Doğum Günün Kutlu Olsun mrt-06!

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bugün o gün.... Bugün forumumuzun en sevilen Atacan'larından @mrt-06'nın doğum günü. Ben de başta gardaşı sonrasında forumdaşı olarak tüm forum adına doğum gününü kutluyor ve tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum. [HASHTAG]#SavasaHayir[/HASHTAG]

Bu da ona bayram için hazırladığım hediyem ancak masraf olmasın diye doğum gününde de aynı hediyeyi vereceğim :bhr:
gAlNML.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Benim canım Atoşum nice güzel yaşlara seninle çok fazla paylaşımlarımız oldu hoş eskisi gibi değilsin benle ama olsun canın sağolsun :D

Bu da pastan :D

maxresdefault.jpg

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,086
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Gülüm, pastanı yediğim, perfümünü bitirdiğim, hamileyim deyince güzin abla görünümlü vasfiye teyzem mertim totoşlar günün kutlu olsun yani senin gidi totoşun anca böyle doğum günü kutlanır :F :F

Arabacı arabayı yellendir (osuttur, egzoz şenlensin :F :F)
Şeker alda şu çocuğu dillendir
Seni gidi total
Seni gidi total
Seni zehirci total
Seni zehirci total
Seni gidi total
Seni entrikacı total
Seni gidi total
Seni entrikacı total
Bu gecede burda kal
Seni gidi total
Seni hain total
Seni gidi total
Bu gecede burda kal

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Atacan'ım canım kardeşim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum. :D

Seviliyorsun. :bhr:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Oh my brother. Nice senelere kardeşim, umarım hayatta istediğin bütün başarılar senin olsun. İlk başlarda didişip bir birimizd gönderme yapa yapa çok yakın arkadaş olduk. İyiki varsın, nice mutlu yaşlara. ;)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun @mrt-06 [emoji512] [emoji512] [emoji512]

Bu güzel günlerde doğum gününün denk gelmesi daha anlamlı olmuş.
[emoji312] [emoji313] [emoji313][emoji323] [emoji322]

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bugün o gün.... Bugün forumumuzun en sevilen Atacan'larından @mrt-06'nın doğum günü. Ben de başta gardaşı sonrasında forumdaşı olarak tüm forum adına doğum gününü kutluyor ve tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum. [HASHTAG]#SavasaHayir[/HASHTAG]

Bu da ona bayram için hazırladığım hediyem ancak masraf olmasın diye doğum gününde de aynı hediyeyi vereceğim :bhr:
gAlNML.jpg
Gardaşım konu için teşekkürler. Ayrıca da teşekkürler. :D (Bu nasıl cümle oldu ya:F) Bu hediyeyi 1000 defa da versen kabulümdür sağol. :bhr:

Benim canım Atoşum nice güzel yaşlara seninle çok fazla paylaşımlarımız oldu hoş eskisi gibi değilsin benle ama olsun canın sağolsun :D

Bu da pastan :D

maxresdefault.jpg
Teşekkürler Denizim benim gülüm. :A Ben öyle düşünmüyorum sadece son zamanlarda fazla konuşamıyoruz. ;) Pasta da müthiş olmuş gerçek pastamdan daha iyi valla. :F

Nice Yıllara ;)
Allah seni forumdaki kem gözlü @Çiğdem- gibi kıskançlardan korusun. :A
Teşekkürler Starcığım. :A Yok ya @Çiğdem- gibi birini bulsam keşke ufak tefek her yere götürülür. :F

iyiki doğdun cnm ;););) ahh koca adam oldun :A:A:A @mrt-06
Teşekkürler Çiko. :D Aynen artık sen de teyzeliğe doğru gidiyorsun. :A Yakında Çiğdem teyze diye mahallenin çocukları peşinden koşacak. :F

Doğum günün kutlu olsun @mrt-06, nice mutlu yıllara. :)
Teşekkürler Aserat. :D İnşallah hep beraber. :-)

Gülüm, pastanı yediğim, perfümünü bitirdiğim, hamileyim deyince güzin abla görünümlü vasfiye teyzem mertim totoşlar günün kutlu olsun yani senin gidi totoşun anca böyle doğum günü kutlanır :F :F

Seni gidi total
Seni gidi total
Seni zehirci total
Seni zehirci total
Seni gidi total
Seni entrikacı total
Seni gidi total
Seni entrikacı total
Bu gecede burda kal
Seni gidi total
Seni hain total
Seni gidi total
Bu gecede burda kal

