Elçin Sangu'nun 7 Milyon Takipçi Sevinci!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,081
Puanı
1,060
Elçin Sangu'nun 7 Milyon takipçi sevinci!

Kiralık Aşk ve Çarpışma dizileriyle adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Elçin Sangu İnstagram hesabında 7 Milyon takipçiye ulaştı. Bunun ardından ünlü oyuncu takipçilerine sevgilerini yollayan bir paylaşım yaptı.

Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde Ozan Güven'i rahatsız eden muhabirler sebebiyle polemiğe girdiği gazeteci ile arasında geçenlerle gündeme gelmişti.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O kadar takipçiyle ayrı bir ülke kurarsın. Hatta dört milyon daha takipçisi olsa, @Dosi'nin ülkesini geçersin. :)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Çok yorulmuşsun, biraz uyu, dinlen. Uykuya ihtiyacın var anlaşılan, odaklanamıyorsun ya da yemek de yiyebilirsin, belki açsındır. :A
günler sonra uykumu aldım, kahvaltımi da yeni bitirdim :F ama bu ara evet durgunluk falan var. idare edin beni :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
günler sonra uykumu aldım, kahvaltımi da yeni bitirdim :F ama bu ara evet durgunluk falan var. idare edin beni :A
Günler sonra uykunu alıp kahvaltını yeni bitirdiysen, Güney Amerika ülkelerinde yaşamıyorsan, ciddi anlamda sıkıntı. Haliyle yorgun olursun. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Günler sonra uykunu alıp kahvaltını yeni bitirdiysen, Güney Amerika ülkelerinde yaşamıyorsan, ciddi anlamda sıkıntı. Haliyle yorgun olursun. :A
Evden çıkamiyoruz 🙄 daha dün kafama dank etti Cuma ramazan olduğu :F
Ama bu günlerde iştah yok. Rahat dayanırım oruca :A gribide atlattim bir tek öksürük kaldı ama olsun. Hazır sayilırim oruç tutmaya :Z
İlk günler baya erken yiyeceğiz :Z sizin saatle 10 civari :A gün gün geç yiyip son günlerde 1 buçuk saat daha uzar :F

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Evden çıkamiyoruz 🙄 daha dün kafama dank etti Cuma ramazan olduğu :F
Ama bu günlerde iştah yok. Rahat dayanırım oruca :A gribide atlattim bir tek öksürük kaldı ama olsun. Hazır sayilırim oruç tutmaya :Z
İlk günler baya erken yiyeceğiz :Z sizin saatle 10 civari :A son günlerde 1 buçuk saat uzar :F
İsveç'in saat 10'a kadar sürmüyor muydu oruçlarını açması diye düşünmüştüm ama fark ettim ki, eskiden oruç zamanı biraz geç oluyordu, ondan bu kadar uzun oluyordu. Şanlısınız aslında, geçen yıllarda sıkıntıydı diye hatırlıyorum. :D

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
İsveç'in saat 10'a kadar sürmüyor muydu oruçlarını açması diye düşünmüştüm ama fark ettim ki, eskiden oruç zamanı biraz geç oluyordu, ondan bu kadar uzun oluyordu. Şanlısınız aslında, geçen yıllarda sıkıntıydı diye hatırlıyorum. :D
bizim burası isveç saati en geç 10.30 civarı (sizin 11.30)
Bu cuma 9a doğru yiyeceğiz. Kışları baya rahat olur.
2 sene önce Tr'yi aratmayan sicakliklar hakimdi ve bir ayağımız hep hastanedeydi.Baya zordu.

İftari açınca bulaşık yıka otur acikmadan sahur oluyor:A İşim yok zaten, uyumam iftar ve sahur arasi.

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem sevdiğin nadir kadın oyunculardan, bi tebrik edersin artık :A @xemrexxx
Facem dışında bişiyim yok ordada kimse kalmadı diğer yerlere dağıldılar :F :F :F

Elçine tebrikler zaten ecünnü değil bu kız dememden ne kadar kaliteli olduğunu anlıyorsunuzdur :A :A :A @mrt-06 @Bully @Maskeli Fedai @MEnes @MasacRE @eskici @kerem @Forumdash @Özgür @Yiğitt @sokak sanati

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,081
Puanı
1,060