu etiket yapıyorum yollayanlar üstüne almasınlar Dosi'nin yardımcısı olarak bu görev bana ait bugün :A

@vadikızı @sokak sanati @destere @MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Çiğdem- @Tolstoyevski @EFE UYSAL @mrt-06 @mesmeso61 @ozmoturk @OzaN @MEnes @Bully @Forumdash @Harunnn60 @Billy Kane @tolgab

Jenerikleri ilk mesajda bulabilir ve oylarınızı Dosi'ye özel mesaj yoluyla atabilirsiniz. İlginize teşekkürler :A
boşuna yapmışsın ben çoktaan yolladım :) hatta yolladığım puanları dosi beğenmedi saçsaça birbirimize giriştik gece gece :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Toplu etiket yapıyorum yollayanlar üstüne almasınlar Dosi'nin yardımcısı olarak bu görev bana ait bugün :A

@vadikızı @sokak sanati @destere @MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Çiğdem- @Tolstoyevski @EFE UYSAL @mrt-06 @mesmeso61 @ozmoturk @OzaN @MEnes @Bully @Forumdash @Harunnn60 @Billy Kane @tolgab

Jenerikleri ilk mesajda bulabilir ve oylarınızı Dosi'ye özel mesaj yoluyla atabilirsiniz. İlginize teşekkürler :A
Sen hangi ara benim yardimcim oldunki ? :A
bir keresinde isim dustu dedim resmi ayarlayamiyorum yap sende dedin tabletteyim ve sonra kendi isimi kendim halettim :D
ama tabi etiketi yaptigin icin tesekkurler :D sen ve @vadikızı herzamanki gibi arkadasliginizi gösterdiniz :D canlarim benim

boşuna yapmışsın ben çoktaan yolladım :) hatta yolladığım puanları dosi beğenmedi saçsaça birbirimize giriştik gece gece :)
niye özelimizi herkese acikliyorsun :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Sen hangi ara benim yardimcin oldunki ? :A
bir keresinde isim dustu dedim resmi ayarlayamiyorum yap sende dedin tabletteyim ve sonra kendi isimi kendim halettim :D
ama tabi etiketi yaptigin icin tesekkurler :D sen ve @vadikızı herzamanki gibi arkadasliginizi gösterdiniz :D canlarim benim
Ben kara gün dostuyum gelemediğini anladım dedim etiket yapayım :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Sana daha iyilerini şaklıyorum 95 binler ve 100 binler sende :A
bakalim varmiyim ozaman . neyse nasip ama ben saniyesinde acardim konunu. Gecenkide gec acilmisti.
Yada acmasam daha iyi.Kime konu actiysam hafif yada sittetli limoni oldum hepsiyle :A Senle hic olmadi darginlik, Nazar degmesin bari :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
bakalim varmiyim ozaman . neyse nasip ama ben saniyesinde acardim konunu. Gecenkide gec acilmisti.
Yada acmasam daha iyi.Kime konu actiysam hafif yada sittetli limoni oldum hepsiyle :A Senle hic olmadi darginlik, Nazar degmesin bari :D
Benle limoni olamazsın tatlı tatlı geçiniriz :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,474
Puanı
1,060
Sen hangi ara benim yardimcim oldunki ? :A

niye özelimizi herkese acikliyorsun :A

Ben her zaman yanında olduğumu söylüyorum senin bana yap demene bile gerek yok ben yaparım @denizz19 denizle her zaman yanındayız biz :love1::kissingheart::kissingheart: sende benim canımsın canım inşallah daha iyi olmuşsundur dün görmeyince forumda korktum merak ettim nerde bu kız diye

Benle limoni olamazsın tatlı tatlı geçiniriz :A

:FBende bu 90 bin nediyorum mesaj sayısı maşallah denizz ne yaptınn kurşun döktürcem sana maşallah :D