Cesur Yürek Tanıtım Fragmanı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Onda her şey var vadi diriliş bizden fazla fanı :F
Dogru dedin hepsini izler ama belli etmez :F
kullarımız bize zarar verebileceiğini düşünmüş tns nimn uyduruk reytinglerini takmadığımız söylemiştik artık reklamcı kullarımız da takmıyor çok şükür trt dizileri bir bir bitiyor tayyip amca fetö yu temizleyene ka herkese mavi boncuk dağıtacğından trt harcamaları da bir süre azaltılır bakalım daha neler bitecek :A

ay hoşt nesini sevicem o kenafir gözlünün .ss konu açmıyordum ne zamandır bir tane açayım dedim :A
Bikmadin su reytinglere sallamaktan kabul et artik gercekleri :A yeme bizi simdi sevdigini biliyorum konuyu da o yüzden actin zaten :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bence çok komik olmuş fragman, Onur Ünlü'nün şu kasıntı halinden kurtulması gerek.

Bence çok komik olmuş fragman, Onur Tuna'nin şu kasıntı halinden kurtulması gerek.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Dogru dedin hepsini izler ama belli etmez :F

Bikmadin su reytinglere sallamaktan kabul et artik gercekleri :A yeme bizi simdi sevdigini biliyorum konuyu da o yüzden actin zaten :F

Gec olsun güc olmasin :F
ay hoşt billy kim ki beni çzösün bir de utanmadan fetüş amcayla karşılaştırıyonuz adam stv dizileri izliyordu bense aşkı memnu-muhteşem yüzyıl-borgias-game of thrones-tudors yani entrikada mastır yapmış adamım beni zor çözer:F

Bence çok komik olmuş fragman, Onur Ünlü'nün şu kasıntı halinden kurtulması gerek.

Bence çok komik olmuş fragman, Onur Tuna'nin şu kasıntı halinden kurtulması gerek.
hangisi kasıntı şimdi :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
ay hoşt billy kim ki beni çzösün bir de utanmadan fetüş amcayla karşılaştırıyonuz adam stv dizileri izliyordu bense aşkı memnu-muhteşem yüzyıl-borgias-game of thrones-tudors yani entrikada mastır yapmış adamım beni zor çözer:F

hangisi kasıntı şimdi :F
Bizede bir dizi öner bakalim erotik olsun :F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Atanamayan Kızıl Elma olmuş bu :F Konu çok işlendi tutacağını sanmam ama bakarım ilk bölüme.