Diriliş Ertuğrul 35.Bölüm Yorumları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aga bu sezon takip etmeye başladım çok süper gerçekten ama fazla fırsat bulamıyorum işte kvp konusuna bile fazla yazamıyorum :)
Aynen aga süper ülkemizde değerini görüyor bu kaliteye boş olduğun zaman yazarsın replikleyile aksiyon sahneleriyle efekteriyle vbşeylerler 1 numara dizi favorin kim?,
Biliyorumda onun zamanında olmadığını görüntüsü ve aklımda öyle yer edinmesini çözemedim bende. :F
Aytolunu biliyon mu :A

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Aynen aga süper ülkemizde değerini görüyor bu kaliteye boş olduğun zaman yazarsın replikleyile aksiyon sahneleriyle efekteriyle vbşeylerler 1 numara dizi favorin kim?,

Aytolunu biliyon mu :A

aynen öyle aga valla ben açıkca söylim turgut alp benim için ertuğruldanda önde o sahneler ona acayip yakışıyor.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Valla görsem çıkartırımda ismide yabancı gelmiyor. :D
Hatırladın mı? :A
maxresdefault.jpg

aynen öyle aga valla ben açıkca söylim turgut alp benim için ertuğruldanda önde o sahneler ona acayip yakışıyor.
O spor yapıyormuş zaten ama ben Ertuğrula daha çok yakıştırıyorum cuk oturmuş çokda iyi aksiyonları :X

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Hatırladın mı? :A
maxresdefault.jpg

O spor yapıyormuş zaten ama ben Ertuğrula daha çok yakıştırıyorum cuk oturmuş çokda iyi aksiyonları :X
evet aga ertuğruluda seviyorum zaten onada yakışıyorda benim favorim turgut alp ama bugünkü gömlek giydirme sahneside on numaraydı işte bizim ecdadımız böyleydi yalan yanlış şekilde anlatanlara yazıklar olsun..

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Evet ismini bilmiyorumda dizideki gördüm izlerken birkaç kez Bergüzar Korel'in Anneside oynuyor.
Evrim Solmaz gerçek ismi iyi hatırlamışsın :X

evet aga ertuğruluda seviyorum zaten onada yakışıyorda benim favorim turgut alp ama bugünkü gömlek giydirme sahneside on numaraydı işte bizim ecdadımız böyleydi yalan yanlış şekilde anlatanlara yazıklar olsun..
Kesinlikle aga fragman bekleniyor :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
çok güzel bir bölüm izledik yine gökçeye sinir oldum ertuğrula sorayım ne düşünüyor
diye ya halimeyi sevdiğini biliyosun neyi sorcan kızım ya allah allah