FOX Empire 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın son fenomeni, reyting rekortmeni Empire yeni sezona da bomba gibi başladığı.

Son yıllardaki en çok izlenen Amerikan yapımı ulusal kanal dizisi olan Empire'ın ikinci sezonu 18 bölümden oluşacak.

Başrollerini Terrence Howard ve bu diziyle Emmy adaylığı kazanan Taraji P. Henson'ın paylaştığı Empire ile ilgili ikinci sezon yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

Cast-of-Foxs-Empire.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk yorum. :Z:Z

Dün sadece bizim forumda değil her yerde geç çıktı altyazı o yüzden herkes tam olarak izleyemedi. :D

Umarım güzel bir sezon olur.:bhr:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Muhteşemdi harikaydı araya çok zaman girince Anita'yı özlemle kucaklayasım geldi. :)

Siyah kitleye oynayarak başladılar girişte. Yalnız rakamlar doğruysa bu kadar çok Siyah'ın cezaevinde olması şaşırttı doğrusu. Toplumsal olaylarda da Polisler'in Siyah'lara nasıl davrandıklarını görüyoruz televizyonlar da.

Jamal'ın konserde söylediği şarkı gerçekten güzeldi. Diziyi 1 saat önce bitirmeme rağmen hala dilimde mırıldanıyorum. :)

Cookie, Hakeem ve yeni ortak Mimi, birlikte hareket ederek şirkette çoğunluğu sağladılar. Böylelikle Jamal ile annesinin arası açılmış oldu. Finalde yediği şamar sonrası Jamal'ın yüzündeki nefreti de görmüş olduk. Jamal'ın ilerde yapacaklarını merak ediyorum. :)

Lucious, Cookie'ye kızgın olmasına rağmen Frankie'ye satmayarak adamın dibi olduğunu gösterdi. Frankie'ye oynadığı oyun da gerçekten muazzamdı. :)

Son olarak Anita'nın dansı diyorum, başka da bir şey demiyorum. :)

8.5/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,633
Puanı
1,061
2x1

Muhteşemdi harikaydı araya çok zaman girince Anita'yı özlemle kucaklayasım geldi. :)

Spoiler
Siyah kitleye oynayarak başladılar girişte. Yalnız rakamlar doğruysa bu kadar çok Siyah'ın cezaevinde olması şaşırttı doğrusu. Toplumsal olaylarda da Polisler'in Siyah'lara nasıl davrandıklarını görüyoruz televizyonlar da.

Jamal'ın konserde söylediği şarkı gerçekten güzeldi. Diziyi 1 saat önce bitirmeme rağmen hala dilimde mırıldanıyorum. :)

Cookie, Hakeem ve yeni ortak Mimi, birlikte hareket ederek şirkette çoğunluğu sağladılar. Böylelikle Jamal ile annesinin arası açılmış oldu. Finalde yediği şamar sonrası Jamal'ın yüzündeki nefreti de görmüş olduk. Jamal'ın ilerde yapacaklarını merak ediyorum. :)

Lucious, Cookie'ye kızgın olmasına rağmen Frankie'ye satmayarak adamın dibi olduğunu gösterdi. Frankie'ye oynadığı oyun da gerçekten muazzamdı. :)

Son olarak Anita'nın dansı diyorum, başka da bir şey demiyorum. :)

8.5/10
spoiler açık kalmış :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Durgun başladı ama sonlara doğru yükselişe geçti. Yine güzel bir sezon olacak. :)

Müzik dozu azdı yalnız sadece Jamal'ın konserdeki şarkısı iyiydi. :)

Lucious'un orada oynadığı oyun harikaydı. Biraz önce müzik azdı dedim ama o anda Lucious'ın arkasından çalan "power"lı şarkı cuk oturmuş oraya. Muhteşem gaza getirici bir kısımdı. :):)

Galiba Jamal'ı pek sevmeyeceğiz bu sezon. Cookie ile ters gitmeleri olmuyor arayı bulmaları lazım. Cookie ile ters gittiği sürece başına iş açar, kendi kaybeder. :):)

8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1

Güzeldi ama daha iyi olabilirdi bence. Yada ben bazı olayları unuttuğum için bölümü izlerken sürekli geçmiş olayları hatırlamaya çalışıyordum. :D

Bu sezon iyiler kötü, kötüler ise iyi olacak sanırım. :D

Cookie, Hakeem ve Andre ile şirketi ele geçirmeyi planlıyorlardı. Ama Jamal daha hızlı hareket ederek şirketin patronu oldu. O olayda olan Anika'ya oldu. :F Bu kadını yüzü gülmeyecek mi ? :D

Jamal gücü ele alınca klasik olarak ego sahibi olmuş. Bir havalara girmiş ailesini evden kovması yanlıştı.

