Show Darısı Başımıza - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yazın iyiyizde, kış için aynı şeyi diyemiyecem :F
Sabah işe giderken karanlık, işten dönerken yine karanlık :F
Evet gezip tozuyorum :Z Bu ay sonuna doğru baya planlar yaptım. Hava şartları hala böyle Tr sıcakları gibiyse yaşadım :A
Her güzelliğin bir sonu var işte. :A

Gez gez hak ettin. Havalar güzelken değerlendirmek lazım. Ben de şantiyede yanayım gölge arayayım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Her güzelliğin bir sonu var işte. :A

Gez gez hak ettin. Havalar güzelken değerlendirmek lazım. Ben de şantiyede yanayım gölge arayayım. :A
Aa pardon ya sana hava atmayı sevmiyorum :A Gerçi sende bir süre iş yokken iyi keyfini çıkardın. İşe girince tatili istersin demiştim sana :A

@gözlemci ye yapmak gerekir bu tarz hava atma konuşmaları :F:F o şimdi şehir şehir geziyor. Ne yapsam on yetişemem :T:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aa pardon ya sana hava atmayı sevmiyorum :A Gerçi sende bir süre iş yokken iyi keyfini çıkardın. İşe girince tatili istersin demiştim sana :A

@gözlemci ye yapmak gerekir bu tarz hava atma konuşmaları :F:F o şimdi şehir şehir geziyor. Ne yapsam on yetişemem :T:
Beni bilirsin ben her şeyin tadını çıkarmasını bilirim, rahatımdan taviz vermem. :A Yani burda da rahatım yerinde, işten bunalmadım henüz. :A İyi de gezmiştim zaten işe girmeden önce doğru dedin onu. :A

@gözlemci ye yetişmek çok zor be. :A Adam duraksama olmadan geziyor. :A Büyük başarı takdir etmek gerek. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Beni bilirsin ben her şeyin tadını çıkarmasını bilirim, rahatımdan taviz vermem. :A Yani burda da rahatım yerinde, işten bunalmadım henüz. :A İyi de gezmiştim zaten işe girmeden önce doğru dedin onu. :A

@gözlemci ye yetişmek çok zor be. :A Adam duraksama olmadan geziyor. :A Büyük başarı takdir etmek gerek. :A
Etiketi olmuyor :F @gözlemci @gözlemci @gözlemci
Bir ara onu engellemeyi bile düşündüm Instagram'dan, gezileri sinirimi bozuyor diye :F
Maşallah diyelim. Gözümüz yok. Bizde kendi imkanlarımızca keyfini sürüyoruz :A
Rahatlık harika. Biliyorsun, benimde iş saatlerim ortamım baya değişime uğradı. Bende bu sistemle çok rahattım. Ağustos ostası başlıyor okullar ama bayram nedeniyle Eylüle ertelemeyi düşünüyorum ilk iş günümü :A
@gözlemci yi tekrar etiketliyeyim :F Edit: sondaki olmasada, baştakiler olmuş :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Etiketi olmuyor :F @gözlemci @gözlemci @gözlemci
Bir ara onu engellemeyi bile düşündüm Instagram'dan, gezileri sinirimi bozuyor diye :F
Maşallah diyelim. Gözümüz yok. Bizde kendi imkanlarımızca keyfini sürüyoruz :A
Rahatlık harika. Biliyorsun, benimde iş saatlerim ortamım baya değişime uğradı. Bende bu sistemle çok rahattım. Ağustos ostası başlıyor okullar ama bayram nedeniyle Eylüle ertelemeyi düşünüyorum ilk iş günümü :A
@gözlemci yi tekrar etiketliyeyim :F Edit: sondaki olmasada, baştakiler olmuş :F
Kesinlikle rahatlık gibisi yok. Onun tek farkı biraz fazlaca rahat olması. :A Ben kendimi rahat bilirdim artık o rahatlığım yok eskisi gibi. Kafa olarak yine aynıyım da şartlar farklı bu sefer. :A Ama o arkadaş işin boyutunu değiştirmiş. :A Maşallah diyelim dediğin gibi, kötüleyecek halimiz yok elbette. :A

Ertele ertele ben de 1 senem dolmamasına rağmen 1 hafta izin koparabilirsem Kurbanda 15 gün kaçacağım köye. :A Biraz kafa dinlemek iyi gelecektir. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aaa niye ben bakamadım şuan tekrar var bakıyorum neyi sevmedin :D
Bir üst mesajı beğenmişsin o işte :A Bir de ben yazlık dizileri çerezlik izlerim yeni sezona bırakır mıyım bilmem bu ilk elenen olur haftaya tv karşına geçmem sanırım :D Meleklerin Aşkı ve 4N1K :A Elimi Bırakma geliyor daha