Cansu Dere Star TV'nin Yeni Dizisinde!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Cansu Dere Star TV'nin Yeni Dizisinde!

tasiyici-anne-olacakUShQwihKAEmaRcymqQ4atg.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisinin kadrosuna bir ünlü isim daha dahil oldu.

Japon yapımı 'Mother'dan uyarlanan, kadrosunda Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri'nin yer aldığı, yönetmenliğini Merve Girgin'in üstlendiği MF Yapım imzalı dizinin başrol karakteri olan taşıyıcı anne rolü için son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde izlediğimiz Cansu Dere ile anlaşıldı. Güzel oyuncu dizide, dünyaya getirdiği çocuğu kaçıran Zeynep karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan dizi, Eylül'de ekrana gelecek.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oley beee:Z Geçen gün @xemrexxx'ye Mother'da oynayacak mı diye sormuştum:F Kadro şuan kafamdakiyle aynısı:X Acaba Cansuyu evlatlık alan anneyi kim oynayacak? Kardeşimle bu kadroyu biz kafamızda kurmuştuk. Nebahat Çehre oynamali diyorduk:Z olmazsa Arzu gamze kılınç olsun isterdim ama Vahide'yle kavga saynesinde boyu kısa kalır hep:F neyse Cansu da varsa kadroda izleyeceğim kesin.

Küçük çocuk konusunda kocamın ailesindeki Beren Gökyıldızdan başka isim gelmiyor. Hem mf yapımdandı:X

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Cok iyi bir secim olmus tekrar ekranlara dönmesi ne güzel bir sey ya :D hayatimda Cansu Dere kadar güzel bir kadin görmedim :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Oley beee:Z Geçen gün @xemrexxx'ye Mother'da oynayacak mı diye sormuştum:F Kadro şuan kafamdakiyle aynısı:X Acaba Cansuyu evlatlık alan anneyi kim oynayacak? Kardeşimle bu kadroyu biz kafamızda kurmuştuk. Nebahat Çehre oynamali diyorduk:Z olmazsa Arzu gamze kılınç olsun isterdim ama Vahide'yle kavga saynesinde boyu kısa kalır hep:F neyse Cansu da varsa kadroda izleyeceğim kesin.

Küçük çocuk konusunda kocamın ailesindeki Beren Gökyıldızdan başka isim gelmiyor. Hem mf yapımdandı:X
Mf ile Mia yı karıştırıyosun. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061

star bunu da kapmış kıvanç-meryoş-burak-cansu al sana kare as sizi naydirik yapımın kare ası şok :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bilmemezlikten geliyor aynı andanın aynı sezon olduğunu anlamadın sanki :A bu yolla kimse kaçamaz @eskici kulumuz anlatsın sana:D
Tek dizi yaptık bu sezon neyini anlamamakla uğraşiyon. İlla diyon ki yeni sezonda Ay yapım hep zirveyi alsın Forumdash beni köşeye sıkıştırsın, söylediklerimi kafama kaksın diye istiyorsun:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061
Tek dizi yaptık bu sezon neyini anlamamakla uğraşiyon. İlla diyon ki yeni sezonda Ay yapım hep zirveyi alsın Forumdash beni köşeye sıkıştırsın, söylediklerimi kafama kaksın diye istiyorsun:F
tek dizi yapabildiniz o bir kere :F serenay yapımıcam dedi engin yapmıcam dedi kenan yapmıcam dedi napıcaktınız @Çiğdem- le @destere yi mi başrol yapacaktınız:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tek dizi yapabildiniz o bir kere :F serenay yapımıcam dedi engin yapmıcam dedi kenan yapmıcam dedi napıcaktınız @Çiğdem- le @destere yi mi başrol yapacaktınız:F
Kenan 3 sene ekranda yüzü dinlensin tabiki ara verecektik:T: Serenay yapmıcam demedi yol verdik :A Tims proje sununca hemen atlamiş:F Biz teklif etsek demek bizede gelecekti:X Engin fgsn'den sonrada ara vermişti. Fgsn'den önceki ir bulut olsamdan öncede ara vermişti. Adam yüzünü eskitmek istemiyor, yine projemiz olacak:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061
Kenan 3 sene ekranda yüzü dinlensin tabiki ara verecektik:T: Serenay yapmıcam demedi yol verdik :A Tims proje sununca hemen atlamiş:F Biz teklif etsek demek bizede gelecekti:X Engin fgsn'den sonrada ara vermişti. Fgsn'den önceki ir bulut olsamdan öncede ara vermişti. Adam yüzünü eskitmek istemiyor, yine projemiz olacak:A
hayaller:A