Doğum Günün Kutlu Olsun denizz19!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bugün canım kardeşim, biricik dostum, kottiriğim @denizz19'un doğum günü. Fav10 ailesi olarak başarılı ve sevilen yöneticimizin 24. yaş gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz. :D

Bu kot kafa gerçek bir hediye ister kesin benden. :F Geçtiğimiz yaz buluşarak forum tarihinde bir ilki gerçekleştirmiştik, inşallah bir daha buluşursak hediyeni o zaman vereyim, sözüm olsun. :A

Bizim dostluğumuz sanal bir dostluk değil zaten, reelde de devam edecek, şu foto gibi daha nice fotolar çekinecez inşallah beraber: :D

11947582_10153630297592148_8123664753533063933_n.jpg

Neyse yine de temsili bir hediye vereyim bari, Kırgın Çiçekler'in Cemre'sini hediye ediyorum sana. :A Diziyi pek sevmem ama kız güzel Allah için. :D

12821528_588213704661528_1120388406220320501_n.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Bugün canım kardeşim, biricik dostum, kottiriğim @denizz19'un doğum günü. Fav10 ailesi olarak başarılı ve sevilen yöneticimizin 24. yaş gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz. :D

Bu kot kafa gerçek bir hediye ister kesin benden. :F Geçtiğimiz yaz buluşarak forum tarihinde bir ilki gerçekleştirmiştik, inşallah bir daha buluşursak hediyeni o zaman vereyim, sözüm olsun. :A

Bizim dostluğumuz sanal bir dostluk değil zaten, reelde de devam edecek, şu foto gibi daha nice fotolar çekinecez inşallah beraber: :D

11947582_10153630297592148_8123664753533063933_n.jpg

Neyse yine de temsili bir hediye vereyim bari, Kırgın Çiçekler'in Cemre'sini hediye ediyorum sana. :A Diziyi pek sevmem ama kız güzel Allah için. :D

12821528_588213704661528_1120388406220320501_n.jpg
Hahaha koptum yazdıklarına yalnız. :F Teşekkür ederim Kaancığım duygular her daim karşılıklı. Benim kahrımı çekebilen yegane kişisin şu forumda. En sağlam dostum diyebileceğim kişisin şu forumda o kadar net. Kimseyle paylaşmadığım dertlerimi, anılarımı paylaştığım saygıdeğer arkadaşım benim. :D Elbette görüşmemiz devam edecek. Hediye sözümü de aldım artık bir sonraki buluşmayı iple çekerim. :F Seninle ilgili düşüncelerim belli fazla şımartmaya gelmez seni ne yılansındır sen :A Sağ ol kardeşim benim dedim açmayacak mı özel mesajla dürtecektim ama Kaan unutmaz açar dedim ki aynısı da oldu :F

Bu arada hediyem harika. :D Ama ben Cemreyi normalde tutmuyorum ben Meralciyim :F Ama Cemre daha iyi rol kesiyor :D

@tolgab teşekkür ederim hediyem de çok tatlı :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hahaha koptum yazdıklarına yalnız. :F Teşekkür ederim Kaancığım duygular her daim karşılıklı. Benim kahrımı çekebilen yegane kişisin şu forumda. En sağlam dostum diyebileceğim kişisin şu forumda o kadar net. Kimseyle paylaşmadığım dertlerimi, anılarımı paylaştığım saygıdeğer arkadaşım benim. :D Elbette görüşmemiz devam edecek. Hediye sözümü de aldım artık bir sonraki buluşmayı iple çekerim. :F Seninle ilgili düşüncelerim belli fazla şımartmaya gelmez seni ne yılansındır sen :A Sağ ol kardeşim benim dedim açmayacak mı özel mesajla dürtecektim ama Kaan unutmaz açar dedim ki aynısı da oldu :F

Bu arada hediyem harika. :D Ama ben Cemreyi normalde tutmuyorum ben Meralciyim :F Ama Cemre daha iyi rol kesiyor :D

@tolgab teşekkür ederim hediyem de çok tatlı :D
:D Senin kahrını çekmek kolay değil tabii ama dostluk fedakarlık gerektirir yapacak bir şey yok. :A

:A 1 aydır doğum günüm de doğum günüm diyorsun unutmak ne mümkün. :F En sevdiklerimin özel günlerini asla unutmam özel mesajla dürtseydin çok üzülürdüm 1 gün trip atardım sana. :F

Meral çirkin ya Cemre varken o da kimmiş. :A Zaten ilk bölümü izletmiştin bana gıcık kapmıştım ona. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
:D Senin kahrını çekmek kolay değil tabii ama dostluk fedakarlık gerektirir yapacak bir şey yok. :A

:A 1 aydır doğum günüm de doğum günüm diyorsun unutmak ne mümkün. :F En sevdiklerimin özel günlerini asla unutmam özel mesajla dürtseydin çok üzülürdüm 1 gün trip atardım sana. :F

Meral çirkin ya Cemre varken o da kimmiş. :A Zaten ilk bölümü izletmiştin bana gıcık kapmıştım ona. :D
Laa ilk bölümkü Meral yok artık çok şeker oldu artık komik :F O Zaman iyi ki yazmamışım senin triplerin hiç çekilmez ağzını büker oturursun yımıdık gibi :F Çok teşekkür ederim tekrardan Mutlu ettin lan beni şuan gözlerim doldu üzerine kusabilirim her an :A yok omzunda ağlayabilirim :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Laa ilk bölümkü Meral yok artık çok şeker oldu artık komik :F O Zaman iyi ki yazmamışım senin triplerin hiç çekilmez ağzını büker oturursun yımıdık gibi :F Çok teşekkür ederim tekrardan Mutlu ettin lan beni şuan gözlerim doldu üzerine kusabilirim her an :A yok omzunda ağlayabilirim :F
Hımm hiç merak etmiyorum sakın video atma. :A

Iyy pislik. :F Geçen sene de ben açmıştım daha dün gibi aklımda zaman ne çabuk geçiyor la ben olmasam kim açar sana doğum günü konusu mahzun mahzun dolaşırdın artık forumda. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
@denizz19 profil resmini ilk gördüğümde ne yakışıklı adam dediğim ama sonra
o bonus saçları görünce hayal kırıklığına uğradığım:F şakaaaaaa tabiii bana
bonus saçı sevdirensin ya iyiki doğdunnnnn nice yıllaraa iyi ki tanıdım senii canın
sıkılıp konuşmak istediğinde ben burdayım ne zaman istersen konuşurum özelden
istediğin kadar konuşuruz;) iyiki doğdunnn
buda hediyelerinn umarım beğenirsin:oops:
v5D1Dr.jpg

3LVb4r.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Hımm hiç merak etmiyorum sakın video atma. :A

Iyy pislik. :F Geçen sene de ben açmıştım daha dün gibi aklımda zaman ne çabuk geçiyor la ben olmasam kim açar sana doğum günü konusu mahzun mahzun dolaşırdın artık forumda. :A
Nasıl da tanıyorsun beni ama ben beni unutmuşum dananın kulağına meyve suyu kaçırdın video izlettireceğim yarın beni üzmemelisin dostluk bugünler içindir :F sen söyledin az önce ben senin yalancınım :D Sen açmasan vadikızı açardı sanırım :A

Ya da ben açardım bugün benim doğum günüm diye :F

@denizz19 profil resmini ilk gördüğümde ne yakışıklı adam dediğim ama sonra
o bonus saçları görünce hayal kırıklığına uğradığım:F şakaaaaaa tabiii bana
bonus saçı sevdirensin ya iyiki doğdunnnnn nice yıllaraa iyi ki tanıdım senii canın
sıkılıp konuşmak istediğinde ben burdayım ne zaman istersen konuşurum özelden
istediğin kadar konuşuruz;) iyiki doğdunnn
buda hediyelerinn umarım beğenirsin:oops:
v5D1Dr.jpg

3LVb4r.jpg
Teşekkür ederim Melekçiğim. Hediyelerim çok güzel. Sen de her daim mesajlarımı beğenebilirsin ben zevkle bildirimleri incelerim :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun dostum. Ailenle ve sevdiklerinle nice güzel yıllara. :bhr:

Telefondayım hediyeyi unut. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
iyiki doğdun @denizz19 buda hediyen birlikte göbek atıp kutlayın :A:A:A
maxresdefault.jpg
Teşekkür ederim :)

Mutlu yıllar @denizz19 iyi ki doğdun hepi börtdey :A Buyur bu da naçizane hediyemiz :AEkli dosyayı görüntüle 49957
Hediyem çok güzel teşekkürler :D

İyi ki doğdun @denizz19 :) Nice mutlu yıllara. Ben pek hediye kültürüne allışık değilim. Alışınca gönderirim artık. :D
Hediye kültürünü ben başlattım ve uygulaman gereken tek kişi benim öbürlerinin canı cennete :F Bir hediye bekliyorum :A

Doğum günün kutlu olsun dostum. Ailenle ve sevdiklerinle nice güzel yıllara. :bhr:

Telefondayım hediyeyi unut. :A
Sıkıntı yok bilgisayara geçmeni beklerim ben :F teşekkürler canısı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Teşekkür ederim :)

Hediyem çok güzel teşekkürler :D

Hediye kültürünü ben başlattım ve uygulaman gereken tek kişi benim öbürlerinin canı cennete :F Bir hediye bekliyorum :A

Sıkıntı yok bilgisayara geçmeni beklerim ben :F teşekkürler canısı :A
Tamamdır o zaman halledeyim. Gün içerisinde sana ulaşmış olur. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,196
Puanı
1,061
tebrikler totalin dibi aman gülü :) sana önce kedimiz elizabethi hediye etmeyi düşündük ancak aşırı totalliğinden gelen pastorallikle sana kuzumuzu hediye etmeye karar verdik :A
57774.jpg

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun Deniz sevdiklerinle birlikte nice güzel ve mutlu yıllara.