Dünya Buna Kenetlendi! NASA 14 Aralık'ta Büyük Keşfini Açıklayacak!

Sizce hangisi daha olası?

• Kullanılan toplam oy
    14

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,479
Puanı
1,060
Umduğumu bulamadım ben de. :( Uzaya çıkmak çok büyük hayalim neyse ki Çin Ay’a asansör yapıyor 2070’e kadar bitecekmiş bastonla binip çıkarız. :F

:F2070 e kadar bitecekmiymiş ay o kadar ömrümüz olacak ya görebilcekmiyiz bakalım

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Şöyle bir düşünüyorumda Asıl Dünya biz öldükten sonra başlayacak ,asıl eğlenceyi kaçırıcaz :A :A :A @mrt-06 @destere
bizim ruhumuz genç @XanTier le @mrt-06 in ruhu eskimiş aradan yüz yıl geçsede biz onlardan daha genç duracağız :)

:F2070 e kadar bitecekmiymiş ay o kadar ömrümüz olacak ya görebilcekmiyiz bakalım
allahtan umut kesilmez bakarsın yarın bir ilaç bulurlar insan ömrü ortalama 350 yıla çıkar :) yılda bir kızla evlensem 350 yılda 350 kız her birinden üç beş çocuğum olsa ... neyse ben sonra hesaplarım bunu :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bizim ruhumuz genç @XanTier le @mrt-06 in ruhu eskimiş aradan yüz yıl geçsede biz onlardan daha genç duracağız :)

allahtan umut kesilmez bakarsın yarın bir ilaç bulurlar insan ömrü ortalama 350 yıla çıkar :) yılda bir kızla evlensem 350 yılda 350 kız her birinden üç beş çocuğum olsa ... neyse ben sonra hesaplarım bunu :)
Doğru diyorsun cnm @mrt-06 Yeşilçam döneminde doğmuş 80 yıldır yaşıyor gibi bir ruh var içinde :A @XanTier zaten içi çoktan çürümüş gece gündüz kilisede :A :A :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Papazların kenidini kiliseye kapatması gibi ben de kendimi okula kapatıyorum. Dün eve gelmedim mesela :A Çiğdem de onu diyor, kilise falan. Ders çalışıyorum ama ben. :T:
pompy olsa şimdi okul demez üniversitem derdi :) pompy yi biraz örnek al okul nedir üniversitem desen daha bir havalı durur :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Doğru diyorsun cnm @mrt-06 Yeşilçam döneminde doğmuş 80 yıldır yaşıyor gibi bir ruh var içinde :A @XanTier zaten içi çoktan çürümüş gece gündüz kilisede :A :A :A
Önemli olan kemik yaşı. :A @XanTier benden de iyi çünkü kemikleri benimkiden 3 kat iri. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
O çok uzun çünkü. Mesela şimdi bile yazmadım, o dedim :A:A:A
dünyanın nereye kenetlenmişti biz bu konuyu unuttuk? şimdi başlığa baktım kenetlenme konusuymuş :) bu kenetlenmeyle ilgili birkaç yorum yapalım @mrt-06 bizi kovmasın sayfasından :)

Önemli olan kemik yaşı. :A @XanTier benden de iyi çünkü kemikleri benimkiden 3 kat iri. :A
biz @Çiğdem- le iliğimizi kemiğimizi birleştirdik süper nova gibi bişey olduk (bak işte bu konuyla alakalı oldu :) ) yani bizim kemiğin erimesi sizinkinden iki misli daha ağır bir zamanda gerçekleşir :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
dünyanın nereye kenetlenmişti biz bu konuyu unuttuk? şimdi başlığa baktım kenetlenme konusuymuş :) bu kenetlenmeyle ilgili birkaç yorum yapalım @mrt-06 bizi kovmasın sayfasından :)

biz @Çiğdem- le iliğimizi kemiğimizi birleştirdik süper nova gibi bişey olduk (bak işte bu konuyla alakalı oldu :) ) yani bizim kemiğin erimesi sizinkinden iki misli daha ağır bir zamanda gerçekleşir :)
Atacan'ın da pek konuyla alkalı konuşası yok gibi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
görümcem çinlileri bekliyormuşki çinliler uzaya asansör yapacakmışta ki çıksında görsün hanyayı konyayı :) orda sanki manzara seyredecek :) tık nefes olup kendisini dünyaya bırakır anında :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bugün de konuşası olmama taktınız. :eek: :F @Çiğdem-

Ben de size katılayım mı? Manevi kardeş olarak. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hahaha yine konuyla alakasız ne varsa konuşmuşuz ayoll XanTier in kilisesine kadar :F Bize ne uzaydan bunlar daha önemli :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Hahaha yine konuyla alakasız ne varsa konuşmuşuz ayoll XanTier in kilisesine kadar :F Bize ne uzaydan bunlar daha önemli :A :A :A
aslında bu konu tam @Tolstoyevski nin kurcalayacağı cinsten bir konuymuş ama onunda gezinti yapası gelmiş istanbul köşelerini dolaşıyor fıldır fıldır :) biri yakalayacak hacı hüsrevde bakalım istanbulun köşeleri kaçbucakmış görecek :) anında soluğu burda alır :)

O kadar uzay görseli koydum ben daha ne yapayım. :A @XanTier
görselin içinde tek kız yok napiyim ben böyle görseli :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün de konuşası olmama taktınız. :eek: :F @Çiğdem-

Ben de size katılayım mı? Manevi kardeş olarak. :F
Hahah @XanTier de sezmiş demek bir şeyler cnm :A :A :A

aslında bu konu tam @Tolstoyevski nin kurcalayacağı cinsten bir konuymuş ama onunda gezinti yapası gelmiş istanbul köşelerini dolaşıyor fıldır fıldır :) biri yakalayacak hacı hüsrevde bakalım istanbulun köşeleri kaçbucakmış görecek :) anında soluğu burda alır :)

Hahahah çok güldüm nedense bu sözüne :F @Tolstoyevski başına bir eşy gelmez inş arka sokaklara çok gitmesin :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
O kadar uzay görseli koydum ben daha ne yapayım. :A @XanTier
Dark dizisinin konusunu kim açıyor ilk bölüm izledim yorum yapacak yer yok gidip yerli diziler konusunda yorum yaparım isterseniz açmayın siz bilirsiniz :) @MasacRE-

@Forumdash da izleyecekti o da kayıplarda yine the missing gibi pis bir diziyemi daldı naptıysa ses seda çıkmıyor :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hahah @XanTier de sezmiş demek bir şeyler cnm :A :A :A

Hahahah çok güldüm nedense bu sözüne :F @Tolstoyevski başına bir eşy gelmez inş arka sokaklara çok gitmesin :A :A :A
Ne güzel beni düşünmeniz, gerçek dostluk. :bhr: @XanTier

Uzaylı kızları ne yapacaksın ya. :A

Dark dizisinin konusunu kim açıyor ilk bölüm izledim yorum yapacak yer yok gidip yerli diziler konusunda yorum yaparım isterseniz açmayın siz bilirsiniz :) @MasacRE-

@Forumdash da izleyecekti o da kayıplarda yine the missing gibi pis bir diziyemi daldı naptıysa ses seda çıkmıyor :)
@Çiğdem- ablam açar şimdi. :A