YS Dargın Çiçekler 1.Bölüm

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Biz istemeyeni almıyoruz :A ama amacımız eğlenmek hep birlikte yoksa zaten ben bunu yazınca para almıyorum :F
Tabiki kameraları sevmeyeni de zorla çağıramazlar :DSende baya popiymişsin :A :F

Bekliyorum o güzel yorumlarını :bhr:

En çokta senin beğenmene sevindim abla ama halen mısır püskülüm okumamış burayı :A :F @denizz19

Benim de dizide Umut karakterine ihtiyacım vardı :A böylece benim umudum olacak :F

Neden öyle dedin nesi var senaryomun :A :F
Erotiklik konusunda @cookies i geçmişsin

@gözlemci aynı kanalda iki tane kırgın çiçekler senaryosu oldu @denizz19

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Daha ilk bölüm bu zaten öncesi nasıl var :A
24 Saati okudunmu boniş bey:F onu diyooo
Benden daha dikkatli biri varsa o melek abla dır :A Yaa seni nasılda köşeye pıstırmış :A
Erotiklik konusunda @cookies i geçmişsin

@gözlemci aynı kanalda iki tane kırgın çiçekler senaryosu oldu @denizz19
Seninki aksiyonlu drama :A benimki komedi ve romantik gerilim :A @Çiğdem- :F
Aaa yayınlandı demek :A Müsait bir anımda gece gibi bakarım :A @gözlemci
Bekliyoruz bu gece :A sende @denizz19 gibi yapma valla otobüse atlar evine gelir zorla okuturum :A gerçi sen mısır püskülüm gibi yapmazsın :A @denizz19
ama aynı kanalda iki tane kırgın çiçekler oldu 3. sü de olsa sıkıntı olmaz @batuhankaralar sende kırık çiçekleri de benim kanalda yayınlasın @Çiğdem- :F
@batuhankaralar sen niye okumuyorsun :A sen bayılıcaksın :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Karakterlerin hepsinin farklı durumu olmuş çok fazla kokularla ilgili durumlar olmuş.hikayenin mahallede olması iyi olmuş aslında ancak kızların çokta birbirini sevmiyor olması dikkat çekici olmuş o şekilde anladım:)
Bir karakter çok keyifli biri çok burnu yukarda biri çok fazla mutlu bu şekilde olsaydı sanki daha iyi olurdu,ama ilk bölüm daha o acidan da bakılabilir:)
5 li Kızların dışındaki mahalledeki öbür kişilerin bakalım dizideki durumları nasıl olacak,onlar bakalım diziye nasıl etki yapacaklar.kızlarla olan diyaloglar nasıl olacak.emegine sağlık @gözlemci öbür bölümleri dizinin hikayesini daha da ortaya çıkaracak:)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Karakterlerin hepsinin farklı durumu olmuş çok fazla kokularla ilgili durumlar olmuş.hikayenin mahallede olması iyi olmuş aslında ancak kızların çokta birbirini sevmiyor olması dikkat çekici olmuş o şekilde anladım:)
Bir karakter çok keyifli biri çok sinirli biri çok burnu yukarda biri çok fazla mutlu bu şekilde olsaydı sanki daha iyi olurdu,ama ilk bölüm daha o acidan da bakılabilir:)
5 li Kızların dışındaki mahalledeki öbür kişilerin bakalım dizideki durumları nasıl olacak,onlar bakalım diziye nasıl etki yapacaklar.kızlarla olan diyaloglar nasıl olacak.emegine sağlık @gözlemci öbür bölümleri dizinin hikayesini daha da ortaya çıkaracak:)
Aynen zaten ne varsa ilk bölümde var pat diye konuya girmekte olmuyor ne yazık ki :D Biraz tanıtım aşaması gibi olsa da hem konusu olan hemde komedisi olan bir yapım için uğraşıyorum, koku meselesine gelirsek aslında hikaye o şeyin üzerine kurulu ve o olaylardan patlama çıkacak ortaya :D işte kızlar aynı evde birbirini çekemeyecek yada sevgilileri ile sıkıntı yaşacaklar :D ilerleyen dönemde daha kısa ve daha akıcı bir senaryo yazacağım :D okuduğun ve vakit ayırdığın için teşekkür ediyorum :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen zaten ne varsa ilk bölümde var pat diye konuya girmekte olmuyor ne yazık ki :D Biraz tanıtım aşaması gibi olsa da hem konusu olan hemde komedisi olan bir yapım için uğraşıyorum, koku meselesine gelirsek aslında hikaye o şeyin üzerine kurulu ve o olaylardan patlama çıkacak ortaya :D işte kızlar aynı evde birbirini çekemeyecek yada sevgilileri ile sıkıntı yaşacaklar :D ilerleyen dönemde daha kısa ve daha akıcı bir senaryo yazacağım :D okuduğun ve vakit ayırdığın için teşekkür ediyorum :D

