Ekim 2015’in Yeni Yabancı Dizileri!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ekim 2015’in Yeni Yabancı Dizileri!

supergirl-1280jpg-e43dd4_1280w-150x150.jpg

Hem kablolu kanallar hemde ulusal kanallar özenle hazırladıkları dizileri izleyiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Bu ay içerisinde İngiliz kanalları (özellikle BBC1) baya yeni diziler hazırlamışlar.

Sizler için bu yazımızda yeni dizilerin sadece yayın tarihlerini paylaşmakla yetinmeyip aynı zamanda dizilerin konularını ve tanıtım fragmanlarını da konuda paylaştık.

İşte bu ay içerisinde başlayacak yeni diziler!

Dr. Ken / ABC / 2 Ekim

11392988_1440906456215273_5645875186268907489_n1-620x330.jpg

Dizinin Konusu: Başarılı bir doktor olan Ken hem iş hayatını, hemde aile işlerini bir arada yürütmesi gerekir. İş hayatında komik insanlarla arası iyi olan komik bir karakter olarak tanınır ve kariyerinde büyük başarılara imza atmak ister. Aile ilişkilerinde ise iyi bir baba olmak için elinden geleni yapmaktadır.

Dizinin Tanıtım Fragmanı : TIKLA

The Kennedys /BBC 1 / 2 Ekim

624

Dizinin Konusu : Brenda ve ailesiyle birlikte 70’lere döneceksiniz! Hiç kimsenin unutamayacağı bu yemekli partiye siz de davetlisiniz tabii ki. Dolu dolu bir geceye hazır olun.

From Darkness / BBC 1 / 4 Ekim

from-darkness-1.jpg

Dizinin Konusu : Geçmişini ardında bırakabilmek için eşi ve kızıyla yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayan Claire’i anlatan yeni dizi polisiye-drama türünde olacak. Eskiden bir polis memuru olan Claire yeni hayatında da mesleği dolayısıyla yaşanan olayların içine çekilecektir.

Dizinin Tanıtım Fragmanı: TIKLA

Casual / HULU / 7 Ekim

casual424%20_008.jpg

Dizinin Konusu : Hem komedi hemde drama tarzında olacak yeni dizi bekar bir ağabey ve yeni boşanmış kız kardeşi ile beraber eve çıkıp bir yandan birbirlerinin aşk hayatına destek olmalarına odaklanıyor.

Dizini Tanıtım Fragmanı : TIKLA

Unforgotten / ITV / 8 Ekim

unforgotten_ep1_10.jpg

Dizinin Konusu : 39 senenin ardından eski bir evin bahçesinde ortaya çıkan genç bir adama ait kemikler. Neredeyse 40 yıldır bir cevap, bir sonuç bekleyen 4 insan… Yeniden başlayan bir soruşturma…

The Last Kingdom / BBC AMERICA / 10 Ekim

the-last-kingdom-key-art.jpg

Dizinin Konusu : Son Krallık, destansı kahramanlıklarla geçen savaşların içine siyaset, din, cesaret, sevgi, sadakat ve kimlik girdiğinde hiç kimse onuru düşünmüyor. Gerçek tarihi figür ve kurgusal karakterlerin yer alacağı bir kralın hırsı anlatıyor. Tüm krallıkları bir araya getirerek tek bir krallık oluşturarak herkese hüküm sürmek isteyen bir insan ve emirleri yerine getirmek zorunda olan onurlu askerler peki mücadeleye kim kazanacak ?

Crazy Ex-Girlfriend / CW / 12 Ekim

Crazy-EX.jpg

Dizinin Konusu : Dizide, sevgiyi ve mutluluğu bulmak için herşeyini feda eden, gerçek aşkın peşinden giden çılgın kadın Rebecca Bunch'ın yaşadıkları konu ediliyor.

Truth Be Told / NBC /16 Ekim

maxresdefault.jpg

Dizinin Konusu : Çok yakın arkadaş olan iki ayrı çiftin dostlukları, hayatlarına giren cazibeli bebek bakıcısıyla eğlenceli bir yere sürüklenecektir.

Supergirl / CBS /26 Ekim

11267725_687199821409708_278845256173025125_n.jpg

Dizinin Konusu : DC'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek

Wicked City /ABC / 27 Ekim

Wicked-City-ABC-TV-series-hero-1368x506.jpg

Dizinin Konusu: Gossip Girl dizisinden tanıdığımız yıldızlarından Ed Westwick yeniden TV ekranını geri dönüyor geliyor.

Kent Galloway adındaki bir seri katilin Los Angeles’a gelmesi ve ünlenmesini anlatıyor.Ed Westwick’in canlandırdığı Kent karakteri ise sevimli ve çapkın bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Seri katilin hedefinde sadece kadınlar var bir şekilde onlarla tanışıp birlikte olmaya ikna ettiği kadınlar ölümle yüz yüze gelmiş oluyor.

Ash vs Evil Dead / STARZ / 31 Ekim

ashvsevildeadposterbanner.png

Dizinin Konusu : Sorumluluktan, olgunluktan ve Evil Dead teröründen uzak geçen 30 yılın ardından Ash aramıza dönmüştür. Dünya ölümcül bir salgınla karşı karşıyadır ve Ash insanlığın tek umududur. Kolunda testeresiyle bu kıyasıya mücadelesini kaçırmayın. Dizi korku ve komedi tarzında olacak.

G5pLGy.jpg

Ekim'de yeni başlayacak yabancı dizileri sizler için listeledik. Daha fazla bilgi için bu konuya da uğrayabilirsiniz.

2015-2016 Tüm Yabancı Dizilerin Yayın Takvimi

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
süpergirl bekliyoru ekimde başlayacakalrdan 1. pilot bölüm umut vermişti :love1:

ayy cw ne yapıyor yine böyle aşk dizileri pembe diziler hiç yakışmıyor fantas dışı dizileri istemiyorum ben bu kanalda :ppp::ppp::ppp:
Şu Ash vs Evil Dead'ı izlesek mi acaba? :A Zombi tazı canavarlar varmış. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
süpergirl bekliyoru ekimde başlayacakalrdan 1. pilot bölüm umut vermişti :love1:

ayy cw ne yapıyor yine böyle aşk dizileri pembe diziler hiç yakışmıyor fantastik dışı dizileri istemiyorum ben bu kanalda :ppp::ppp::ppp:
Katılıyorum ne güzel farklı farklı konularda diziler yapsalar. :D Flash, The 100 gibi...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
The Last Kingdom olabilir.:D Tarihi diziler daha hoş geliyor. BBC biraz şüpheye düşürdü ama.:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
super girl The Last Kingdom iyi olabilir diziler bunları fırsat bulursam izleyeceğim..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Aralarından Supergirl ve The Last Kingdom'ın tutacağını düşünüyorum. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pek merak ettiğim dizi yok içlerinde anca güzel eleştiri alan, ses getiren olursa bakarım. Crazy Ex Girl Friend ve Supergirl en ilgi çekici olanlar. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059