Eşcinsel İlişkiye Eşinden Veto

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
thumbnail_1405152253.jpg

Başrollerinde Ebru şancı, Tuğçe Koçak, Sertaç Akkaya, Kaan Oruçluoğlu, Deniz Gönen, Yılmaz Celayır gibi isimlerin yer aldığı Ceza filmindeki eşcinsel ilişkiyi izleyen eş yayınlamayın dedi.

Ebru Şancı'nın Deniz Gönen ile ve Yılmaz Celayır ile olan uzun süreli dudak dudağa sahnelerini izleyen Pentagram grubunun gitaristi Metin Türkcan eşi Ebru Şancı'nın bu kadar çok öpüşme sahnesinin olmasından rahatsız oldu ve bazı kısımları kesmesi için yapımcıya talepte bulundu.

Yapımcı bu talebi daha cevaplamadı. Ancak yapımcının sahneleri kaldırılması beklenmiyor.​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hiç hoşş birşey değil bence türkiyede son dönemde kadınalrın lezbiyen ilşkisine destek amaçlı bir çok şeyy yapılıyor bukadar iğrenc birşeyi kadınalra aşılamaya çalısıyorlar
nee yanıı erkekler yetmiyor gibi şimdide hemcinslerimizdenmi çekinicez eskiden en azından kendi cinsimize güvenebiliyorduk şimdi kendi cinsimizden daha korkar olduk butür şeyleride iyi birşey gibi göstermeye çalısanlarında allah belalarını versin açık ve net :ppp::ppp::ppp:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
hiç hoşş birşey değil bence türkiyede son dönemde kadınalrın lezbiyen ilşkisine destek amaçlı bir çok şeyy yapılıyor bukadar iğrenc birşeyi kadınalra aşılamaya çalısıyorlar
nee yanıı erkekler yetmiyor gibi şimdide hemcinslerimizdenmi çekinicez eskiden en azından kendi cinsimize güvenebiliyorduk şimdi kendi cinsimizden daha korkar olduk butür şeyleride iyi birşey gibi göstermeye çalısanlarında allah belalarını versin açık ve net :ppp::ppp::ppp:
Güldürdün :D
@sokak sanati destek çıktı :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güldüğüm için beğendim.:D
Güldürdün :D
@sokak sanati destek çıktı :D
bunda gülünück birşey göremiyorum ben iğrenclikten başka birşey değil siz ikiniz birbirinizle veya başka bir erkekle öpüştüğünüzü hayal edin bakalım yine gülebilicekmisiniz :kiki::kiki:
siz düşünürken ne hissediyorsanız bende kendi cinsmle düşününce aynısını hissediyorum sizin düşüncenizle hiç bir farkı yok benim düşüncemin bu sayede anlayabilirmisiniz neler hissetiğimizi o_Oo_Oo_O

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bunda gülünück birşey göremiyorum ben iğrenclikten başka birşey değil siz ikiniz birbirinizle veya başka bir erkekle öpüştüğünüzü hayal edin bakalım yine gülebilicekmisiniz :kiki::kiki:
siz düşünürken ne hissediyorsanız bende kendi cinsmle düşününce aynısını hissediyorum sizin düşüncenizle hiç bir farkı yok benim düşüncemin bu sayede anlayabilirmisiniz neler hissetiğimizi o_Oo_Oo_O
@sokak sanati ne dersin :D
ahahah :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Turkiyede pek hoş karşılanmadığını biliyorum baya gündemde olabilir bu film

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Uslubuna güldüm. Kelimelerine falan yoksa dediğine değil.:D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
böyle şeyleri bilerek yapılıyor , sırf bu saçma ilişkileri normalmiş gibi gösteriyorlar , bu tür ilişkilerin dinimizde yeri yok ve bunu normalmiş gibi görenlerede şaşırıyorum :):)

+1