'En İyi Ben Söylerim'in Jüri Koltuğunda Kimler Oturacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'En İyi Ben Söylerim'in Jüri Koltuğunda Kimler Oturacak?

Adsız.png

Tanıtımları dönmeye başlayan Fox'un şarkı-yetenek yarışması 'En İyi Ben Söylerim'in jüri koltuğunda oturacak iki isim belli oldu.

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yüzde yüz yerli format olan En İyi Ben Söylerim'in jüri koltuğunda, Romanların kraliçesi, arabesk ve pop müzik şarkıcısı Kibariye ile Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Serdar Ortaç oturacak.

En İyi Ben Söylerim, Ocak ayında FOX'ta!

Orijinal formatta oku

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,187
Puanı
460
Sesi Çok Güzel'i de aynı şirket yapıyordu, 5 bölüm sürer

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
rising starı mustim için izlemiştim bunuda serdar bey için izleyecem keşke şarkı yarışmasında serdar juri osla diyede konuşmuştuk @Bully ile :A :A :A

ayy eskiden serdar beyin yarışmasını keyifle izlerdik bir kelimeden şarkı bulmaya çalısıyorlardı buda güzel olur umarım hem hastalığında serdar beye moral olur
:bhr::bhr::bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
rising starı mustim için izlemiştim bunuda serdar bey için izleyecem keşke şarkı yarışmasında serdar juri osla diyede konuşmuştuk @Bully ile :A :A :A

ayy eskiden serdar beyin yarışmasını keyifle izlerdik bir kelimeden şarkı bulmaya çalısıyorlardı buda güzel olur umarım hem hastalığında serdar beye moral olur
:bhr::bhr::bhr:
Evet Serdar Ortaç'la Hep Beraber çok iyiydi sevgili kardeşim @mrt-06'nın Show'unda. :Z

İzleriz beraber ama uzun ömürlü olacağını sanmam, geçen sene Fox Sibel Can'lı Gökhan Türkmen'li Sertab'lı bir yarışma daha yapmıştı tutmamıştı, neyse Serdar'ı ne kadar görsek kar artık. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet Serdar Ortaç'la Hep Beraber çok iyiydi sevgili kardeşim @mrt-06'nın Show'unda. :Z

İzleriz beraber ama uzun ömürlü olacağını sanmam, geçen sene Fox Sibel Can'lı Gökhan Türkmen'li Sertab'lı bir yarışma daha yapmıştı tutmamıştı, neyse Serdar'ı ne kadar görsek kar artık. :A
yarışma sonucta ayoll foxta ne bekliyorki 3 reyting ab gurubunda alsalar yeter bence :A

bunun formatıda rising star gibi değişik orjinal olucakmıs ayy bakalım düz bir şarkı yarışması olmayacak gibi :F :F :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yarışma sonucta ayoll foxta ne bekliyorki 3 reyting ab gurubunda alsalar yeter bence :A

bunun formatıda rising star gibi değişik orjinal olucakmıs ayy bakalım düz bir şarkı yarışması olmayacak gibi :F :F :F
Fox bu sene acımıyor yapımlarına buna da fazla tahammül etmezler gibi maalesef sıra sizin Kösem'e de gelecek. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

O jürilerle Sesi Çok Güzel tutmadıysa var sen düşün :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060