Copa America Centenario Final / Şili - Arjantin Maçı Yorum&Sohbet Konusu

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ulan Lebron'la mutlu olduk çifte mutluluğu çok gördüler. Yemişim Euro 2016'sını benim tek amacım şu kupanın alınmasıydı. Neyse bu kadar üzüntü yeter ben uyumaya gidiyorum. :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İsterse 20 yıl daha kupa almasın dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Maradona'dan sonra Messi'dir.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Messi bu gidişle büyük kupa falan kazanamaz milli takımla. Yok yani ümidimi kestim. Şu kupayı geçen seneki rakibinin elinden alamayıp penaltılara bırakıp üstüne kaybediyorsan o iş bitmiştir.

Arjantin diyecekken Messi dedi. Adam da kafayı yedi hepten. :A
Banega nedir abi ya. Bizim Sosa ondan klas adam maç penaltılara kalınca takım ister istemez strese giriyor. Uzatmalara kalmadan fişi çekmeleri gerekiyordu.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Banega nedir abi ya. Bizim Sosa ondan klas adam maç penaltılara kalınca takım ister istemez strese giriyor. Uzatmalara kalmadan fişi çekmeleri gerekiyordu.
Kesinlikle. 18 şut çekip sadece 3 tanesi kaleyi buluyorsa o kazmalığı bi sorgulayacaksın. Aptal Higuain ve Aguero yine Arjantin'i bitiren adamlar oldular. Bu takımın penaltılarda kazanamayacağı çok netti. Geçen yıl aynı tecrübeyi yaşamışsın. Nasıl bir kafayla hala gol atmadan penaltılara gidebildin ki yani. Neyse yapacak bir şey yok geçmiş olsun diyelim. Bize de üzülmek düşüyor. :(

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İsterse 20 yıl daha kupa almasın dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Maradona'dan sonra Messi'dir.
Şu kupayı alsa üstüne dünya kupasını alsa Maradona'yı da geçecekti resmi olarak. Gerçi benim gözümde hala önde ama biraz umutları söndürmeye başladı. Yaşı da ilerledi. Artık son şansı 2018 ve 2019.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Neyse benden de bu kadar herkese iyi sabahlar. Yarın sınavda ne yapacağız bakalım. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sabah namazına kalktım baktım oynuyor ama izleyemedim. Messi kaybetmiş iyi ki izlemedim [emoji17]

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Demek Messi penaltıyı kaçırmış finalde kaybetmiş ve milli takımı bırakmış ha :A Yav bi de Maradona falan diyorsunuz adama. Aha bu da Lebron'un futbol versiyonu işte. Yeteneğine söylenecek laf yok ama zayıf takımda oynamak işine gelmiyor (zayıf dediğim takım da Arjantin yani bu arada). Jordan, Maradona gibi efsane olmak sadece yetenekle attığın gollerle aldığın başarılarla olmuyor işte. Onların farkı bu tür noktalarda belli oluyor.