Dua Lipa - We’re Good | Official Video

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
EtURF4lXIAEJ7FW

Müzik dünyasının başarılı ve çalışkan ismi Dua Lipa, 12 Şubat'ta yayınlanan “Future Nostalgia The Moonlight Edition” albümündeki We’re Good şarkısını kliplendirdi.

Yeni albümde 'We're Good' ile birlikte 'If Ain't Me', 'That Kind of Woman' ve 'Not My Problem' adında 3 şarkı daha yer alıyor.

Klip:

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yaklaşık bir haftadır mevzilerde pusudayız ve bekliyoruz, gönder gelsin artık...

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Klip muhteşemlikte şarkıyı bile geçmiş, Dua'ya aşık olmamak elde değil. Yine, yeni, yeniden çok başarılı. :bhr: @dreamy @MayısKralı
Cidden klipte aşırı güzel ve göz kamaştırıcı görünüyor. Kliplere bu kadar özenmesini seviyorum. Şarkıyı da dün geceden beri kaç kez dinledim sayamadım. :Z

• Harika
Reactions: kerem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Klip yayınlandı.

Dua'mız yapmış yine... @kerem @Sherlock @bazinga
Gerçekten yapmış, yine çok beğendim İsmail beyciğim... Klip birçok uzun metraj filmden daha kaliteli, emek harcandığı ve özen gösterildiği çok belli oluyor gerçekten... Şarkı da aynı şekilde, boş işi yok Dua'mızın...

• Harika

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Gerçekten yapmış, yine çok beğendim İsmail beyciğim... Klip birçok uzun metraj filmden daha kaliteli, emek harcandığı ve özen gösterildiği çok belli oluyor gerçekten... Şarkı da aynı şekilde, boş işi yok Dua'mızın...
Sherlock beyciğim bir ayrıntıdan bahsetmeyi unutmuşsunuz. Bir farklılık var Dua Lipa’da... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Neyi unuttum acaba merak ettim bak... :A Saç rengi diyeceğim ama siyaha döneli baya oluyor, kendisini takip ettiğiniz için biliyorsunuzdur siz de İsmail beyciğim. :A
Benim kafam gitmiş ya pardon. Uzun süredir siyahtı doğru. Saç renginden bahsetmiştim. :A Sanırım hala siyaha dönüşünü kabullenemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim kafam gitmiş ya pardon. Uzun süredir siyahtı doğru. Saç renginden bahsetmiştim. :A Sanırım hala siyaha dönüşünü kabullenemedim. :A
Bu önemli detayı fark etmediğimi düşünmüş olmanız beni bir miktar üzdü İsmail beyciğim. :A Çok yakışmamış mı ya, çok beğendiğim ben. :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Bu önemli detayı fark etmediğimi düşünmüş olmanız beni bir miktar üzdü İsmail beyciğim. :A Çok yakışmamış mı ya, çok beğendiğim ben. :A
Evet bu klipte tarzıyla çok uyumlu olmuş da sarı hali her zaman benim için ayrı bir yerde olacak. :A Kim bilir belki tekrar döner sarıya... :A