Derbi Bitemedi!

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Cerez parSi aldim :) 10 yatirdik 23 alacaz :)maci kahvede izledik buyuk stres attim .sabrinin pozisyonundaki yuz ifadesine gulmekten gozlrimden yas qeldi.D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
galatasarayın hakettiğini düşünmüyorum ama iyi oldu lider olduk :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061
Olaylari Besiktas seyircisine baglamak en kolay yoldur.

1. Maca girerken niye kontroller olmadi?

2. Bazi seyirciden biletler alinarak baskasina verilen kayit disi 7 bin seyirciyi polis niye iceri aldi?

3. Macta niye 4 savci hazirda bekliyordu?

4. Kendi '1453 Kartallari' olarak adlandiran yeni Bjk taraftar grubu, Carsi'ya karsi kurulan sözde AKP destekli olmasi yanisira niye Twitter adresinden 'bugün gercek taraftar göreceksiniz' yazip, olaylar daha cikar cikmaz Carsi'ya mal edilmeye calisiliyor?

5. Siyasi bir kisilik niye Lig Tv'de olaylari yorumluyor? Bknz: Hakan Sükür.

6. Lig Tv niye istenen görüntüleri degilde uzun uzun olaylari gösteriyor? Niye taraftarin sesi kisiliyor?

7. Hakem BJKye yapilan bariz faulleri görmezden gelip, bir GSliye biraz dokunuldugunda hemen düdük caliyor?

8. İkinci GS golü bariz elle oynamadir.

9. Macin sert gecmesini önlemek icin kilini kipirdatmayan Aydinus, niye macin sonlarina dogru maci sogutmaya, daha sonra birden kendine gelip Melo'ya kirmizi gösterebiliyor?

10. Macin sonlarina dogru taraftarlar arasindaki olaylari ne ve kimler fitilledi?

Evet, Galatasaray iyi oynadi ikinci yari, ama tüm bunlar olmadan kazabilir miydi orasi büyük bir soru isareti.

Kimse burada kiskirtici yorum yazmaya hakki yok. Kimse herseyi BJK taraftarina mal etmesin. Önce olaylari iyi inceleyin.

Eger Melo cikarken o hareketleri yapmasaydi bu olaylar olur muydu? Evet ise, bu olaylarin arkasinda 'birileri' var demektir. Birileri Carsi'yi karalamak, BJK'nin basarisini durdurmak icin ugrasiyor.
Eger BJK 3 mactan fazla ceza alirsa o zaman Melo ne cezasi almali?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Takas konu da yok kaç saattir yorumlarını özledik :D
beşiktaşlılarla tartışıyorum maçtan beri onlara laf anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyolar hakem makem hep aynı şeyler :D

Melo bu ülkeden gitmeli hemde hemen !!!!!!
hiçbir yere gitmemeli niye gidiyomuş emre volkan meireles caner gibileri varken melo melektir melek ilk önce gidecekler volkan emre caner ve meirelestir aga açık ve net

bu işler böyle olmaz arkadaşlar sahaya girmek ne demek yok öyle bi dünya yenilgiyi kabul edemiyoalr sahaya giriyolar öyle bir dünya yok yok