Lucious'ın oynadığı oyun iyiydi ama hapishaneden bir an önce çıksın bence. :F O zaman işler daha kızışır.

8.0

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gayet hoş başladı dizi yine.:D Yönetmen çok zayıf bu dizide yoksa Emmy'ye bile aday olurdu bu konu ve oyuncularla.:(

Loucius valla helal olsun.:F En sonda adama 'uzun ve sesli olsun' dedi muhteşem oldu.:F Çok reis adam. Zaten şirket için olan olayda da 10 numara yola getirdi hepsini ve orada ki yüz ifadeleri falan harikaydı.:F
Jamal saçmaladı. Ne babacı çıktı buda. İyi ki Empire'ı verdi haa. Ne çabuk değiştirdi para insanı.ss Zaten ben Hakeem'i destekliyordum. Nanik yapacak Cookie sana.:Z

Bu sezon dizi baya siyahiler için propaganda yapacak gibi. Zaten sezon içinde de çok siyahi şarkıcı ünlü gelecek haberi çıkmıştı. Dizi dozu kaçırmasa bari.:/

7.7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa bence çok güzel bir açılıştı bölümün yarısı hep şarkıyla geçecek diye birşey yok asıl önemli olan şarkı ağırlıklı olmadanda iyi bölüm vermek bence bu bölümde olduğu gibi:love1::love1::love1:

şarkıların türkçe anlamınıda vermeleri çok iyi olmuş jemalin söylediği şarkının sözleri çok anlamlıydı :love1::love1::love1:

ayyy gözüme girdi jemal kurabiyeye karşı tavrıyla ayy bu çocuğu 1.sezon sevmiyordum ama bu sezon gözüme girdi anlaşılan şirketin paralarını parlak oğlanlarla yiyecek ben olsam bende öyle yapardım afferim vlla :A:A:A

@xemrexxx @OzaN @Harunnn60 @Yiğitt @sokak sanati @sürgünüm

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa bence çok güzel bir açılıştı bölümün yarısı hep şarkıyla geçecek diye birşey yok asıl önemli olan şarkı ağırlıklı olmadanda iyi bölüm vermek bence bu bölümde olduğu gibi:love1:

şarkıların türkçe anlamınıda vermeleri çok iyi olmuş jemalin söylediği şarkının sözleri çok anlamlıydı :love1::love1::love1:

ayyy gözüme girdi jemal kurabiyeye karşı tavrıyla ayy bu çocuğu 1.sezons evmiyordum ama bu sezon gözüme girdi anlaşılan şirketin paralarını parlak oğlanlarla yiyecek ben olsam bende öyle yapardım afferim vlla :A:A:A

@xemrexxx @OzaN @Harunnn60 @Yiğitt @sokak sanati @sürgünüm
Aaa sen Hakeem'ciy dimi? :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

Kimse izlemedi mi yoksa forumun kapalı olduğu dönemlere denk geldi de yorum mu yapmadınız? Gerçi dün çıktı, çıkalı çok da olmadı. Neyse... :D

Bence baya güzel bölümdü, ilk bölümden biraz daha çok sevdim. Müziği daha boldu. :)

Bu dizide her karakter hem iyi hem kötü ya. Favori karakterler değişebiliyor. İlk sezon Jamal'cıydım ama şimdi Hakeem'i daha çok sevmeye başladım Cookie farkı sanırım. :D

Lucious'ın hapisteki şarkısı iyiydi.

Tiana'yı yeniden görmek de güzeldi. Hakeem'in projesi için düşündüğü kız da fena değildi. :D

Yalnız sonunu anlamadım Lucious nasıl kurtuldu. (b)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2

Kimse izlemedi mi yoksa forumun kapalı olduğu dönemlere denk geldi de yorum mu yapmadınız? Gerçi dün çıktı, çıkalı çok da olmadı. Neyse... :D

Bence baya güzel bölümdü, ilk bölümden biraz daha çok sevdim. Müziği daha boldu. :)

Bu dizide her karakter hem iyi hem kötü ya. Favori karakterler değişebiliyor. İlk sezon Jamal'cıydım ama şimdi Hakeem'i daha çok sevmeye başladım Cookie farkı sanırım. :D

Lucious'ın hapisteki şarkısı iyiydi.

Tiana'yı yeniden görmek de güzeldi. Hakeem'in projesi için düşündüğü kız da fena değildi. :D

Yalnız sonunu anlamadım Lucious nasıl kurtuldu. (b)

8/10
Çevirmeni bekliyoruz.