Aslında ilk bölüm olarak normal.bu dizinin ilk bölümü bu aşamada karakter tanıtımı oluyor bu açıdan dizi takipçileri karakterleri daha iyi tanımış oluyor:)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aslında ilk bölüm olarak normal.bu dizinin ilk bölümü bu aşamada karakter tanıtımı oluyor bu açıdan dizi takipçileri karakterleri daha iyi tanımış oluyor:)
Bende öyle düşünüyorum yada hikayenin ortasında her hafta bir kızı tanıtırım diye düşünmüştüm , ama bazıları sıkılabiliyor , uzun olduğunda okumak istemiyor :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saat çok geçikti lafa daldım ama sözüm söz yatmadan okudum @gözlemci :bhr:

Kırgın çieklerin dram versionunu komediye çevirmişsin bune ayoll :F @xemrexxx ile ortalığının içine etmişiz :A :A :A

@denizz19 telif gelmesi için elinden geleni yapar bu diziye :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
cooltext267316619929064-png.57885

Siz Hangi Dargın Çiçekler rengisiniz?
Eylül Songül Kader Cemre Meral
Karakter Analizi
Eylül:
Ben çok sıska birisiyim adım Eylül bu eve taşındığım güne her gün lanet okuyorum , sucuklu yumurta kokusundan nefret ederim ancak ter kokusunu severim çünkü insanlar doğal kokmalı :A

Kader: Selam millet ben Kader, erkek düşkünüyüm hemde fazlaca ama ister istemez her gördüğüm erkeği sevebiliyorum, Cemre den nefret ediyorum çünkü geceleri çok horluyor ayrıca mutfakta yemek bırakmıyor :D

Cemre: Evet ben Cemre 120 kiloyum , herkes bana şişman gözüyle bakıyor ama ben ise çıtı pıtı 18 lik bir kızım eve ortağım ,hayatımdan mutluyum çünkü yemek yemek dünyanın en güzel eylemi :p

Meral : Ben evin en normal insanı olabilecek birisiyim , diğer kızlardan nefret ediyorum keşke aynı lisede okumasaydık :A Ama olsun evim var diye mutluyum tek kötü yanım ayaklarımın kokması onun içinde sürekli çabalıyorum :D

Songül: Bu evin en neşe dolu insanı benim adımdan anlaşılacağı üzere son gülen ben olacağım :A herkesi bu evden atmanın bi yolu vardır :D Evet kendimden bahsedeyim ben sarımsak yemeyi seven birisiyim sarımsak-kola karışımına bayılırım ,herşeyi sarımsaklı yermeyi severim :X

1.Bölüm
Mahalleye yeni gelen 5 kız herkesin dikkatini çekmişti , Cemre kıçını çeke çeke zar zor ilermeye çalışıyordu. Lise devri bitmişti, kızlar kapıya kadar geldiler ve içeri girmeye hazırlanıyorlardı.

Çiğdem: Ablaaa, Ablaaa koş gızz karşı eve birileri geldi galiba yeni sahipleri , aralarında şişkomsu bi kız da var hahah diye kahkaha atar

Melek: ayy ne çığırınıyon çocuğunu kartal kapmış fatma girik gibi ,

Çiğdem: Kızz şişko diyerek Cemre'ye seslenir ancak Cemre'nin hiç umrunda olmaz .

