FOX Empire 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x11

Sezon finali öncesi yine çok güzel bir bölüm izledik. :)

Hakeem ve Anika'yı o şekilde görünce tiksindim resmen. :(

Baba-oğul düet sahnesi çok iyiydi. Jamal'ı babasına benzetiyorum zaten. Beretti'yi balkondan sarkıttığı sahnede gözünün karalığını görmüş olduk. :)

Lucious'un bölümün sonunda ilaç altında Bunkie'yi öldürdüğünü söyledi. Cookie şaşırıp kaldı tepkisi ne olacak bakalım. :)
9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x12 (Sezon Finali)

Bir önceki bölüm kadar olmasa da güzel bir sezon finali oldu. :)

İlk baştaki hediyeler çok güzeldi. Özellikle Lucious'un Cookie'ye verdiği yastık kapak niteliğindeydi. :)

Cookie, bir önceki bölümün sonunda Lucious'u yastıkla öldürmeye çalışmış. İlaçın etkisindeyken Lucious'un hemen karşı koyması biraz saçmaydı. :)

Cookie, Andre, Hakeem ve Anika'nın birlik olmasını hiç sevmedim. Lucious'u Bunkie'yi öldürmekten göz altına aldılar ama Rhonda, Vernon'u öldürdüğü için başka şahit kalmadı. Lucious fazla yatmayacaktır içerde. :)

En sondaki Jamal'ın şarkısı ve düeti, ayrıca Lucious'un demir parmaklıklar ardından ettiği sözler güzeldi. :)
9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x12 (Sezon Finali)

Bir önceki bölüm kadar olmasa da güzel bir sezon finali oldu. :)

İlk baştaki hediyeler çok güzeldi. Özellikle Lucious'un Cookie'ye verdiği yastık kapak niteliğindeydi. :)

Cookie, bir önceki bölümün sonunda Lucious'u yastıkla öldürmeye çalışmış. İlaçın etkisindeyken Lucious'un hemen karşı koyması biraz saçmaydı. :)

Cookie, Andre, Hakeem ve Anika'nın birlik olmasını hiç sevmedim. Lucious'u Bunkie'yi öldürmekten göz altına aldılar ama Rhonda, Vernon'u öldürdüğü için başka şahit kalmadı. Lucious fazla yatmayacaktır içerde. :)

En sondaki Jamal'ın şarkısı ve düeti, ayrıca Lucious'un demir parmaklıklar ardından ettiği sözler güzeldi. :)
9/10
Sen de tahmin ettiğim gibi sonradan baya sevdin diziyi herhalde. Dizinin tuhaf bir büyüsü var ilk başta çok sevmeyeni bile bağlıyor bir şekilde. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sen de tahmin ettiğim gibi sonradan baya sevdin diziyi herhalde. Dizinin tuhaf bir büyüsü var ilk başta çok sevmeyeni bile bağlıyor bir şekilde. :):)
Terrence Howard çok sevdiğim bir aktör, sırf onun hatrına tekrar izlemeye başlamıştım ama dizi ilerleyince Jamal'ı da çok sevdim. İlk 2 bölümde gay olduğu için kendisine ön yargılı bakmışım. :)

Dizide en sevdiğim oyuncularda bu ikisi oldu zaten. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Terrence Howard çok sevdiğim bir aktör, sırf onun hatrına tekrar izlemeye başlamıştım ama dizi ilerleyince Jamal'ı da çok sevdim. İlk 2 bölümde gay olduğu için kendisine ön yargılı bakmışım. :)

Dizide en sevdiğim oyuncularda bu ikisi oldu zaten. :)
O ikisi bende de etkili. Lucious'ı aslında çok da sevemedim ama Terrence Howard çok iyi oynuyor ve diziyi genel olarak sevmeye ciddi katkıda bulunuyor. :)

Bir de ben dizideki şarkıları da çok sevdiğimden diziyi sevmem kolaylaştı. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O ikisi bende de etkili. Lucious'ı aslında çok da sevemedim ama Terrence Howard çok iyi oynuyor ve diziyi genel olarak sevmeye ciddi katkıda bulunuyor. :)

Bir de ben dizideki şarkıları da çok sevdiğimden diziyi sevmem kolaylaştı. :)
Evet, şarkılarda çok güzel. Kadınları atlamayalım, her ne kadar kendilerinden tam hoşlanmasam da Cookie, Anika, Rhonda, Anika ve Camilla diziye ayrı bir zenginlik katıyorlar. Dizinin erkek oyuncu kadrosu, kadınlara göre çok daha yavan bence. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, şarkılarda çok güzel. Kadınları atlamayalım, her ne kadar kendilerinden tam hoşlanmasam da Cookie, Anika, Rhonda, Anika ve Camilla diziye ayrı bir zenginlik katıyorlar. Dizinin erkek oyuncu kadrosu, kadınlara göre çok daha yavan bence. :)
Cookie ve Tiana hariç diğer kadınların benim açımdan önemli katkıda bulunduklarını söylemek zor. :):) Hatta Rhonda ve Camilla kimlerdi çıkaramadım bile. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cookie ve Tiana hariç diğer kadınların benim açımdan önemli katkıda bulunduklarını söylemek zor. :):) Hatta Rhonda ve Camilla kimlerdi çıkaramadım bile. :D

Rhonda sezon finalinde kaza da olsa Vernon'u öldürdü, böylece Bunkie'yi öldürdüğü için Lucious'un aleyhinde şahitlik yapacak kimse kalmadı. Bu da Lucious'un çok fazla tutuklu kalmayacağı anlamına geliyor. :)

Camilla'da super model Naomi Campbell işte. Dizide Hakeem'in sevgilisiydi. Lucious oğlundan ayrılması için para teklif etmişti fakat onurlu bir davranış sergileyerek parayı kabul etmemişti. Kendisini ikinci sezonda yeniden göreceğiz. :)

Dizide bu kadar süre alan iki oyuncuyu nasıl tanımıyorsun? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rhonda sezon finalinde kaza da olsa Vernon'u öldürdü, böylece Bunkie'yi öldürdüğü için Lucious'un aleyhinde şahitlik yapacak kimse kalmadı. Bu da Lucious'un çok fazla tutuklu kalmayacağı anlamına geliyor. :)

Camilla'da super model Naomi Campbell işte. Dizide Hakeem'in sevgilisiydi. Lucious oğlundan ayrılması için para teklif etmişti fakat onurlu bir davranış sergileyerek parayı kabul etmemişti. Kendisini ikinci sezonda yeniden göreceğiz. :)

Dizide bu kadar süre alan iki oyuncuyu nasıl tanımıyorsun? :)
İsim olarak tanımıyorum sadece yoksa açıklayınca anladım tabii kim olduklarını. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Anika ve Andre gerçek hayatta sevgililermiş.

rs_634x1024-150728044605-634.Trai-Byers-Grace-Gealey-JR-72815.jpg