'Dizi Savaşları' 4. Sezonuyla Geri Dönüyor! | Başvurular Başladı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 55458

Ve sonunda uzun zamandır beklenen o an geldi! Forumun en sevilen dizi yarışması 'Dizi Savaşları' yepyeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İlk sezonu ne yazık ki yarıda kalan, 2. sezonu 14 Haziran-25 Temmuz 2016 arasında (Kuzey Güney kazandı), 3. sezonu ise 4 Ağustos-17 Eylül 2016 arasında (Aşk Yeniden kazandı) yayınlanan yarışmamız, uzun bir aradan sonra yeni dizilere ve heyecanlı bir yarışa daha ev sahipliği yapacak.

Önceki sezonlarda olduğu gibi yine 10 dizi yarışacak ve 5. sezon da bu yaz yayınlanacak. Yarıda kalan ilk sezonun telafisi de belki bu yıl yapılabilir ama şimdilik söz vermeyeyim.

Siz de büyük savaşa katılmak için elinizi çabuk tutun! Dizi Savaşları, 4. sezonuyla çok yakında Fav10'da!

YARIŞMACILAR
  • Aşk-ı Memnu - Yiğitt
  • Hayat Bilgisi - mrt-06
  • İçerde - Bully
  • Söz - vadikızı
  • Yaprak Dökümü - sokak sanati
JÜRİ
  • FaJi
TARİHÇE
  • 2. Sezon (14 Haziran-25 Temmuz 2016) / Kazanan: Kuzey Güney / Finalist: Benim Adım Gültepe
  • 3. Sezon (4 Ağustos-17 Eylül 2016) / Kazanan: Aşk Yeniden / Finalist: Adını Feriha Koydum
@mrt-06 ilk hafta elenir :) yine perran teyzenin pis dizisini kapmış :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Hayat Bilgisi - mrt-06
  • İçerde - Bully
@Bully ve @mrt-06 iddialı görünüyor sadece diğerleri sahne performanslarına göre sıralanır :A :A :A

@Bully @mrt-06

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Ama onda o kadar vurucu sahneler yok ki :A
Yok mu? Zamanım olsa yüz tane vurucu sahneyi (özellikle Hülya'nınkileri) sıralarım burada. Bence bu önerimi bir düşün forumda da sevilen bir dizi sonuçta. :A

• Hayat Bilgisi - mrt-06
  • İçerde - Bully
@Bully ve @mrt-06 iddialı görünüyor sadece diğerleri sahne performanslarına göre sıralanır :A :A :A

@Bully @mrt-06
Bence şimdiden dizi düşünmeye başla yoksa yer kalmayabilir. Bulamazsan da jüriliğe alalım. :A