Demet Akalın ve Seda Sayan Arasındaki 'Program' Gerilimi Büyüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
540944-demet-akalin-seda-sayan-i-instagram-dan-engelledi-60b2ac2d87be7.jpg

Demet Akalın ve Seda Sayan arasındaki 'program' gerilimi büyüyor!

Geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz'da Demet Akalın ve Alişan'ın sunduğu programın final yapacağı, yerine ise yeni yayın döneminde Seda Sayan'ın sunacağı program geleceği iddia edilmişti.

Cuma günü final yapan programın ardından Demet Akalın, sosyal medya hesabından yerine program yapacağı Seda Sayan'ı takipten çıkmıştı.

Bugün ise Demet Akalın yine sosyal medya hesabından "Cenaze evine davulla gidilmez, sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur! Son açıklamam, ama beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!" açıklamasıyla Seda Sayan'ı hedef aldı.

Seda Sayan ise aynı dakikalarda "Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam" diyerek kendisini savundu.

Tüm bunlar yaşanırken, Seda Sayan'ın konuk olduğu 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programında "Sağlam oturun yoksa yerinize oturabilirim” sözleri de gündeme geldi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ucuz kavgalar, en güzeli. :A Bu olayın içinde bir de S*ren S*rengil olsa tadından yenmezdi. :F Seda Sayan da her şeyi önceden söylemiş ama videoda gülüp geçiyorlardı, görmüştür artık Demo :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ucuz kavgalar, en güzeli. :A Bu olayın içinde bir de S*ren S*rengil olsa tadından yenmezdi. :F Seda Sayan da her şeyi önceden söylemiş ama videoda gülüp geçiyorlardı, görmüştür artık Demo :A
Yarın programı izleyeceğim, bir şeyler der illa ki Seren. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O kısmı görünce haber versene, geçenlerde az daha beynimden oluyordum da izlerken :A Burada sadece ucuz lafları görür giderim :A
Olur olur, alarm kurdum. :A Bir işim çıkmaza ekran başına geçmiş, izliyor olacağım. :A Bazen gülmek için bakıyorum, arada da bozuk saat gibi doğru söylüyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Olur olur, alarm kurdum. :A Bir işim çıkmaza ekran başına geçmiş, izliyor olacağım. :A Bazen gülmek için bakıyorum, arada da bozuk saat gibi doğru söylüyorlar. :A
Ben izlerken tüm otu .... yorumluyorlardı :A Bir de herkes kendi sözünü söylemeye çalışıp onun bunun sözünü kesmeye çalışıyordu. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Menfaat dünyası herkes yalandan birbirinin yüzüne gülüyor işte ne Demet'i severim ne de Seda Sayan'ı çok iticiler

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Menfaat dünyası herkes yalandan birbirinin yüzüne gülüyor işte ne Demet'i severim ne de Seda Sayan'ı çok iticiler
Bende ikisini sevmem ama burada Demet haklı gibi, hatta haklı. Seda programa çıkıp "sağlam oturun, yerinize oturabilirim" gibi bir ifade kullanıyor ve yakın arkadaşı. Kabul etmemesi gerekirdi programı.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Seda Sayan'da demekki kaç kişinin ekmeğiyle oymamış. Onur Topçu ,Fatih Ürek ve Demet Akalın.Demet Akalın'ın reytingi yok.Seda Sayan'ın var .Seda kimseyle ekmeğiyle oynamaz

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,354
Puanı
860
Kaos, Kavga bayılıyorum ya :A keşke Seren Serengil de olsaydı tadından yenmezdi :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Seda Sayan durumu yanlış anlamış sanırım Demet ekmeğimizle oynadı dememiş diyor ki önce yalanladın yok dedin sonra biz üzülürken ben başlıyorum diye mesaj attın bunu niye yaptın diyerek tepki gösteriyor madem program olacaktı başta neden yalan yok böyle birşey deseydin ya Demet buna kızıyor ekmeğimizle oynadın demiyo