destere 65.000'ler Kulübünde!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Forumun yaramaz çapkın çocuğu @destere 65.000'ler kulübüne girdi.:hearteyes::hearteyes::hearteyecat::hearteyecat::relieved::relieved:

İşte yeni kulübünde yeni hediyelerin;
a9940395a0c06f58fadb8713564152c2.jpg

Sophie-Turner-88th-Annual-Academy-Awards-3-1.jpg

Buda ince mesajlı benim hediyemmm. :A Haziran ayı yaklaşıyor. :A :A
mecidiyekoprusu1.jpg

selimiye9.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forumumuzun neşesi, olmazsa olmazı elticim @destere'yi kutlarım, nice mesajlara. ;) Mobil olduğum için hediyeyi yarın vericem..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Forumun yaramaz çapkın çocuğu @destere 65.000'ler kulübüne girdi.:hearteyes::hearteyes::hearteyecat::hearteyecat::relieved::relieved:

mecidiyekoprusu1.jpg

selimiye9.jpg

mecidiyekoprusu1.jpg

selimiye9.jpg
harikasın @harunnn60 ve hediyelerde muhteşem :) konuyu açan eline yüzüne orana burana sağlık :))

tüm hediyeler muhteşem ama maggie bir başka muhteşem tam 12 den vurmuşsun :)

Forumumuzun neşesi, olmazsa olmazı elticim @destere'yi kutlarım, nice mesajlara. ;) Mobil olduğum için hediyeyi yarın vericem..
teşekürler görümcek :) hep beraber nice mesajlara diyelim :)

hhahaha ince mesajına bayıldım cnm :A

benimde hediyem inş ramazandan sonra haccada yollarız zaten foruma ara verme zamanıda geliyor :A :A :A @destere
34614_RL5Gadx4SQ.jpg
bunun içine girsemde ben ben olmaya devam edeceğim nasıl olsa bizi elbise bozamaz kolay kolay :)

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler @destere, peşinden ben de geliyorum yakında bu kulübe :A

Hediye ayarlayabilirsem vermeye çalışırım ama sen yine de fazla beklentiye girme benden :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Nice sıva dolu mesajlar dilerim :A Artık sana bir kısmet bulma zamanı geldi sıvacılar arasında ilk seni evermeyi düşündük diğer sıva erbapları olarak. Kararımıza itiraz etme gibi bir lüksün yok şimdiden söyleyeyim. Hediyemiz de tam olarak bu. Sana uygun kısmeti belirledik ve yengemizi telli duvaklı bir gelin yapmak için çalışmalara başladık :A Allah ayırmasın buyur;

Fat-American-Girl.jpg

@MEnes @MasacRE-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nice sıva dolu mesajlar dilerim :A Artık sana bir kısmet bulma zamanı geldi sıvacılar arasında ilk seni evermeyi düşündük diğer sıva erbapları olarak. Kararımıza itiraz etme gibi bir lüksün yok şimdiden söyleyeyim. Hediyemiz de tam olarak bu. Sana uygun kısmeti belirledik ve yengemizi telli duvaklı bir gelin yapmak için çalışmalara başladık :A Allah ayırmasın buyur;

@MEnes @MasacRE-
tebrik etme inceliğini gösterecek kadar harika olsanda hediye olarak kalın bişeyi bana reva görmeni kınım kınım kınıyoruz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
rica ederim. Bu gece yoklugun belli oldu.
bir tepki gördük nihayet :)
tepkimde haklıyım sana küskün değilim ama haklıyım ? :)

@Bully serenayın sümüksüz bir resmini hediye olarak kabul edebilirim:) artık türbüşon gelmesinde ne olursa olsun havasındayım :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
tebrik etme inceliğini gösterecek kadar harika olsanda hediye olarak kalın bişeyi bana reva görmeni kınım kınım kınıyoruz :))
Neyini beğenmedin ceylan gibi hatun seçtik sana :A Bizzat ben buldum saha çalışmalarını kendim yaptım :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tepkimde haklıyım sana küskün değilim ama haklıyım ? :)

@Bully serenayın sümüksüz bir resmini hediye olarak kabul edebilirim:) artık türbüşon gelmesinde ne olursa olsun havasındayım :)
Geçende Otilia'yı hediye etmiştim sana, bakalım bu sefer ne çıkacak bahtına :A

Parlak hediye ederdim de işte, jürisin maalesef kötü dönüşleri olabilir :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Neyini beğenmedin ceylan gibi hatun seçtik sana :A Bizzat ben buldum saha çalışmalarını kendim yaptım :A
la sanki çok büyük iş başarmış gibi birde ben buldum ben buldum demiyormu:) sanki arşimet evreka evreka diye suyun kaldırma kuvvetini bulmuş mübarek :)
aha şu gugıl a kız yaz yüzbinlerce güzel şey bulursun:) gittin kurbağanın birinimi buldun evde kalırım daha iyi hatta @xemrexxx nin parlakları bile senin bulduğundan daha hallice :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
la sanki çok büyük iş başarmış gibi birde ben buldum ben buldum demiyormu:) sanki arşimet evreka evreka diye suyun kaldırma kuvvetini bulmuş mübarek :)
aha şu gugıl a kız yaz yüzbinlerce güzel şey bulursun:) gittin kurbağanın birinimi buldun evde kalırım daha iyi hatta @xemrexxx nin parlakları bile senin bulduğundan daha hallice :)
İnsan bi teşekkür eder millet bir taneyi zor buluyor ben sana dörtyüz elli kiloluk hayat arkadaşı buldum :A Şevkimi kırdın bundan gayri sana hediye mediye verirsem beni zenciler dürtüklesin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
küstün baya hiç küsmedim deme.
Hakli haksiz bilemem ama @Doğu nun yaptigi gibi gizleyebilirsin dedim :) olmamisi atabilirsin ama tüm gün benle konusmadin
konu sahibi mesajımdan rahatsız olursa konuya yazmam bu insanlara olan saygımdan dolayıdır :) konu sahibi yerine oraya yazan herhangi bir arkadaş yazsaydı o mesajı pek dikkate almazdım ama konu sahibi rahatsız olunca bizde odun değiliz o konuya yazmayız olur biter :)
diğer bir sebepte o paylaştığım videoda en az beş altı tane muhteşem müzik vardı hiç müzikleri dinlemeden direk resmi sil demende pek hoş değildi:) benim haricimde biri o mesajı yazsa eminim videoyu açıp izlerdin ama işte adımız çıkmış bir resimle içeriği anında çözmüş oldun :)

Geçende Otilia'yı hediye etmiştim sana, bakalım bu sefer ne çıkacak bahtına :A

Parlak hediye ederdim de işte, jürisin maalesef kötü dönüşleri olabilir :A
evet birde yarışmanın finalleride yaklaşıyorki muhteşem bir hediye olması şart :)

İnsan bi teşekkür eder millet bir taneyi zor buluyor ben sana dörtyüz elli kiloluk hayat arkadaşı buldum :A Şevkimi kırdın bundan gayri sana hediye mediye verirsem beni zenciler dürtüklesin :A
hediyelerin bu tarz olacaksa şevkinin kırılması muhteşem olmuş umarım bir daha şevkin belini doğrultamaz :)