Christian Bale'den Yeni Film

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1405527847.jpg

Son olarak geçtiğimiz sene American Hustle ile "En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde Oscar adaylığı kazanan ve bu senenin sonlarına doğru vizyona girecek olan Exodus: Gods and Kings filminde Hz. Musa'yı canlandıran başarılı oyuncu Christian Bale yeni filminin çekimlerine yakında başlayacak.

Christian Bale'in The Deep Blue Goodbye adındaki yeni filminin yönetmenliğini, daha önce 3: 10 to Yuma filminde birlikte çalıştığı yönetmen James Mangold üstlenecek.

Başrol için daha önceden Leonardo DiCaprio'ya teklif edilse de, DiCaprio'nun teklifi reddetmesi üzerine Christian Bale'ye teklif edilmiş. Bale, DiCaprio'nun reddettiği American Psyhco ve The Creed of Violence filmlerinde de rol almıştı.​

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Christian Bale Batman rolünden oluşuyor sanki. Güzelim adam Musa olmuş ama olmamış sankim. Noah gibi fiyasko olmaz umarım.:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hz.Musa mı olacak yoksa esinlenilmiş bi karakter mi? Bi yerde esinlenilmiş karakter olacak diye okumuştum. Nuh'u da bir ara izleyeyim :X

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hz.Musa mı olacak yoksa esinlenilmiş bi karakter mi? Bi yerde esinlenilmiş karakter olacak diye okumuştum. Nuh'u da bir ara izleyeyim :X
Karakterinin adı Hz. Musa. :D Esinlenmek derken neyi kast ettiğini anlamadım ama %100 doğru olamazdır herhalde. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konu bir başka filme odaklanmış ama herkes Exodus'a takmış herhalde. :):)

Yönetmeni pek tanıdığım söylenemez ama izlemek istediğim bazı filmlere imza atmış. Detay bekliyoruz bakalım filmle ilgili. :)