YS Bu Şarkı Benim 5. Hafta

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Forumumuzun şarkı yarışması Bu Şarkı Benim beşinci haftasıyla başlıyor, toplam 13 hafta sürecek mücadelenin beşinci haftasıyla karşınızdayım. Şimdi ilk olarak haftanın konseptini belirleyeceğiz.

İlk olarak hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak. BU HAFTA 2'Lİ ELEME OLACAK.

Yarışma Formatı;

- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana 1DK recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Oylarınızı gönderirken nickleri silmeyiniz.
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.

SON OY GÖNDERME TARİHİ: 17 Şubat Cuma 19.00

Bu hafta ikili eleme olacak, işte beşinci haftanın 12 şarkısı;

Telif hakkı nedeniyle batuhankaralar'ın şarkısı videoya eklenemedi. Recap aralığı 3:52-4:52'ye göre dinleyiniz.

VİDEO İLE AYNI SIRADA (Nickleri Silmeyiniz)
FaJi (Ayla Dikmen - Anlamazdın)
yatutarsa (Esin Engin - Bana Ellerini Ver)
Çiğdem- (Emel Sayın - Mavi Boncuk)
sokak sanati (Belkıs Özener - Sevemedim Kara Gözlüm)
Ahmad (Füsun Önal - Senden Başka)
denizz19 (Şenay - Hayat Bayram Olsa)
Bully (Füsun Ônal - Ah nerede Vah Nerede)
Harunnn60 (Yeliz - Bu Ne Dünya Kardeşim)
xemrexxx (Belkıs Özener - Artık Sevmeyeceğim)
MayısKralı (Güzhin&Baha - Ateşböceği)
EFE UYSAL (Cici Kızlar - Delisin Delisin)
batuhankaralar (Hababam Korosu - Fesupanallah)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yeni haftamız hayırlı olsun, anket süresi 1 gün sürecek. Normalde akşam başlardık ama bugün yarın yoğunum pek foruma giremiycem. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2000-2005 arası dedim yabancı şarkıları 90lı yıllarda kısıtlama bence cnm 2000li yılların basşlarındada unutulmaz yabancı şarkılar oldu türkiyede 2005 e kadar olabilir mesala seçimler :F @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2000-2005 arası dedim yabancı şarkıları 90lı yıllarda kısıtlama bence cnm 2000li yılların basşlarındada unutulmaz yabancı şarkılar oldu türkiyede 2005 e kadar olabilir mesala seçimler :F @mrt-06
Kısıtlama yapmasam bu sefer kısıtlama neden yok, seçenek çok fazla olur denir. :A Böyle iyi bence. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İki şarkı da çok güzel gerçekten ben özellikle Manifesto'ya bittim. :bhr: İhanet 4 Milyon'u geçmiş. :Z

İkisi muhakkak kliplenmeli zaten. :D
Nisan ayı gelmeden ihanete klip gelmeli şubat yada martta manifestoya mayıs haziran gibi yaz ayında gelecek klip büyük ihtimalle cnm öyle olursa bu yazın şarkısı olur
:Z:Z:Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence de büyük çıkış yapacak Manifesto ile. :bhr:

Teşekkürler ablam. :)
ayyy bak tarkan şarkıya destek veriyor diye adamı programalr yerden yere vuruyor tuğba ekinciyi çıakrmtıslar televizyona iğrenc falan diyor tarkana bu çekememezlik nedir bu türk insanında tuhaf yanı :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
ayyy bak tarkan şarkıya destek veriyor diye adamı programalr yerden yere vuruyor tuğba ekinciyi çıakrmtıslar televizyona iğrenc falan diyor tarkana bu çekememezlik nedir bu türk insanında tuhaf yanı :A :A :A

Tuğba ekinci kendine gündem arıyor yeni şarkısı tutmadı ya:D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Umarım Yeşilçam seçilir çok tatlı bir hafta olur. :bhr:

Tuba Ekinci mi? :D

@mrt-06 sezen aksu albümünü bende dinliyorum şu an şarkıları gerçekten çok güzel;)
En sevdiğin şarkısı hangisi abla. :-)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
Umarım Yeşilçam seçilir çok tatlı bir hafta olur. :bhr:

Tuba Ekinci mi? :D

En sevdiğin şarkısı hangisi abla. :-)

Canımsın sen şarkısına kadar dinleyebildim albümü İhanetten geri kalan favorim oldu
baba evide çok güzel dinlediğim 5 şarkısıda güzeldi diğerlerinide dinlim yorum yazarım
yine;)