TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Valla kraliçelere yakışır bir jest olmuş :bhr: Şarkı da güzel Shakira da :A @destere anladı beni :A

Beni kırmamış olmandan ötürü ne diyeceğimi bilemedim :A :bhr:

@S.G.A.T. @dreamy şarkı aynı olmamak koşuluyla aynı sanatçıdan devam da edebilirsin farklı kişiye yönele de bilirsin :D

Ama muhtemelen farklı kişiler seçersiniz çünkü sonuç açıklanırken haftaya ne olsun diye size soracam , örneğin 90 lar ,en yeniler , youtube da 100 milyon üzeri izlenmeye sahip gibi yada başka başka şeyler sunup ankete göre ayarlayacam :D
boğaz köprüsünden atlayabilirsin bişey demene gerek yok :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
ilk hafta herkes bomba gibi gelmeye başladı işimiz zor :)
bir @Çiğdem- in şakirasını övelim dedik ama gelenler eskileri gölgede bırakmaya başladı :)
@OzaN kesin jüri olur lp yi görünce :)

Jürileri ve yarışmacı arkadaşlarını etiketlersen daha kolay beğeniye ulaşabilirsin :D
özellikle jürileri etiketlesin yarışmacı arkadaşların kendisine faydası yok halefe hiç faydaları dokunmaz :)

yarışma şarkıcıların en iyi şarkısıyla gelme imkanı veriyor ama şarkıcın favorilerimden değil:) bakalım son değerlendirmede kaçıncı sırada yer bulacak funda recebi dinlemem lazım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk hafta herkes bomba gibi gelmeye başladı işimiz zor :)
bir @Çiğdem- in şakirasını övelim dedik ama gelenler eskileri gölgede bırakmaya başladı :)
@OzaN kesin jüri olur lp yi görünce :)

özellikle jürileri etiketlesin yarışmacı arkadaşların kendisine faydası yok halefe hiç faydaları dokunmaz :)

yarışma şarkıcıların en iyi şarkısıyla gelme imkanı veriyor ama şarkıcın favorilerimden değil:) bakalım son değerlendirmede kaçıncı sırada yer bulacak funda recebi dinlemem lazım :)
Sayemde kalanlar seni etiekt etmeye başladı seni yarışmaya dahil ettim onuda unutma
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla kraliçelere yakışır bir jest olmuş :bhr: Şarkı da güzel Shakira da :A @destere anladı beni :A

Beni kırmamış olmandan ötürü ne diyeceğimi bilemedim :A :bhr:

@S.G.A.T. @dreamy şarkı aynı olmamak koşuluyla aynı sanatçıdan devam da edebilirsin farklı kişiye yönele de bilirsin :D

Ama muhtemelen farklı kişiler seçersiniz çünkü sonuç açıklanırken haftaya ne olsun diye size soracam , örneğin 90 lar ,en yeniler , youtube da 100 milyon üzeri izlenmeye sahip gibi yada başka başka şeyler sunup ankete göre ayarlayacam :D
Ben kendi adıma yük olmam sana cnm bu arada geçmiş olsun hasta olmuşsun
:bhr::bhr::bhr:

yarışmacıların kabahati yok bunda :) @gözlemci nin artniyetli etiketinden kopyalamışlardı :)
Evet ama ben etiekt içinde senin olmadını fark ettim :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Sayemde kalanlar seni etiekt etmeye başladı seni yarışmaya dahil ettim onuda unutma
:A :A :A
aaa @Halef beni etiketlememiş lp den soğudum birden :) lp yi görünce etikete bakmamıştım hiç :)

Efsaneler albümümüzden İlk parçamız Türk Müzik Tarihinin en eğlenceli şarkılarından MFÖ - Ele Güne Karşı

aramalarım sonunda nihayet buldum elenecek şarkıyı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Sanırım bu hafta biz yarışmacılar oy vermicez değilmi @gözlemci :A

Oyüzden trübüne oynadım seçimemle jurilere yani :A :A :A
tabi sonradan jeton düştü sende yarışmacı arkadaşlarını görmezden geldin şimdi tekrar gönül almaya çalışıyorsun :) @S.G.A.T. sana feci kinlenmişti senin yüzünden şimdi şakirayıda dışlayacak malesef :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
İlk haftaya efsane girişimizi yapıyoruz, büyük usta Barış Manço ile başlıyoruz. Hepimizin bildiği ve sevdiği bir şarkıdır diye düşünüyorum. :bhr:

@sokak sanati @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @Ahmed @batuhankaralar @DarkLegenD @Forumdash @pompy @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @Çiğdem- @MasacRE- @Billy Kane @mrt-06 @Aserat

senin barış amcayla @S.G.A.T. ın MFÖ sünü fazla yıpratmadan emekliye ayırmak şart bence :)

Sadece siz juriler oy vericeksiniz sanırım kaderimiz sizin elinizde :F
hep kaderini çizmek istemiştim sonunda elime düştün hogatha :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,379
Puanı
1,061
senin barış amcayla @S.G.A.T. ın MFÖ sünü fazla yıpratmadan emekliye ayırmak şart bence :)

hep kaderini çizmek istemiştim sonunda elime düştün hogatha :)
tabi sonradan jeton düştü sende yarışmacı arkadaşlarını görmezden geldin şimdi tekrar gönül almaya çalışıyorsun :) @S.G.A.T. sana feci kinlenmişti senin yüzünden şimdi şakirayıda dışlayacak malesef :)
MFÖ yıkılmaz, S.G.A.T. yığılmaz! :A:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
gözlemeciyle işbirliği içinde hareket edeceğim bu sefer safları sıklaştırmam lazım :)
@Yiğitt niye gözlük atmış anlamadım oysa ben barış amca bunlara göre fazla bir isim burda yıpranmasın istemiştim :) demekki insanlara iyilikte yaramıyor :)
Sen böyle açık açık söyle, Barış'a tam puan ver ben sana neler yapacağım. :bhr: