Dua Lipa - Houdini

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
F-l33xEXoAAsbym

Son olarak 2020 yılında çıkardığı Future Nostalgia ile kariyerinin zirve noktasına ulaşana Dua Lipa, yeni albümünün çıkış parçası olan 'Houdini' şarkısını 9 Ekim’de duyurmuştu! Uzun süredir yeni bir albüm hazırlığında olan şarkıcı, sosyal medya hesaplarından bütün fotoğraflarını silmiş, hatta albüm kapaklarını da değiştirmişti.

Müzik kariyerinde yeni bir döneme girmeye hazırlanan Lipa klibini yayınladı. Sanatçının yeni albümünün 1970'ler esintisi taşıyacağı tahmin ediliyor.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
Farklı bir tarzla geleceğim deyip beklentisini düşürmüştü hayranlarını korkutmuştu ama müzikal anlamda fazlasıyla ikna edici bir çıkış yaptı. Şarkıda retro-fütüristik synth'leri duyabilmenin yanında, düz ritmi arka planda ateş etmiş çatırtı sesleriyle yükseliyor. Nakarattan bahsetmeye bile gerek yok. :Z

Yeni stili de çok hoş olmuş, aslında kızıl saçlarını ilk gördüğümde ön yargılı yaklaştım ama klipte izleyince sarı saçın aksine kendisine çok daha yakıştığını fark ettim. Kısacası hem gözlerimiz, hemde kulaklarımız bayram etti. Albümü sabırsızlıkla bekliyoruz...

Bir kadına her saç rengi nasıl yakışabilir…
Kızıl saçlı Dua Lipa nedir…
Dua’m belli duyan belli…
Düştüm Allah kaldır beni…

@dreamy @kerem
Bu daha başlangıç. Kemerleri bağla, asıl bundan sonra uçurtulacağız...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Şarkıyı ilk dinlediğimde Tame İmpala vibeı almıştım ve yanılmamışım. Çalıştığı kişiler arasında o da varmış. Ben tarz değişikliğini sevdim ya, 2020lerin en iyi albümünü yapan biri bunun da altından kalkacaktır.

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
Şarkıyı ilk dinlediğimde Tame İmpala vibeı almıştım ve yanılmamışım. Çalıştığı kişiler arasında o da varmış. Ben tarz değişikliğini sevdim ya, 2020lerin en iyi albümünü yapan biri bunun da altından kalkacaktır.
Geç kaldın, şarkının üzerinden bir hafta geçti. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy