David Fincher ve Ben Affleck'ten Remake Projesi!

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
150113_BB_DavidFincherBenAffleck.jpg.CROP.promovar-mediumlarge.jpg

David Fincher ve Ben Affleck Gone Girl'den sonra yeniden bir araya geliyor! Gone Girl filminin senaristi Gillian Flynn yeniden çevrim projesinin sinyallerini verdi.

The Hollywood Reporter'ın aktardığı habere göre Fincher, Affleck ve Flynn üçlüsü efsane yönetmen Alfred Hitchcock'un 1951 yapımlı gerilim klasiği Strangers On A Train filmi için kolları sıvadı.

Patricia Higsmith'in romanından uyarlanan ilk filmde Ben Affleck'in canlandıracağı tenisçi Guy Haines karakterini Farley Granger canlandırıyordu.

Filmin çıkış tarihi ise bilinmiyor. Bilindiği üzere David Fincher ve Gillian Flynn HBO dizisi Utopia'yla, Ben Affleck ise yeni Batman rolüyle meşgul.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,779
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Etkinlikteki filmlerimizden biri yeniden çevrilecek. :):)

David Fincher bu remake olayına niye bu kadar taktı bu aralar anlamıyorum. Sen ki ne orijinal filmler yapmış adamsın ne işin var remake projeleriyle? :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Asla bir araya gelmemesi gereken üçlü yeni bir film yapmaya karar vermiş demek. Gone Girl iyiydi, ama başyapıt değildi bence. Keşke David Fincher daha orijinal bir senaryo ile gelseydi. Yine de bekliyoruz bakalım. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Herhangi bir eski filmi mesela Bin Dokuz Yüz Seksen Dört gibi filmleri çevirseler eyvallah da, söz konusu Hitchcock 'un filmi olduğunda ne kadar uğraşsalar da Hitchcock seviyesine gelemez filmleri. Aynı şey Kubrick, Kurusova ve Tarkovsky gibi yönetmenlerin filmleri için de geçerli.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Başka bir proje için bir araya gelseler sevinirdim çünkü Gone Girl müthişti ama The Girl With Dragon Tattoo'dan sonra Fincher gibi bir adam remake yapmamalı. Fincher'ın filmleri hep özgünlüğü ve şaşırtıcılığıyla meşhur. Yani bugüne kadar izlediğim tüm filmleri çok özgün senaryolara sahipti ama 1951 yapımı bir filmin aynısını 2016'da çekmek niye?