Doğum Günün Kutlu Olsun İsmail YK!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İsmail YK çok güçlü bir yorumcudur. Pek çok müzik aleti de çalabilme özelliğine sahiptir. Kıskanın :A
Mustafa Ceceli de güçlü müzisyen ve birçok alet çalabilme özelliği vardır. Adam bir kere aranjör. Gerçi neden savunmaya geçtiysem. Ayrıca niye kıskanayım? Seyirciye oynuyor hep. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mustafa Ceceli de güçlü müzisyen ve birçok alet çalabilme özelliği vardır. Adam bir kere aranjör. Gerçi neden savunmaya geçtiysem. Ayrıca niye kıskanayım? Seyirciye oynuyor hep. :A
Seyirciye oynayacak tabi kime oynayacak adam yaptığı işlerle gündemde sen bir güne bir gün magazine haber olduğunu gördün mü :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi ki doğmuş reyis, orta okul yıllarıma damgasını vurmuştu efsane şarkılarıyla. :A İlk iki albümündeki şarkıların çoğunu hala ezbere bilirim. :A

Otobüs çarpmış gibi oldum seni gördüm kahroldum. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sende tutturdun doğallık yok diye :A Tansiyon'un bunlardan farkı yok :D
O doğallığını bulamıyorum artık,konudaki sarkilarında ilk popülerken konserini dahi izlemiştim o kadar fanıydım.ama artık şarkılarını hiç takip etmiyorum.ya ilk çizgisini koruyamadı yada ben fazla büyüttüm o şarkılarını:(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O doğallığını bulamıyorum artık,konudaki sarkilarında ilk popülerken konserini dahi izlemiştim o kadar fanıydım.ama artık şarkılarını hiç takip etmiyorum.ya ilk çizgisini koruyamadı yada ben fazla büyüttüm o şarkılarını:(
@denizz19 hala ders almalımıyım turkuazz'dan? :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bugün 4N1K başlıyor izleyecek misin :A
Hayır. Ben televizyon izlemiyorum. Karanlık bizde yazın olmadığı için dışarda geziniyom genelde :A
Yasak Elma'ya bakmaya başladım gündüzleri. Şimdi etiketledim seni, git bak , olmadı etiketin:A