Dev Derbide Gülen Taraf Fenerbahçe!

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ya berabere ya biz kazanacaktık zaten. :A Zevksiz bir mücadele olsada centilmen geçti maç iki takımıda kutlarım.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam tahmin ettiğim gibi. Atamayana atarlar işte. Adamlar futbolun f'sini oynamıyorlar bütün maç defans yapıp gelip son dk bir pozisyonla maçı kazanıyorlar. Ulan bütün maç tek kale oynadınız be bir tane gol atmak bu kadar mı zor?

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sneijder dahil alayını yollayacaksın. Ruhsuz şerefsizler. Göstermelik iyi oynadılar it gibi koşup yoruldular beyinleri yandı yine son dk yedik.

Dursun gitmeden bize huzur yok. Ne denilebilir ki, battıkca batıyoruz..

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Üstün oynayan taraf bizdik ancak atamayana atarlar gibi bir durum oldu. Bir kere ciddi bir şekilde geldi Fenerbahçe ve golü buldu. Yazık oldu, söylenecek bir şey yok. Yıllar sonra belkide ilk kez hem Galatasaray, hemde Fenerbahçe maçtan hiç bir şey beklemiyordu sanırım.

Bu sonuçtan sonra öncelikli olarak yönetim istifa etmeli, ardından sezon sonunda kadromuz için güzel bir yapılanma lazım. Bana kalırsa defans hattı baştan aşağı takımdan yollanmalı, bu adamların yerine kimi koysan daha iyi performans gösterir. Onun dışında Sneijder'i çok severim ancak eski günlerinden çok çok uzakta. Dökülüyor resmen. O da satılmalı. Tabii bunların olması için dediğim gibi Dursun Özbek ve yönetiminin istifa etmesi ve yeni bir yönetimin gelmesi lazım. Umarım geldikleri günden bu yana ilk kez doğru bir hareket yaparlar ve istifa ederler.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Sneijder dahil alayını yollayacaksın. Ruhsuz şerefsizler. Göstermelik iyi oynadılar it gibi koşup yoruldular beyinleri yandı yine son dk yedik.

Dursun gitmeden bize huzur yok. Ne denilebilir ki, battıkca batıyoruz..
Tudor da müthişti bruma yı çıkarmak dahiyane :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Bu arada Tudor kesinlikle Galatasaray'ın hocası olacak düzeyde bir teknik direktör değil. Değişiklikleri rezalet. Tolga ile başlaması, haftalardır oynamamış olan Carole'ü derbi maçında ilk 11 başlatması bana göre kabul edilemez. Sırasıyla yönetim, teknik direktör ve kadro... Baştan aşağı değişmeli.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir takım düşünün, sahadaki en iyi top oynayan oyuncusu Sabri Sarıoğlu olsun. O derece ceset bir takım haline gelmişiz.

asker-melo.jpg

Vallahi özledik!

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
Kadere bak kadare kimleri sevindiriyoruz kadere bak.Bugünden itibaren Dursun Özbek ölüm haberini almadıktan sonra yada istifa haberini almadıktan sonra GS maçlarını izlemeyecem .İyi gün taraftarlığım başlamıştır.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
Hak eden taraf GS idi ama ben beraberlik istiyordum. Maalesef kötu futboluyla FB kazandı.