Teşekkürler canısı. :A Bebeği dert etme dün çok düşündüm gerekirse babası ben olurum. :F Şiir müthiş olmuş. :ok:

Ooo doğum günün kutlu olsun Atacan :-):-)

Nice mutlu yıllara :-):-)
Teşekkür ederim Enver, hep beraber nice yıllara inşallah. :-)

Doğum günün kutlu olsun Atacan, nice sağlıklı senelere. :)
Teşekkür ederim Ömer abi, inşallah. :) Allah herkese sağlıklı yıllar nasip etsin. :)

Atacan'ım canım kardeşim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum. :D

Seviliyorsun. :bhr:
Teşekkürler canım benim sen de benim gülümsün. :A Seni sevdiğimi daha önce milyon kez demiştim zaten. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun @mrt-06 , nice senelere. :D
Teşekkürler ederim. :D

Nice senelere Atacan. :) @mrt-06
Teşekkürler İzmirin gülü. :A

doğum günün kutlu olsun @mrt-06
Teşekkürler ablacığım. :X

Oh my brother. Nice senelere kardeşim, umarım hayatta istediğin bütün başarılar senin olsun. İlk başlarda didişip bir birimizd gönderme yapa yapa çok yakın arkadaş olduk. İyiki varsın, nice mutlu yaşlara. ;)
Teşekkürler kardeşim benim. :bhr: Güzel dileklerin için ayrıca teşekkürler sen de iyi ki varsın. ;) Hep beraber nice yıllara inşallah....
@mrt-06 aga doğum günün kutlu olsun , nice mutlu huzurlu uzun yıllara :-)
Teşekkürler agam, sağolasın. :-)

Doğum günün kutlu olsun @mrt-06 [emoji512] [emoji512] [emoji512]

Bu güzel günlerde doğum gününün denk gelmesi daha anlamlı olmuş.
[emoji312] [emoji313] [emoji313][emoji323] [emoji322]
Teşekkürler Haruncan. :D Aynen dünden beri onu diyorum böyle bayrama denk gelmesi güzel oldu. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
OFF herkes çok güzel dilekler iletmiş sana ve bana neredeyse diyecek hiç bir şey kalmamış. Bende sıradana kaçıp sağlıklı, bol başarılı ve mutlu bir yıl dileyeyim bari.:X

İyiki doğmuşsun Atacan'im.:love1: Nice mutlu senelere..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gardaşım konu için teşekkürler. Ayrıca da teşekkürler. :D (Bu nasıl cümle oldu ya:F) Bu hediyeyi 1000 defa da versen kabulümdür sağol. :bhr:

Teşekkürler Denizim benim gülüm. :A Ben öyle düşünmüyorum sadece son zamanlarda fazla konuşamıyoruz. ;) Pasta da müthiş olmuş gerçek pastamdan daha iyi valla. :F

Teşekkürler Starcığım. :A Yok ya @Çiğdem- gibi birini bulsam keşke ufak tefek her yere götürülür. :F

Teşekkürler Çiko. :D Aynen artık sen de teyzeliğe doğru gidiyorsun. :A Yakında Çiğdem teyze diye mahallenin çocukları peşinden koşacak. :F

Teşekkürler Aserat. :D İnşallah hep beraber. :-)

Teşekkürler canısı. :A Bebeği dert etme dün çok düşündüm gerekirse babası ben olurum. :F Şiir müthiş olmuş. :ok:

Teşekkür ederim Enver, hep beraber nice yıllara inşallah. :-)

Teşekkür ederim Ömer abi, inşallah. :) Allah herkese sağlıklı yıllar nasip etsin. :)

Teşekkürler canım benim sen de benim gülümsün. :A Seni sevdiğimi daha önce milyon kez demiştim zaten. :bhr:

Teşekkürler ederim. :D

Teşekkürler İzmirin gülü. :A

Teşekkürler ablacığım. :X

Teşekkürler kardeşim benim. :bhr: Güzel dileklerin için ayrıca teşekkürler sen de iyi ki varsın. ;) Hep beraber nice yıllara inşallah....

Teşekkürler agam, sağolasın. :-)

Teşekkürler Haruncan. :D Aynen dünden beri onu diyorum böyle bayrama denk gelmesi güzel oldu. :D
aaaa sen yeni yaşını uzun yaşamak istemiyorsun anlaşılan cnm
:F:F:F