Brad Pitt ve Jennifer Lawrence Tarantino`nun Filminde!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ünlü film adamı Quentin Tarantino`nun yeni filmi için Hollywood`un ünlü aktörlerinin ismi geçiyordu. Tarantino uzun süredir üstünde çalıştığı proje için dev isimlerle anlaşmaya vardı.

Bugün bir çok film haber sitesinde ana gündem olarak yayınlanan habere göre Quentin Tarantino yeni filminin başrolleri için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence`e teklif götürdü ve prensipte anlaştı.

2 isim dışında Samuel Jackson ve Margot Robbie isimlerin de filmde olması bekleniyor. Daha cast aşamasında olan filmin konusu cinayet.

Filmde Charles Manson isimli katilin sıradışı hayatı anlatılacak. Manson gerçek bir karakter. Hayatı 1969 yılında değişti. Görülmemiş hayatıyla cinayet meraklılarının tanıdığı isimlerden.

LnbDvj.png

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kadro çok önemli değil. Tarantino film çeksin yeter. Hatta kadronun çok şaşaalı olmasına gerek yok. Tim Roth, Michael Madsen falan olsa daha iyi olur.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Allahu akbar! Yaşayan efsanenin yeni filmi geliyor demek, TH8'in tadı damağımda kalmıştı, desenize yine bir sinema şöleni izleyeceğiz. :)

Jennifer Lawrence'in hiçbir filmini izlemedim, böylece ilk kez izlemiş oluruz. Brad Pitt de çok iyi bir tercih, Sam'siz Q.T filmi zaten olmaz. :)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kaç dakikadır fotoğrafla uğraşıyorum. :D Oyuncudan daha çok yönetmenin konuşulması normal bu durumda. Ama bu isimlerle çok farklı bir şey olabilir. Lawrence tamamen kendini aşabilir. Tarantino uzun zamandır bunun üzerinde çalışıyor ve bu oyuncularla görülmemiş bir iş çıkma ihtimalı var. Çok heyecanlandırdı. Umarım, çok uzun beklemeyiz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Müthiş haber, yaşayan efsane geri dönüyor. :Z

Söz konusu Tarantino olunca, kadronun çokta önemi yok ancak kadroda efsane olacak gibi duruyor. Büyük bir merakla bekliyorum.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Brad Pitt son filmleri ile hayal kırıklığı yaşatıyor. Aşırı yapmacık geliyor bana. Jennifer ise Tarantino filmlerine yakışmaz bence. Sınırlı bi oyunculuğu var. En kötü Tarantino filmi olacak.:( İddiam büyük.:A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Brad Pitt son filmleri ile hayal kırıklığı yaşatıyor. Aşırı yapmacık geliyor bana. Jennifer ise Tarantino filmlerine yakışmaz bence. Sınırlı bi oyunculuğu var. En kötü Tarantino filmi olacak.:( İddiam büyük.:A
Ne kadar da Hıncal Uluç bir üye. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne kadar da Hıncal Uluç bir üye. :A

Jennifer'a biraz elem katmış olabilirim ama Brad'in son 5 filminde oyunculuğu Emrah seviyesinde. Botoxtanmıdır bedir çok yapmacık geliyor. Jennifer'ı 2 roller biliyorum. Kızın yüzü dümdüz kıvrım mimik hiç bir şey yok. Hep aynı yani bizin Tuba gibi oyunculuğu var. Çok düz bir isim sadece şanslı projelerde oynadı o kadar. Çok bi artışı yok abartmayalım.:F Kesinlikle en kötü Tarantino kadrosu olacak.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Jennifer'a biraz elem katmış olabilirim ama Brad'in son 5 filminde oyunculuğu Emrah seviyesinde. Botoxtanmıdır bedir çok yapmacık geliyor. Jennifer'ı 2 roller biliyorum. Kızın yüzü dümdüz kıvrım mimik hiç bir şey yok. Hep aynı yani bizin Tuba gibi oyunculuğu var. Çok düz bir isim sadece şanslı projelerde oynadı o kadar. Çok bi artışı yok abartmayalım.:F Kesinlikle en kötü Tarantino kadrosu olacak.
O kız 22 yaşında Oscar aldı. :D Brad konusuna hiç girmeyeceğim. Adamın giremediği kılık. Her şey de mimik değil zaten. :D Tavsiyem Jim Carrey ağırlıklı filmler izle. :A Yüz reaksiyonlarını seviyorsun demek ki. :D Tarantino da kötü film yapmaz. Adam milyonluk işi yok eder, piyasaya çıkarmaz. Aç kalır ama yine de kötü iş çıkarmaz. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O kız 22 yaşında Oscar aldı. :D Brad konusuna hiç girmeyeceğim. Adamın giremediği kılık. Her şey de mimik değil zaten. :D Tavsiyem Jim Carrey ağırlıklı filmler izle. :A Yüz reaksiyonlarını seviyorsun demek ki. :D Tarantino da kötü film yapmaz. Adam milyonluk işi yok eder, piyasaya çıkarmaz. Aç kalır ama yine de kötü iş çıkarmaz. :D

Ben Brad için son dönemde dedim. Yoksa 1985 - 2010 arası filmleri efsanedir. Her filmi muhteşem. Son filmlerinde çok açık şekilde kötü oynuyor. İzleyen bi çok kimseninde yorumu bu zaten. Dediğim gibi Jennifer şanslı kız yoksa o mimiksizlikle oyunculuk yapıp Oscar alması olası bile değil. Büyük şans sadece. :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Konuları kilitlemek yerine birleştirmek daha iyi. Millet o kadar açmaya zaman harcıyor pat diye kilitliyorsunuz. :D En azından mesaj olarak yüklensin. :D @Aserat @mrt-06

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çıkış tarihi çok uzakta gibi dursa da Tarantino film çıkarsın ben beklemeye razıyım. Konu itibarıyla ilk defa deneyecek böyle bir şey üstat. Ama çok sert bir konu ve Tarantino'ya fazlasıyla uyuyor. Oyuncular ise genç nesilden 1 2 oyuncu ve daha önce çalıştığı Pitt, ha bir de tabi ki gedikli olan Samuel L Jackson. J Law'ın ise yeni bir adaylık çıkarması muhtemel oynayacağı role göre. Merakla beklemedeyiz. :)