''Deli Fişek'' Dizisinin Yeni Kanalı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Deli Fişek'' Dizisinin Yeni Kanalı Belli Oldu!

54665d34f6309a10e04836fc.jpg

ATV'de yayınlanması beklenen, daha sonra rafa kalkan ''Deli Fişek'' dizisinin yeni kanalı belli oldu!

'Kiralık Aşk' dizisiyle ekranlarda büyük ses getiren Ortaks Yapım'ın yeni dizisi 'Deli Fişek' için hazırlıklar yeniden başladı. Usta isim Devrim Yalçın'ın yöneteceği dizi Bodrum'da çekilecek ve polisiye türünde olacak. Merakla beklenen proje Kanal D'de izleyicisiyle buluşacak.

''Deli Fişek'' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yani kanalın çok işi yok öyle. Dizi alması iyi olmuş. Ama tutacağını sanmıyorum. Pazartesi kanalın dolu, Salı desek o gün hayatta tutunamaz,Çarşamba kesinlikle olmaz,perşembe zaten dolu cuma da öyle. Pazar iyi gidiyor. Tek Cumartesi kalıyor o da olabilir aslında ama Gulizar için üzülürüm.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yani kanalın çok işi yok öyle. Dizi alması iyi olmuş. Ama tutacağını sanmıyorum. Pazartesi kanalın dolu, Salı desek o gün hayatta tutunamaz,Çarşamba kesinlikle olmaz,perşembe zaten dolu cuma da öyle. Pazar iyi gidiyor. Tek Cumartesi kalıyor o da olabilir aslında ama Gulizar için üzülürüm.
Sezon bitiyor zaten, yazın başlar gibime geliyor. Zaten Mart ayı geldi, oyuncular belli olacak falan derken Mayıs'ı bulur gibi. İnşallah öyle olur, bu sezon daha iş yapamaz. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yaz dizisiyse Stara verseydiniz ya, Yaz aylarında da izleyicinin en çok izlediği kanal sonuçta. :Z

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sezon bitiyor zaten, yazın başlar gibime geliyor. Zaten Mart ayı geldi, oyuncular belli olacak falan derken Mayıs'ı bulur gibi. İnşallah öyle olur, bu sezon daha iş yapamaz. :)
Valla sezon doldu gerçekten. Her gün iddialı işler var. Bir tek Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri için aynı şeyleri diyemem. Evet iddialı diziler var ama 1 2 tane. Kanal D de Pazar zaten dolu. Çocuklar Duymasın 6 küsür reyting alıyor. Perşembe desek o gün de Vatanım Sensin var. 8 9 reyting alıyor ama güçlü bir rakip de lazım karşısına. Bu dizi için tek uygun gün Cumartesi ama yeni sezona ertelenmesi en iyisi olur. Zaten bundan sonra yapılacak işler yeni sezona ertelenmeli .
Fatih ve Avlu dışında diğer dizilerin pek de tutunacagini sanmıyorum. Börü var evet ama o da günü çok ters. Gülse var ama tanıtımları izlediğimde zorla gülmeyi denedim ama olmadı. Sarp Apak ve Hasibe Eren artık gerçekten sıktı. Yani oyunculuk konusunda tek Avrupa Yakasında iyilerdi. Keşke Aile Arasında dizi olsaydı.
Ve çekimleri yeni başlayan ve başlayacak olan Bir Zamanlar Çukurova ve Şu Çılgın Türkler var tabi. Ama umarım Bir Zamanlar Çukurova yeni sezona ertelenir. Mart ayında dizi mi başlar ya.

Yaz dizisiyse Stara verseydiniz ya, Yaz aylarında da izleyicinin en çok izlediği kanal sonuçta. :Z
Kiz senin ağzın bal yesin yaaaa :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yazın başlarsa ilgi görür bence. Devrim Yalçın, Adı Efsane'de iyi iş çıkarmıştı. Bu dizide de başarılı bir performans sergileyecektir. Ortaks Yapım'da Kiralık Aşk ile büyük bir başarı elde etmişti. Yazın tutar bu dizi, beğenirsem ben de izlerim.