Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
bensiz bi hiçmişsiniz. :tearsofjoy::tearsofjoy: umarım haftaya kadar sorun çözülür, dün çok içime oturdu aranıza olamamak.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İnşallah çözülür kardeşim beni de üzdün dün önemli bişey yoktur inş. :)
o kadar ciddi bi mesele değil yani benim açımdan ciddide öyle korkulcak bi durum yok. :D telefonumu kaptırdım fiyat olarak pahalıydı o koydu. :disrelieved: mobilden yorumluyorum ben dizileri tv'den dizi izlerken pc'de olamıyorum diziden bişey anlıyamıyorum o şekilde. :tearsofjoy:

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
o kadar ciddi bi mesele değil yani benim açımdan ciddide öyle korkulcak bi durum yok. :D telefonumu kaptırdım fiyat olarak pahalıydı o koydu. :disrelieved: mobilden yorumluyorum ben dizileri tv'den dizi izlerken pc'de olamıyorum diziden bişey anlıyamıyorum o şekilde. :tearsofjoy:
Oha geri alabildinmi bari telefonu?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Oha geri alabildinmi bari telefonu?
maalesef. teli çantaya koymuştum muhasebe dersine gittik döndüğümde bulamadım. kameralara baktık ders saatinde giren çıkan olmamış tenefüstede sınıfa herkes giriyor zaten o ara arakladı heralde. girenler az buçuk tespit edildi, çoğu son sınıftan bizde p.tesi - salı - çrş ders görüyoruz yani pzt o kamerada görünün çocuklarla konuşcak müdür.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
maalesef. teli çantaya koymuştum muhasebe dersine gittik döndüğümde bulamadım. kameralara baktık ders saatinde giren çıkan olmamış tenefüstede sınıfa herkes giriyor zaten o ara arakladı heralde. girenler az buçuk tespit edildi, çoğu son sınıftan bizde p.tesi - salı - çrş ders görüyoruz yani pzt o kamerada görünün çocuklarla konuşcak müdür.
Vay anasını şerefsizlere bak. Allah yardımcın olsun aga tez zamanda bulursun inşallah.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
dizinin sonlarını bitek ben mi beğenmiyorum? hiç bir şekilde heyecan yok (son sahneden bahsediyorum) zaten böyle olursa +14 rt beklemek saçmalıktır. 3 veya 4. bölümdü heralde ne güzel bi yerde bitmişti o bölüm. ama bu zamana kadar hiç göremedim her bölümün sonunda ertuğrullar bi yere gidiyolar. sonra anlamsız bi şekilde at ile koşuşlarını yavaşlatıyolar. biz bu sahnelerle mi 14 alıcaz? bi savaş sahnesini sona denk getir biri ölcek mi ölmicek mi diye heyecan yapalım şak diye bitir bölümü, ertesi gün al 14 reytingi.