DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - 5. Bölüm - Konuk: batuhankaralar

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - 5. Bölüm - Konuk: batuhankaralar

1- BesaleT hakkında düşüncen? :D
Kendisi ile ayrı olarak hiç konuşma fırsatım olmadı, ama cana yakın ve iyi bir üye olduğunu düşünüyorum. Sadece bu aralar benim gibi 1-2 konuya yazıp kaçıyor gibi duruyor :A
2- Bugün kendinizi nasıl tanımlarsınız?
Yaz okulunda girdiğim sınavım çok iyi geçti, bu yüzden mutlu diyebilirim :)
3-Yemek yapabiliyor musunuz?
Yemek işine öğrencilik zamanında merak sardım, soruna cevaben en son sebzeli ve bol kıymalı lazanya yaptım diyebilirim :A :A
4- Kanal D yeni sezonda düzelir mi sence? Yükselir mi? :D
@Yiğitt çok alınıyor ama ben Kanal D'nin hemen yükselişe geçeceğini düşünmüyorum. Gelecek sezon yüksek bütçeli diziler yerine yarışma programları ve talkshow ağırlıklı bir yayın politikası izleyeceklerini öğrendim. Bu durumda gelecek sezon beşinci kanal olacakları ortada :A
5- Eşiniz ölürse/ölmüş olsaydı, ikinci bir evlilik yapar mıydınız?
Olur da evlenirsem ve doğru kişiyi bulursam bir evlilik bana yeter, ikinci bahar sözü bana çok saçma geliyor. Ama mesela sürekli bakmakla yükümlü olduğum birileri varsa duruma göre değişiklik gösterebilir.
6- Kişisel gelişiminizi nasıl sürdürüyorsunuz?
Şu aralar spor olarak kardiyo yapıyorum ama asıl olarak yabancı dil eğitimine yoğunlaşmış durumdayım. İkinci yabancı dilimi geliştirmek için Almanca kursuna gidiyorum, bunun dışında iş hayatına atılmazsam bir de İspanyolca öğrenmek isterim :A
7- İşlemediğiniz bir suçtan ötürü şüpheli durumuna düştünüz mü?
İlkokuldaki masum şakalar dışında hayır :F Allah kimseyi öyle bir durumla sınamasın.
8- Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda 10 üstü almaya devam eder mi?
Yönetmen ve senaristler değişti. Vedat konusu da artık uzatmaları oynuyor, eğer mantıklı bir şekilde devam ettiremezlerse 5 reytinglerde dolanıp sezon sonu final yaparlar.
9- Bugüne kadar hiç gasp edildiniz mi?
Hayır.
10- TRT ve atv şişiriliyor mu sence cidden?
atv'nin şişirildiğini düşünmüyorum. Ama Diriliş'in 20, Payitaht'ın 7-8 reyting aldığına inanan varsa benim haberlerimin gerçek olduğuna da inanabilir :F :F
11- Hiç çobanlık yaptınız mı?
Dedemler yakın zamanda şehre yerleşmeden önce çayırlarımızda parayla çoban tutuyorlardı. Onun dışında zaten şehirde doğup yetiştiğim için yapamazdım :A
12- Nerelerinizi çıtlatıyorsunuz?
Çıtlatamıyorum desem :D
13- Kilon kaç?
En son geçen sene @denizz19 ile buluştuğumuz zaman 110 kiloya yakındım. Şimdi diyet yaparak yavaş yavaş zayıflıyorum, 90 kilo civarı diyeyim :D
14- Gözün ne renk? :D
Siyah :)
15- Gözünüzün önünde cinayet işlenecek olsa ne yaparsınız?
Önce kendim ve çevremdeki insanların güvende olduğundan emin olmaya çalışırım. Daha sonra polisi ve ambulansı ararım.
16- Küçükken nasıl bir çocuktunuz?
Biraz fazla şey isteyen bir çocukmuşum :D Rahmetli dedem ve anneannemle çarşıya indiğimizde ya Hacıoğlu'na ya da Mcdonalds'a gitmek istermişim, çok şükür maddi durumumuz iyi olduğu için ve dedem de bana kıyamadığı için almamazlık yapmazmış.
17- En iyi kanal sence?
Puhu TV :A
18- Soğuk suyla duş alma alışkanlığınız var mı?
Nefret ederim, duş alacağım zaman su belirli bir sıcaklıkta olmalı ve öyle kalmalı :D
19- En güzel masalı kimden dinlediniz?
Valla küçükken yattığımda hemen uykuya dalarmışım, o yüzden pek masal dinlemedim. Ama dedem ve babam birkaç kez anlatmıştı diye hatırlıyorum :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Adımı anmış olmuş @batuhankaralar :A kilo vermene sevindim umarım 80 civarına da düşersin :D Ama ben o zaman kime Tombik diyeceğim :(

Şaka bir yana güzel sohbet olmuş cevaplar içten ama soğuk suyla duş alma fikrini düşün derim iyi oluyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Adımı anmış olmuş @batuhankaralar :A kilo vermene sevindim umarım 80 civarına da düşersin :D Ama ben o zaman kime Tombik diyeceğim :(

Şaka bir yana güzel sohbet olmuş cevaplar içten ama soğuk suyla duş alma fikrini düşün derim iyi oluyor :A
İnsan isteyince bir şekilde söz ediyormuş demek Deniz Bey. Söylemek istediğim buydu işte.
Bu konuda Batuhan iyi kapak yapmış oldu sana :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Bir defasında soğuk sudan dolayı panik atak geçirdim duşta hiç güzel olmuyor :A :A

@batuhankaralar Allah seni kahretmesin inşallah dobidik kalırsın :A
Göbeğim eridi bile çatla :A :A