Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x2

İlk bölüme göre daha iyiydi. :D

Fisk paçayı zor kurtardı. :D Biran adam kaçacak zannettim kaçamadı ama en azından güvenli eve götürüldü. :A Fiske de üzüldüm hala adam kendisini değil sevgilisini düşünüyor. :(

Daredevil de ego kasmaya başladı sanırım, yok tanrı değil ben yardım ettim filan, kendisinin de aciz durumlara düştüğü zamanlara unuttu. :A

Karen, Foggy sahneleri yine zaman doldurmalık...

@destere @Çiğdem- @Forumdash
2.Bölüm @destere de ilk 2 izleyince devam ederim gerçi 3 ile gelip bizi geçersede şaşırmam o pancar motoru na belli olmaz ayoll :A :A :A

Sarışın ecünnü ve hatta Daredevil sahneleri çok boştu :A Kostum olmadan olmuyor o siyah bez parçasıyla tam bir mal görüntüsü sergiliyor bir kurtulamadık şundan yıllardır yırtılmıyorda : A :A :A

Fisk sahneleri olmasa bölüm bomboş :A Fiske bıçak sokuyorlar adama birşey olmuyor ayoll kum torbası gibi :F Son sahnede gelen sarışın adam kimdi acaba favorim olabilir :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.Bölüm @destere de ilk 2 izleyince devam ederim gerçi 3 ile gelip bizi geçersede şaşırmam o pancar motoru na belli olmaz ayoll :A :A :A

Sarışın ecünnü ve hatta Daredevil sahneleri çok boştu :A Kostum olmadan olmuyor o siyah bez parçasıyla tam bir mal görüntüsü sergiliyor bir kurtulamadık şundan yıllardır yırtılmıyorda : A :A :A

Fisk sahneleri olmasa bölüm bomboş :A Fiske bıçak sokuyorlar adama birşey olmuyor ayoll kum torbası gibi :F Son sahnede gelen sarışın adam kimdi acaba favorim olabilir :A :A :A
Fisk'in özel bir gücü mü var acaba ya :F Adama dokunsan millet uçacak gibi. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. Bölüm

pek bişey yoktu giriş bölümü gibi bişeydi zaten
patlamadan sağ kurtulan matt, kanalizyon borusundan foklar içinde fırlayıp rahiplerin rahibelerin yanında aldı soluğu
orda tedavi oluyor .
bu arada matt in işitme kaybının ve koku hissi kaybının nedeni sümüğünü silmemesiymiş burnundaki sümüğü temizleyince eski forumuna kavuşur gibi oldu:) ,,
sadece mercimek gibi beyninde bir uğultu olduğunu söylüyor ordanda mercimeği çıkarırsa sorun kalmaz :)
karenim ve yancısı tombul avukat matt in kaybının üzüntüsünü yaşıyor
fisk i yeniden görmek güzel oldu keltoş bölümlere renk getirecektir
fiskle görüşen naadem ray isimli ajanda ilerdeki bölümlerdede yer alabilecek gibi duruyor ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

matt murdock un kiliseli günleri eziyet resmen rahibeyle rahiple olan diyaloğları diziyi terket git der gibi :)
ajan ray fiski götürürken fisk in nerdeyse fıskiyesini kıracaklardı..
şişkoyu kurtaranda marvelin kötü kahramanlrından ajanlıktan kirallık katilliğe geçip her haltı yapan ajan benjamin pointdexter (bullseye)'miş?
bu bullseye pezosu, ilerde benim kalbimin nar tanesi nur tanesi tontiş bir tanesi karenim tontoşumu öldürecekmiş diye dedikodular var?
böyle bir ihtimal gerçekleşirse bullseye e kazık sokup diziyi terkedebilirim :) @Çiğdem- @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3. Bölüm

gevşek bir bölümdü :)
karen matt in öldüğüne inanmıyor bir yandanda fıldır fıldır fisk i araştırıyor kadın
foggy ailesiyle hasret giderdi
matt fisk i öldürmek için gitti ama cıvataları gevşemiş sanırım habire fisk in hayaliyle konuşuyor orda ajanlarla kapışması güzeldi
ajan benjamin dex ya da bullseye her ne haltsa o da başlarda normal dürüst bir adammış, sanırım onuda fisk bozmuştur :) sevgilisi julie güzel kadınmış onu kapabilirim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x2. Bölüm

matt murdock un kiliseli günleri eziyet resmen rahibeyle rahiple olan diyaloğları diziyi terket git der gibi :)
ajan ray fiski götürürken fisk in nerdeyse fıskiyesini kıracaklardı..
şişkoyu kurtaranda marvelin kötü kahramanlrından ajanlıktan kirallık katilliğe geçip her haltı yapan ajan benjamin pointdexter (bullseye)'miş?
bu bullseye pezosu, ilerde benim kalbimin nar tanesi nur tanesi tontiş bir tanesi karenim tontoşumu öldürecekmiş diye dedikodular var?
böyle bir ihtimal gerçekleşirse bullseye e kazık sokup diziyi terkedebilirim :) @Çiğdem- @Harunnn60
Aaa sarısın adam o demek :eek: Daredevil filminin yıldızıydı ama orada şöyle kel kaydı bu dizide daha yakısıklı gelmiş :A :A :A @Harunnn60
gallery-1539091092-daredevil-2003-36-g.jpg

Ama filmin oyuncu seçimi kötüydü Fisk araptı :A
Daredevil-Image-6.jpg

Soruna ise
Filmde elektrayı öldürüyordu inş dizide sarısın ecünnüyü öldürür ekltra yok sonucta onun yerine sarısın ecünnüyü öldürsün :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x3

İyiydi gibi ama klasik Netflix mantığı işte 5-6 bölümden sonra yardırmaya başlar. :A @destere Yavaşşşş :A

Matt, Fisk konusunda kafayı sıyıracak neredeysen. :A İş gücü adamı yakalamak olmuş. Dövüş sahnelerinde bir an yakalanacka zannettim :A
Fisk otelin sahibiymiş sanırım. :A 2-3 bölümde tam özgür olur adam bu gidişle. :F

Güvenlikçe adam psikolog'a sevgilimle takılıyoruz dedi ama sahte çıktı. :A Kendi yalanına inanmış iyice. :A

Karen ve diğer avukat çocuğun sahneleri boştu her zaman ki gibi. :A @Çiğdem-

Matt sanırım bilerek öyle sert konuştu. uzak dursunlar bu işten diye. :D

Bullseye dediğiniz kim ben uzak kaldım çizgiromandan?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x4. Bölüm

harika bir bölümdü özellikle matt murdock lu kısımlar muhteşemdi :)
matt in taksiden inip cezaevine girdiği arnavutları araştırdığı sahneler..
devamında ona kurulan tuzak ve aksiyon, dövüş sahneleri.. kimkime dumduma bir görüntü içerisinde muhteşem karelerdi,
birde o kaos arasında hapisten çıkıp kendi taksisini bekler bulduğunda kahkaha attım :)
karen'in serserileri korkuttuğu sahnede güzeldi
foggy artık karısınında gazıyla bağımsız savcı adayı :)
@Çiğdem- in favorim dediği ajan müsveddesi dexter fisk in kucağına düşmek üzere fisk onuda yavaş yavaş yutacak gibi :)
benim anlamadığım bunca sıkı kontrol altındaki fisk nasıl oluyorda cezaevindeyken matt' i telefonla arayıp tehtit edebiliyor oralar soru işareti :)
son sahnede matt, taksicinin tuzağıyla kendini arabayla birlikte denizde buldu.. artık karabatak gibi ordan kurtulması gerekiyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x5. Bölüm

bir önceki bölüme göre temposu, heyecanı ve gazı düşük bir bölümdü
matt in denizden kurtulmuş olacağını varsayan fisk onun peşine FBI ı saldı, ajanlar fıldır fıldır matt i ararken karenle foggyide soruşturdular
bölümün büyük kısmı psikopat ajan dex in çocukluğuyla geçti veletkende antrenörünü öldüren dex reddedilmeye tahammül edemiyor..
bu seferde peşindeki julie bunu tersleyince nevri döndü oğlanın, tamda fiskin kucağına düşecek duruma geldi..
@Çiğdem- in psikopat parlağı yakında fiskin emrine girecektir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x6. Bölüm

bayağı hareketli, heyecanlı aksiyonu bol bir bölümdü ..
yardıma ihtiyaç duyan matt kürkçü dükkanında yani karenin yanında aldı soluğu :),
ajan dex soruşturmada açığa alınınca tam sıyırdı kafayı intihar edecekken yeni pusulası fisk imdadına koştu..
ajan dex çakma daradevil kostümü ile matt i evire çevire kevgire çevirdi nerdeyse :) adam gazete binasını katliam alanına dönüştürdü :)
allahtan karene bişey yapmadıda rahat bir nefes aldım :)
şimdi matt suçsuzluğunu ispatlayacak jasperdanda mahrum kaldı?
üstelik daradevil ismiylede katliam yapıldı iki ucu foklu deynek:) bakalım bu işten nasıl sıyrılacak :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa sarısın adam o demek :eek: Daredevil filminin yıldızıydı ama orada şöyle kel kaydı bu dizide daha yakısıklı gelmiş :A :A :A @Harunnn60
gallery-1539091092-daredevil-2003-36-g.jpg

Ama filmin oyuncu seçimi kötüydü Fisk araptı :A
Daredevil-Image-6.jpg

Soruna ise
Filmde elektrayı öldürüyordu inş dizide sarısın ecünnüyü öldürür ekltra yok sonucta onun yerine sarısın ecünnüyü öldürsün :A :A :A

filmdeki uydurmadır asıl sanırım çizgi romanda bu adam yani ajan benjamin dex ilerde bullseye olacak ve kareni öldürecek :) tahminim o yönde o günden sonra diziye çağırmayın beni :)

3x3

İyiydi gibi ama klasik Netflix mantığı işte 5-6 bölümden sonra yardırmaya başlar. :A @destere Yavaşşşş :A

Matt, Fisk konusunda kafayı sıyıracak neredeysen. :A İş gücü adamı yakalamak olmuş. Dövüş sahnelerinde bir an yakalanacka zannettim :A
Fisk otelin sahibiymiş sanırım. :A 2-3 bölümde tam özgür olur adam bu gidişle. :F

Güvenlikçe adam psikolog'a sevgilimle takılıyoruz dedi ama sahte çıktı. :A Kendi yalanına inanmış iyice. :A

ben de fazla ayrıntıyı bilmiyorum netteki dedikodulardan bahsettim üçüncü bölümde tanıştığın benjamin dex in ilerde kareni öldüreceğine dair pis dedikodular dolaşıyor :)

biraz hızlanın altıncı bölümü bitirdim siz hala nerelerdesiniz birde beni bekliyordunuz lafta :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x3

3x3. Bölüm

gevşek bir bölümdü :)
karen matt in öldüğüne inanmıyor bir yandanda fıldır fıldır fisk i araştırıyor kadın
foggy ailesiyle hasret giderdi
matt fisk i öldürmek için gitti ama cıvataları gevşemiş sanırım habire fisk in hayaliyle konuşuyor orda ajanlarla kapışması güzeldi
ajan benjamin dex ya da bullseye her ne haltsa o da başlarda normal dürüst bir adammış, sanırım onuda fisk bozmuştur :) sevgilisi julie güzel kadınmış onu kapabilirim :)
3.Bölüm
Matt bir an önce Deredevil olmalı kostumunu giyip vlla sahneleri eziyet gibi Fisk hayaleti olmasa Matt sahneleri bile çekilmeyecekti :A Sarışın ecünnünün boş olduğunu Harundan sonra bence desterede farkında :A

Bakalım fisk ve Matt karşılaşması gerçekleşince ne olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
filmdeki uydurmadır asıl sanırım çizgi romanda bu adam yani ajan benjamin dex ilerde bullseye olacak ve kareni öldürecek :) tahminim o yönde o günden sonra diziye çağırmayın beni :)

ben de fazla ayrıntıyı bilmiyorum netteki dedikodulardan bahsettim üçüncü bölümde tanıştığın benjamin dex in ilerde kareni öldüreceğine dair pis dedikodular dolaşıyor :)

biraz hızlanın altıncı bölümü bitirdim siz hala nerelerdesiniz birde beni bekliyordunuz lafta :)
3x3

Biz Harunla seni bekleyelim sen pancar motoru gibi git ayoll :A :A :A Ama ben malımı biliyorum bu bize yetişince geçer giderde demiştim sezonu bitiricek nerdeyse
:A :A :A