Deniz Seki'nin 'Kadın' Dizisi Hayranlığı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Deniz Seki'nin 'Kadın' Dizisi Hayranlığı!

deniz-seki-sli-y.jpg

Sevilen şarkıcı Deniz Seki, FOX'un Salı akşamları ilgiyle izlenen 'Kadın' dizisi izleyicisi çıktı!

Medyapım ve MF Yapım ortaklığında ekrana gelen, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı diziyi ilk bölümünden itibaren izlediğini söyleyen Deniz Seki, diziyi takipçilerine tavsiye etti.

Deniz Seki diziyi izlerken ilham alarak yeni bir şarkı bile yazdı!

İşte Deniz Seki'nin mesajı:

" Fox Tv’de yayımlanan Kadın dizisini en başından takip ediyorum. Dizide emeği geçen Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Caner Cindoruk ve adını hatırlayamadığım diğer tüm oyuncular ile dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, Faruk Bayhan ve tüm ekibine bu muhteşem iş için şapka çıkarıyorum. Ben bu Kadın dizisine bayılıyorum dün gece tekrarını izlerken o kadar heyecanlandım ki, dizi yeni bir şarkı yazmama ilham verdi. Herkesin bu diziyi izlemesini tavsiye ederim. "

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kadının dibi şaşırtmadı. :bhr: Gün görmüş geçirmiş tabii lükse gösterişe kanmadı gerçek kadınların dizisini tercih etmiş. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Faruk Bayhan yazarken inşallah sinir krizi geçirmişsindir. EDHO always remember!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Para falan mı aldı acaba, yazdığı yazı çok saçma. :A Sırf reklam kokuyor. :D
Yanlış mı hatırlıyorum EDHO’da bu kadın için özel bölüm çekmişlerdi rakip diziye böyle sözler yazılır mı :F @Yiğitt @xBUGRAx @Çiğdem-
EDHO'nun gününü bile unutmuştur. :A
Bu kadın içeride çürüyüp kokucaktı . Biz tekrar gündeme getirdik kadını gittik içerden bölüm çektik serbest kalmasının bizim desteğimizlede çok büyük katkısı oldu ama ecünnülere güvenmiceksin kıymet bilmezler :ppp::ppp::ppp: @xemrexxx

@Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ama hayran olunmayacak gibi bir dizi değil. Med ve MF'yi tekrar tekrar tebrik ederim. Hele bir müziği var Yüksek Sosyete'deki Ece ve Mert müziği gibi içimi hoplattı.. Merve Girgin olunca..

Tek iyi olmayan tarafı UTC ile aynı günde yayınlanıyor. :/