Dua Lipa - Love Again | Official Music Video

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
images

Dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa, Grammy ödüllü “Future Nostalgia” albümünde yer alan Love Again’in klibini yayınladı. Başarılı şarkıcı, klipte yine oldukça değişik bir tarzda izleyici karşısına çıktı.

Klip:

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Güzel bir şarkıymış, beğendim. Galiba ilk kez baştan sona bir şarkısını dinledim :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@dreamy artık yabacı klipler bölümümüz oldu :Z
Tüm yabancı kliplerini buraya taşıdım. Özellikle senden bol bol yabancı klipler bekliyorum :A

• Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Klipten bir sahne de eskilerden Kesha'nın Timber parçası... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Bütün klipleri nasıl taşıyabildin. :eek:
Aşka gelip yaptım :A tabi başım ağrıdı ama değdi :bhr: belki daha kalanlar vardır ama forumda yabancı klip açabilecek üyeleri tek tek taratıp taşıdım. En fazla kendi konularım yordu beni :A sonuçta bir sürü yerli klipte var ve tek tek ayıkladım :A arada tek tükler kalmışsa gördükçe yaparım ama 14 sayfalık klip konularını taşıdım buraya :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Aşka gelip yaptım :A tabi başım ağrıdı ama değdi :bhr: belki daha kalanlar vardır ama forumda yabancı klip açabilecek üyeleri tek tek taratıp taşıdım. En fazla kendi konularım yordu beni :A sonuçta bir sürü yerli klipte var ve tek tek ayıkladım :A arada tek tükler kalmışsa gördükçe yaparım ama 14 sayfalık klip konularını taşıdım buraya :A
Eline sağlık. Öyle bir kolaylık olması iyi olmuş öbür türlüsünü düşünmüştim ben ve baya şaşırdım hepsini nasıl ayıkladın diye :A

Bu arada fazla konu açacağımı düşünmüyorum, yerli klip kadar ilgi yok maalesef yabancılara. :A Sanki boşuna açıyorum gibi geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Eline sağlık. Öyle bir kolaylık olması iyi olmuş öbür türlüsünü düşünmüştim ben ve baya şaşırdım hepsini nasıl ayıkladın diye :A

Bu arada fazla konu açacağımı düşünmüyorum, yerli klip kadar ilgi yok maalesef yabancılara. :A Sanki boşuna açıyorum gibi geliyor. :A
Yok yok boşuna değil. :A Öyle düşünmeyin.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Misal senin açtığın konulara baktım ve ayıklayıp seçip taşıdım. Forumdash 60 tane açmış öyle bir şeydi. Ahmed 61. En fazla ben açmışım :A bazinga, kerem, sokak sanatı, harun. Bu isimlere baktım. Başka aklıma gelmedi :A Tolstoyevski'de açmış gerçi (onu o taşıdı :A ) Hatta kerem 3-4 tane yalnızdı. Tols daha fazla açmış :A
Emre'de bir tane :A Aleyna Tilki

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Bence albümün, yüceler yücesi PHYSICAL şaheserinden sonraki en iyi şarkısıydı. Dua Lipa’nın şarkılarının arkasında duruşu çok iyi. Bir senelik albüme klip çekmeye devam ediyor, iyi ki var...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Bence albümün, yüceler yücesi PHYSICAL şaheserinden sonraki en iyi şarkısıydı. Dua Lipa’nın şarkılarının arkasında duruşu çok iyi. Bir senelik albüme klip çekmeye devam ediyor, iyi ki var...
İsmail beyciğim bahsettim mi bilmiyorum ama yabancı müzikleri not aldığım bir defterim var bu parçayı listeme aldım...Ekleyeceğim...