Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.Bölüm Yorumları

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
CtdvzjbXgAA67-P-1024x1013.jpg

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın yaptığı, başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu’nun ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Salı ve
Her Salı 20.00'da ATV'de

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. Bölüm Yorumlarını Bu Konu Altından Yapabilirsiniz

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yeni gelen oyuncu jenerikte sonlardaysa pek önemli bir rolü olmayacak, o zaman Hızır Ali Ceylan'ın oyunu :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bu işin içinde bir dümen var bu olay bu kadar kolay olmamalı :D

@xemrexxx baktım diğerleri cevapladığı zaman ben de cevap atarım :A

Çocuk bildiğin yağ çekiyor bu kesin gülmezlerden :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yeni gelen oyuncu jenerikte sonlardaysa pek önemli bir rolü olmayacak, o zaman Hızır Ali Ceylan'ın oyunu :D

Hızır Ali'nin bende Ceylan'ın oyunu olmasını isterim ama bölümün gidişatına, çocuğun tipine falan bakarsak oyun değil sanırım.

Gerçi Raci Şaşmaz'ın bir ters köşesi olabilir bu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Hızır Ali'nin bende Ceylan'ın oyunu olmasını isterim ama bölümün gidişatına, çocuğun tipine falan bakarsak oyun değil sanırım.

Davut derin devletin başı değil mi isterse Hızır'ın aynısından fotokopi çeker :A Raci'nin Polat-Yusuf gibi bir rezalet yapacağını düşünmüyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,601
Puanı
1,061
Bu işin içinde bir dümen var bu olay bu kadar kolay olmamalı :D

@xemrexxx baktım diğerleri cevapladığı zaman ben de cevap atarım :A

Çocuk bildiğin yağ çekiyor bu kesin gülmezlerden :D

bekliyorum cevaplarınızı :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Davut derin devletin başı değil mi isterse Hızır'ın aynısından fotokopi çeker :A Raci'nin Polat-Yusuf gibi bir rezalet yapacağını düşünmüyorum.

Orası da öyle. Bence izleyicinin tepkisine göre şekillendirebilirler senaryoyu. Ki eğer böyleyse kesinlikle Ceylan'ın oyunu olarak ortaya çıkacaktır bu durum, çünkü kimse Hızır'ın sürekli çocuk yapmasından memnun değil. Ben dahil. :)

Şahin Ağa'nın peşinde birisi var. Yine mi vurulacak acaba? :eek:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Orası da öyle. Bence izleyicinin tepkisine göre şekillendirebilirler senaryoyu. Ki eğer böyleyse kesinlikle Ceylan'ın oyunu olarak ortaya çıkacaktır bu durum, çünkü kimse Hızır'ın sürekli çocuk yapmasından memnun değil. Ben dahil. :)

Şahin Ağa'nın peşinde birisi var. Yine mi vurulacak acaba? :eek:
Gülmezler Şahin Ağa'nın yanına adam takmış, Mahmut'u hatırlattı ama vurulmaz bu sefer :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gülmezlerin Babasının Şahin Ağa'nın yanına yolladığı adam bu sanırım.

Gülmezler Şahin Ağa'nın yanına adam takmış, Mahmut'u hatırlattı ama vurulmaz bu sefer :D

Aynen çözdüm zaten, Şahin Ağa'nın vurulduğu sahne vardı onunla aynı doğrultuda gitti sahne. Ondan 'Vurulacak mı acaba?' dedim. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Şahin Ağa'nın müthiş tespiti: "Hazır evlat" :A :A

Gerçekmiş ya, reytingler yarın kesin dip yapacak :( Şuan Hayriye Ana gibi yüzümü tülbentle kapatasım geldi :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hangisinin hızır ali hangisinin alsparslan olduğunu karıştıran @Çiğdem- ikisini de evine götürmüş tabisi de rüyasında:A @cookies @vadikızı @destere @Forumdash @eskici @mrt-06
Ekli dosyayı görüntüle 52876
Tabi ki sağdaki Alparslan, soldaki Ali :A

Gerizekalı Zeynep gitsin Hızır Ali'ye razıyım :mad:
Gülmezlerin Babasının Şahin Ağa'nın yanına yolladığı adam bu sanırım.

Aynen çözdüm zaten, Şahin Ağa'nın vurulduğu sahne vardı onunla aynı doğrultuda gitti sahne. Ondan 'Vurulacak mı acaba?' dedim. :A
offff Görkeminde diziye katılmyacağı kesinleşti bence :( :( :(

çünkü hızır ali hapisten gelmiş görkemde hapisten gelecekti raci bey oktayını oğlunu yine görkem yapacaktı demekki ama alpaslan benzerlediğinden dolayı şuankı çocukta karar kılmışlar sanırım keşke görkem olsaydı o rolde tekrar baba oğul olarak :F

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Şahin ağaya minnet eylemem çaldı ev halkı öldü dedi ben ölmez dedim ama ajan soktu inşallah araştırırken bulurlar gülmezlerle ilişkisini
Çocuk çok sempatik Alparslan ile yan yana geldiklerinde 3fark bile bulamadım oyun olsa niye davutun evinde de devam etsinler 20 yıldır ceylan ailesinede oyun oynayamaz ya

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bölüm hızlanacak şimdi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Şahin ağaya minnet eylemem çaldı ev halkı öldü dedi ben ölmez dedim ama ajan soktu inşallah araştırırken bulurlar gülmezlerle ilişkisini
Çocuk çok sempatik Alparslan ile yan yana geldiklerinde 3fark bile bulamadım oyun olsa niye davutun evinde de devam etsinler 20 yıldır ceylan ailesinede oyun oynayamaz ya

Ben oğlu olduğuna ikna oldum ama rolü fazla uzun sürmez, Gülmezler öldürür gibime geliyor.

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
offff Görkeminde diziye katılmyacağı kesinleşti bence :( :( :(

çünkü hızır ali hapisten gelmiş görkemde hapisten gelecekti raci bey oktayını oğlunu yine görkem yapacaktı demekki ama alpaslan benzerlediğinden dolayı şuankı çocukta karar kılmışlar sanırım keşke görkem olsaydı o rolde tekrar baba oğul olarak :F
Görkem meryem uzerliyle beraber dahil olacak sanırım öyle bir duyum aldım kesin olmamakla beraber