Diriliş "Ertuğrul" 65. Bölüm Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bölüm sezonun en iyi bölümüydü. Sürekli bir olay sürekli bir tempo güzel olmuş gerçekten. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Bilmem izledim işte yani daha hareketli olmalıydı son yarım saat hep tehdit konuşmalar falan geçti :A Yani emin olamadım :D en aklımda kalan sahne kekliğin kekliği öldürdüğü sahneydi :D
Haftaya baştan sona bi şans ver. Beğenme ihtimalin var.ozellikle Çolpan hatun tam senlik:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Elf Tefridat yazıyor dirilişin altında ne demek acaba :A

Ayy atma be neresi güzel .ss
Hikayenin mekaniğini bilmediğin için böyle bol keseden sallarsın tabi. :A Ama bu bölüm hem karakterler arası etkileşim hem aksyion sahneleri hem de kurulan oyunlarla geçer notu aldı benden. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Haftaya baştan sona bi şans ver. Beğenme ihtimalin var.ozellikle Çolpan hatun tam senlik:A
66.bölümden ne anlarım ben :D çolpan hatun hangisi o kokusu güzel olan kadın mı yoksa :A

Hikayenin mekaniğini bilmediğin için böyle bol keseden sallarsın tabi. :A Ama bu bölüm hem karakterler arası etkileşim hem aksyion sahneleri hem de kurulan oyunlarla geçer notu aldı benden. :)
Hikayenin mekaniğiymiş mekanik deyince elit mi oluyorsun :A

Bu söz sana gelsin :A
Rızkıma tasavvur eden köpek cezasını çeker.
Hiç bir şey anlamadım Yok mu daha güzel sözler :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
66.bölümden ne anlarım ben :D çolpan hatun hangisi o kokusu güzel olan kadın mı yoksa :A

İnşaat mühendisi olacağız istem dışı ağzımdan çıkıyor mekanik kelimesi çünkü bizim işin temeli o. :A Ve buraya uyarlayınca da güzel oldu şahsen.. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
İnşaat mühendisi olacağız istem dışı ağzımdan çıkıyor mekanik kelimesi çünkü bizim işin temeli o. :A Ve buraya uyarlayınca da güzel oldu şahsen.. :A
Bana ne olacaksan niye kendini tanıtma gereği duydun ki şimdi Zaten sana gıcık oluyorum bir de diriliş izleyip karşıma çıkıyor pis içerdeci :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250

Hiç bir şey anlamadım Yok mu daha güzel sözler :A
Evet hani uralin sinsi bir kertenkele gbi çadırda kokladigi gaci. Aslında gizli Hıristiyan ama kocası (Ural) bilmiyor henüz .:A Sezonlar arası konu ilişkisi çok yok. Her sezon karakter ve konu baştan değiştiği için 66.bolum değilde 4.bolum gbi bak.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Ne diyon hiç bir şey anlamıyorum neyse yeter bu kadar diriliş :A yarın düşüş Yaşar bence dizi :D

Evet hani uralin sinsi bir kertenkele gbi çadırda kokladigi gaci. Aslında gizli Hıristiyan ama kocası (Ural) bilmiyor henüz .:A Sezonlar arası konu ilişkisi çok yok. Her sezon karakter ve konu baştan değiştiği için 66.bolum değilde 4.bolum gbi bak.
O kadını severim Kara Ekmek dizisinde de severdim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bana ne olacaksan niye kendini tanıtma gereği duydun ki şimdi Zaten sana gıcık oluyorum bir de diriliş izleyip karşıma çıkıyor pis içerdeci :A
Kelimeyi kullanma sebebimi söyledim elitlik amaçlı değildi yani. :A Uyuz olunacak biri olmadığımı düşünmekteyim, dizi için değer mi amaan sen de. :A :A