Cesaret,Kara Sevda ve Çilek Kokusu'nun Yayın Günü Karmaşası!

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yeni sezona yeni ve iddialı diziler ile dönüş yapacak ve 2 yaz dizisi ile de yeni sezona devam edecek Star TV'nin Çarşamba günü bilmecesi başladı.

Muhteşem Yüzyıl'ın Çarşamba günü boşluğunu önce geçen sezonun yaz dizisi Güzel Köylü ile iyi reytingler alarak bir sezon boyunca devam ettiren Star TV şimdi de yine çarşamba günü yayınlanan Çilek Kokusu ile günü zirvede tamamlıyor.

Oya Doğan'ın haberine göre Ekim ayında Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın Cesaret dizisi ve ya Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün Kara Sevda dizilerinden birisi Çarşamba günü yayınlanacak. İki dizi de yeni sezon'un iddialı dizileri arasında yer alsa da Çarşamba günü aldığı reytingler ile kanalını memnun eden Çilek Kokusu'nun gün değişikliği kanalı nasıl etkileyeceği merak konusu.

cilek_kokusu_ne_zaman_basliyor_h1221.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,023
Puanı
1,061
Kara Sevda Çarşamba olabilir, Çilek Kokusu hafta sonuna gider, Cesaret ise Salı olur bence.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Meryem'in dizisi olacaksa kargaşa olur ama olmaz bence. Ocak'ta anca başlar.:A
Ağza bak ağza.:eek::bağır:
Ne Ocak'ı be Ekim'in sonunda başlayacak.Gerçi o da geç.:T:

Belki düşerse başka bir günde denenir.
Pazartesi günü dolu,Cuma günü de.
Çarşamba ve Perşembe günleri zaten dolacak.Geriye hafta sonu kalıyor ki hiç sanmıyorum hafta sonu olacağını.
Geçen gün forumdan birisi dizinin Show TV'ye transfer olacağını yazmıştı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ağza bak ağza.:eek::bağır:
Ne Ocak'ı be Ekim'in sonunda başlayacak.Gerçi o da geç.:T:

Pazartesi günü dolu,Cuma günü de.
Çarşamba ve Perşembe günleri zaten dolacak.Geriye hafta sonu kalıyor ki hiç sanmıyorum hafta sonu olacağını.
Geçen gün forumdan birisi dizinin Show TV'ye transfer olacağını yazmıştı.

Haa Ocak Haa Ekim. O zamana kadar atı alan uçurur.:A Bu dizinin tanıtımını görene kadar haberleri fos.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,023
Puanı
1,061
Oya Doğan'ın yazısının tamamını okudum, keşke okumaz olsaydım. Baştan aşağı yanlışlarla dolu, bu yüzden buna da hemen inanmamak gerek.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Oya Doğan'ın yazısının tamamını okudum, keşke okumaz olsaydım. Baştan aşağı yanlışlarla dolu, bu yüzden buna da hemen inanmamak gerek.
Ne yanlış'ı vardı merak ettim ben.Sadece Kiraz Mevsimi hakkında katılmıyorum diğer konularda haklı.

2 yıldır zor dizi buldu zaten bi 2 yılda başlaması sürer.:A Bu kadının fanlarının işi var.:F
Ay Acun,Timur Savcı,Star TV genel başkanı ve 03 Medya yapımcısı tek tek Almanya'ya gidip iş teklif ettiler ne zor iş bulması.:D
Gören de teklif etmiyorlar Meryem hepsinin ayağına gidiyor ve zar zor kabul ettiriyor kendisini sanar.:D @xemrexxx ne diyor bu melun.:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,023
Puanı
1,061
Ne yanlış'ı vardı merak ettim ben.Sadece Kiraz Mevsimi hakkında katılmıyorum diğer konularda haklı.

Ay Acun,Timur Savcı,Star TV genel başkanı ve 03 Medya yapımcısı tek tek Almanya'ya gidip iş teklif ettiler ne zor iş bulması.:D
Gören de teklif etmiyorlar Meryem hepsinin ayağına gidiyor ve zar zor kabul ettiriyor kendisini sanar.:D @xemrexxx ne diyor bu melun.:D
Aşk Yeniden Ekim'in ilk haftası başlarmış, Kalbim Ege'de Kaldı Ekim ortasına kadar Çarşamba'da kalırmış, FOX yeni sezonda İnadına Aşk'ı Perşembe'de bırakırmış falan filan.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Aşk Yeniden Ekim'in ilk haftası başlarmış, Kalbim Ege'de Kaldı Ekim ortasına kadar Çarşamba'da kalırmış, FOX yeni sezonda İnadına Aşk'ı Perşembe'de bırakırmış falan filan.
Hata değil ki.
Çoğu kanal yeni sezonu Ekim'de açacak bayramdan dolayı.
Aşk Yeniden Ekim'in ilk haftası mı başlar bilemem ama Kalbim Egede Kaldı zaten bu oranlarla illaki gün değiştirecektir.İnadına Aşk'ın Perşembe gününde kalacağına neden inanmıyorsun ki sanki Fox'un Perşembe günü yayınlayacağı dizisi mi var.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ayy Emre'nin haberlrine hala inanan varmış burada koş @Yiğitt koş.:A

bekleriz ne de olsa ekranın en iyi kadın oyuncusu (usta isimleri katmıyorum ) :A
en iyisini oynayacağı için beklemeye değer

Senin 13 numaralı gözlüklerinle bakınca evet öyle.:A