Melek: birde şişko diye sesleniyor gir içeri kız dedikodu çıkacak senin ona asıldığını zannedecekler ,diyerek Çiğdem'i pencereden içeri çeker.
....
Songül: Kızlar nihayet eve yerleştik Amerikadan kuzenim xemrexx gelecek kısa süre onu ağırlayacağız

Kader: Kız kim bu xemrexxx yoksa bizim xBuğraxxx in abisi mi oo

Songül: Öf saçmalama erkek geçti diye cümlemde hemen şehvete kapılıp heyecanlandın

....
xemrexx zili çalar bu sırada cama çıkan Çiğdem xemrexxx 'i görür görmez

Çiğdem: Ablaa ablaa koş bu karşıdakiler dün 1 bugün 2 eve erkek atıyorlar :eek:

Melek: Yine ne oldu kız , erkek görmüş kızkurusu gibi bağırınıyon

Çiğdem: Evett evett erkek gördüm karşıdakiler eve attı bile sen kaçırdın geçmiş olsun
....
xemrexxx salona adımını atar atmaz burnuna bir koku gelir

Cemre: Allah'ım şu yakışıklılığa bakarmısın (iç ses) tam hayallerimin erkeğı

xemrexx:(İç ses) Bu ayı da kim ayol evin içinde mübarek fil besliyorlar

Cemre: Aaa bana bakıyor benden hoşlandı galiba

xemrexx: Ayy burası lahım gibi ayak kokuyor leşş ölmüş adeta

Meral: (İç Ses) Hemende çaktı hemen bana doğru bakıyor neyse ben çaktırmıyım

xemrexxx: Ayy kız bu koku nee , sıçsan daha iyiydi Allah aşkına ayakların ölmüşte mezarını kazan yok adeta diyerek burnunu kapatır
....
Evin içinde sarımsak kokusu bir yandan diğer yandan ayak kokusu almış başını gidiyordur.

xemrexx: Aaa vallahi ben kalamam bu evde, 2 gün olmadı mı siz taşınalı leş olmuş evin içi

Kader : Allahım erkekk, bayılırım ben buna diyerek xemrexxx 'in karşısına oturur

Kader: Eee daha daha nasılsın çok yakışıklısın

xemrexxx: Aaa sende kimsin böyle , ayrıca ben senin bildiğin erkeklerden değilim

Kader: ama erkeksin işte, sevdim seni

xemrexxx: Ayy hoşt köpek sen beni ne sandın ne yani gerçeği mi vurayım suratına

Bu sırada diğer kızlar kendi aralarında kavga etmeye başlarlar , xemrexxx de kafasını çevirir

Meral: Yeter artık paramı verinde ayrılayım evden bıktım hepinizden( masa örtüsünü çeker)

xemrexxx: Aa sen napıyorsun bu dizi total değil ki .ss hemen bırak masa örtüsünü

1.Bölüm Sonu

idare eder diyelim fena sayılmaz ama nerde bizim dolaplı senaryoları yazan gözlemci birde şimdiki gözlemciye bak büyük hayalkırıklığı :)

Kırgın çieklerin dram versionunu komediye çevirmişsin bune ayoll :F @xemrexxx ile ortalığının içine etmişiz :A :A :A

senaryoya acilen dolap ilave edilmesi gerekiyor yoksa @gözlemci reytingsizlikte iki hafta içinde dükkanı kapatır :)

Benden daha dikkatli biri varsa o melek abla dır :A Yaa seni nasılda köşeye pıstırmış :A

Seninki aksiyonlu drama :A benimki komedi ve romantik gerilim :A @Çiğdem- :F

Bekliyoruz bu gece :A sende @denizz19 gibi yapma valla otobüse atlar evine gelir zorla okuturum :A gerçi sen mısır püskülüm gibi yapmazsın :A @denizz19

@batuhankaralar sen niye okumuyorsun :A sen bayılıcaksın :F
boşuna uğraşma kimse bakmaz :) dolap yok :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
idare eder diyelim fena sayılmaz ama nerde bizim dolaplı senaryoları yazan gözlemci birde şimdiki gözlemciye bak büyük hayalkırıklığı :)

senaryoya acilen dolap ilave edilmesi gerekiyor yoksa @gözlemci reytingsizlikte iki hafta içinde dükkanı kapatır :)

Benim kanalı ramazana kadar idare etsin bütünlemem olursa önlem niyetine dizi

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Aynen sözünü tutmuşsun :bhr: Çok teşekkür ediyorum hem sözünü tuttuğun için hemde zaman ayırıp okuduğun için :blush::bhr:

@sokak sanati da haftaya girsin de ortalık yıkılsın :A

Sana o zaman sürprizim var :A Haftaya mutlaka oku :A
Benim kanalı ramazana kadar idare etsin bütünlemem olursa önlem niyetine dizi
@pompy beni kullanıyor musun :eek::eek: @Çiğdem- :A