Dilan Çiçek Deniz Fotoğrafları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Screenshot_20180928-202101.jpeg

Screenshot_20180928-202104.jpeg

Screenshot_20180928-202109.jpeg

Mizah-ı Dilan Çiçek Deniz.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tolga da iyidir, ancak Aras Bulut daha başka. :A

Yukarıdaki mizahşörlüğü es geçmiş olamazsın. :A
Aras da çok iyi oyuncudur ama Tolga'yı özel severim, bunun nedeni olmaz, içinden gelir ve seversin. :A

Güzel ve zekice bir mizah, tebrik ediyoruz Dilan hanımı. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aras da çok iyi oyuncudur ama Tolga'yı özel severim, bunun nedeni olmaz, içinden gelir ve seversin. :A

Güzel ve zekice bir mizah, tebrik ediyoruz Dilan hanımı. :A
Tolga'nın gülüşünde samimiyet var, Aras'ı gülüşü bile alaycı. Ondandır muhtemelen. :A

Bu mizahı foruma duyurmak isterdim de, kalsın. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tolga'nın gülüşünde samimiyet var, Aras'ı gülüşü bile alaycı. Ondandır muhtemelen. :A

Bu mizahı foruma duyurmak isterdim de, kalsın. :A
Haklı olabilirsin. :A Diğer sevdiğim oyuncular da Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve İlker Kaleli. :A

Veda konunu açmışsın oraya geleceğim, bir dahaki dönüşünde de toplu etiket yapmaya alışmaya başlarsın. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haklı olabilirsin. :A Diğer sevdiğim oyuncular da Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve İlker Kaleli. :A

Veda konunu açmışsın oraya geleceğim, bir dahaki dönüşünde de toplu etiket yapmaya alışmaya başlarsın. :A
Toplu etiket yaptığım da oluyor. Sincapla ilgili mizah yaptım, toplu etiket yaptım. Müzikle ilgili bir şey açtım, yine toplu etiket. Duymasını istediklerime toplu etiket yapıyorum. Bu da duyulası bir şey de, gören görür artık. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tolga en sonunda Hande’yi seçmişti ama. :A
Dilan zaten Hande'yi kıskandırılmak için girmişti, sonra Bodrum Masalı ve Çukur derken Hande'yi fazlasıya geçti. :A Aradaki oyunculuk farkı bariz belli. :D

Hande hep Al-Sel ile alınacak, partneri Tolga olduğu için şanslıydı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dilan zaten Hande'yi kıskandırılmak için girmişti, sonra Bodrum Masalı ve Çukur derken Hande'yi fazlasıya geçti. :A Aradaki oyunculuk farkı bariz belli. :D

Hande hep Al-Sel ile alınacak, partneri Tolga olduğu için şanslıydı. :A

Dilan hem oyunculuk açısından hem kariyer açısından çok geliştirdi kendini. Hande o sıçramayı yapamadı. :A

Halbuki Güneşin Kızları dizisinde çok büyük bir hayran kitlesi edinmişti ama kötü projelerde yer aldı hep. Güneşin Kızları sonrası Ay Yapım’la yolları kesişse her şey çok daha farklı olurdu. :A

Son düzenleme:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dilan hem oyunculuj açısından hem kariyer açısından çok geliştirdi kendini. Hande o sıçramayı yapamadı. :A

Halbuki Güneşin Kızları dizisinde çok büyük bir hayran kitlesi edinmişti ama kötü projelerde yer aldı hep. Güneşin Kızları sonrası Ay Yapım’la yolları kesişse her şey çok daha farklı olurdu. :A
Hande Erçel şu şey değil miydi? Yüzünde yanaktan başka bir şey olmayan. Poğaça yanak. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Çok çok güzel ya oyunculuğu iyi değil maalesef :( ama güzel hemde çok :A