'Dizi Savaşları' 4. Sezonuyla Geri Dönüyor! | Başvurular Başladı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Gelecek sezon kurallar mi değişecek yine aynı kurallar olacak. Kabul edebilirsin sanki senin elinde. 3 hafta yarısı elenmiş hiç bir şey kullanmamışlar.:(
Şimdi sana izin versem diğer yarışmacılar da aynı şeyi ister, bu sezonun duyurusunu çoktan yaptık. Ama 5. sezonda (yine bu yaz olacak) KS ile yarışmanı sağlayabilecek bir kural değişikliği yapılabilir. Ya da gelecek sezon All-Star olursa o zaman katılabilirsin. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şimdi sana izin versem diğer yarışmacılar da aynı şeyi ister, bu sezonun duyurusunu çoktan yaptık. Ama 5. sezonda (yine bu yaz olacak) KS ile yarışmanı sağlayabilecek bir kural değişikliği yapılabilir. Ya da gelecek sezon All-Star olursa o zaman katılabilirsin. :A

Off yemin ediyorum ömrümü tükettin. Ben bile sindim karşında. Ok Leyla ile geliyorum.s.d

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Son kez bi düşüneceğim.:A
Yok abi Kara Sevda ile yarısında daha çok zevk alacağım. Ben Kara Sevda istiyorum. Hem gelecek sezon olur diyorsan Oluru vardır bu işin. Kırma beni oldur bu işi.:bhr:
bilmiyorum niçindir ama 5.sezonda sanki sana daha uğurlu olacakmış Kara Sevda bir anda bu hissiyata kapıldım:D

bence şu şekilde yapın 5.sezonda KS ile yarışsın:D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yapım şirketimizin güzide dizisi Karadayı ile katılıyorum, yarışmacılara başarılar :)