Cinsellik Olmadan Sevgililik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Okuması yazması olan Mert kardeşim ne düşünüyor acaba bu konu hakkında? :A
Canım ben bu konuda başka düşünüyorum Cinsellik aşkın meyvesidir, aşk iki kişi arasındaki çekim ise cinselliğin olması doğaldır. Tenin tene değmesi, ellerin kavuşması, saçların yüzüne düşmesi.. Cinselliğe sadece düz bakmamak gerek, aşkın doruklarda yaşanmasıdır cinsellik. :A Demi @denizz19 @DarkLegenD @cookies @xemrexxx @Çiğdem- haksız mıyım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Cinsellik üzerine kurulu ilişki, ilişki değildir.
Yorum yapıp yapmama konusunda teredütlüydüm. Hemfikir olduğumu belirtmek isterim.
Her sevgili olunanla cinsellik yaşanacaksa o O o (ben cinsellik denilince el ele tutma vs. değil, ileri boyutta olanı diyorum:A)
@denizz19 bu tarz konularda varsa es geçiyorum genelde :F

Cinsellik yüzünden sevgililik bitecekse bitsin zaten. Evlilikte başkadır durum ve orda başka bir önem kazanır.
Ne demek istediğim anlaşılmıştır belki :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım ben bu konuda başka düşünüyorum Cinsellik aşkın meyvesidir, aşk iki kişi arasındaki çekim ise cinselliğin olması doğaldır. Tenin tene değmesi, ellerin kavuşması, saçların yüzüne düşmesi.. Cinselliğe sadece düz bakmamak gerek, aşkın doruklarda yaşanmasıdır cinsellik. :A Demi @denizz19 @DarkLegenD @cookies @xemrexxx @Çiğdem- haksız mıyım. :A

Başkalarına karışamayız tabi cnm :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O doruklara ulaşmadan önce, sevginin doruklarına ulaşman gerek. Dokunmadan sevmeyi öğrenmen gerekir. Dokunmadan sevmeyi öğrenemeyen bünyeler, çok çabuk sıkılmaya mahkûmdur. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum yapıp yapmama konusunda teredütlüydüm. Hemfikir olduğumu belirtmek isterim.
Her sevgili olunanla cinsellik yaşanacaksa o O o (ben cinsellik denilince el ele tutma vs. değil, ileri boyutta olanı diyorum:A)
@denizz19 bu tarz konularda varsa es geçiyorum genelde :F

Cinsellik yüzünden sevgililik bitecekse bitsin zaten. Evlilikte başkadır durum ve orda başka bir önem kazanır.
Ne demek istediğim anlaşılmıştır belki :F
Kuzey Avrupa'da durumlar farklı tabi. Evlilik zerre önemli değil ama sevgi önemlidir tabi. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Seninle hemfikir olduğumu belirttim ama evliliğin önemsiz olduğuna dair tek kelimem yokken o anlamı çıkardın :S
Anladığın gibi anla ne diyeyim :A
Zirvelik bir yorum yapamayınca, Kuzey Avrupa'nın evliliğe olan alakasızlığına değindim. Sebebini ben de bilmiyorum. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O doruklara ulaşmadan önce, sevginin doruklarına ulaşman gerek. Dokunmadan sevmeyi öğrenmen gerekir. Dokunmadan sevmeyi öğrenemeyen bünyeler, çok çabuk sıkılmaya mahkûmdur. :)
İyi de sevmek, sevgi öğrenilecek bir şey değil ki, insani iç güdüsel bir şeydir sevmek. Sen anneni babanı öğrenerek mi sevdin? Sevgi zaten karşındaki kişiden hoşlanıyorsan, karşındaki kişi de senle bir bağ kurduysa oluşan bir şeydir. Ve bu çekim gücü, oluşan bağ sevgi bağıdır bu çekim gücü de cinselliği doğrur. Kimse bana edebiyat parçalanmasın bu doğal insani bir şey sevgi de cinsellik te olan olacak engel olunamazlar şeyler. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Aaa ben oğlum ya da kızım fark etmez sevgili olmalarına bile karışabilirim çünkü şu devirde özellikle 2010 dan sonra görüyorum kı evlilik ile karıştırıyorlar nişanı atıcaksın yoksa olmaz deri çocuğuma :A :A :A Tabi beni çok dinlerya :A :A :A @DarkLegenD
Aaa evlat derdin de olmayacak ayol senin :A