BluTV Dizisi ''Masum'' TV'de İlk Kez Kanal D'de Ekrana Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

BluTV Dizisi ''Masum'' TV'de İlk Kez Kanal D'de Ekrana Geliyor!

masum-dizisi.jpg

Türkiye'nin ilk internet dizisi ''Masum'' televizyonda izleyiciyle buluşuyor!

Berkun Oya'nın tiyatro oyunu Bayrak'tan uyarlanan ''Masum'' dizisinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan yer alıyor. BluTV'de büyük beğeni ve ilgiyle izlenilen ''Masum'' televizyonda ilk kez 17 Ağustos Perşembe günü ekrana gelecek.

''Masum'' televizyonda ilk kez 17 Ağustos Perşembe günü 20.00'de Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,974
Puanı
1,061
Beklemiyordum güzel sürpriz oldu. Bir kez daha izlerim. Umarım Star da yakında Fi'yi yayınlar. :Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Mükemmel haber. :Z İzleyeceğim İnşallah. :D
Star'dan Fi hamlesini de tez zamanda bekeriz. HD HD izleyelim. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,620
Puanı
860
İzlemek istiyordum ne zamandır. İyi oldu böyle. Ayrıca Fi kolay kolay yayınlanamaz bence.

Ahmet San

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
4
BluTV asla orijinal yapımları televizyonda yayınlamayacagiz oluşum paralı para veren insanları enayi durumuna koyarız demişti. Bu haberi gören adam gidip daha Blu TV'ye üye olmaz amaaan ne de olsa seneye TV'ye düşüyor der. Ne para kazandırır ne internet sektörünü umursar. Sektör için çok büyük kayıp. bluTv'den böyle oluşumu ilk hayata geçirenler olarak beklemezdim bu oluşuma para verip üye olanlar da TV de yayınlandığı zaman çıkacaktır. Pek uzun sürmez bu gidişle ömrü, yazık oldu. Fi'nin yayınlanması demek de çok saçma. Star umarım böyle hataya düşmez. TV ve internet birbirlerine rakip olmalı. Biri birinden üstun olursa saçma salak yapımlara devam ederiz.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kesin izlerim, BluTV'ye para vermeye kıyamıyorum henüz @Çiğdem- :A Ama bence yanlış bir şey. Ben üye olsam, her ay versem ve izliyorum diye sevinsem, sonra 5-6 ay sonra tv'den herkese izletilse. Bence hoş değil, internet özel olarak kalmalıydı.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eee biz boşuna mı para bayıldık? Bir işiniz de doğru olsun be eeey Doğan Medyası :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Kesin izlerim, BluTV'ye para vermeye kıyamıyorum henüz @Çiğdem- :A Ama bence yanlış bir şey. Ben üye olsam, her ay versem ve izliyorum diye sevinsem, sonra 5-6 ay sonra tv'den herkese izletilse. Bence hoş değil, internet özel olarak kalmalıydı.
+1
Yapdıkları baya komik durum bence. :D
Belkide daha çok tanıtmak için bir adımdır ama ters tepmesi muhtemel.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bedava şekilde televizyondan izleyecez millette nette izlemek için para versin
:A :A :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Blu tvden çok büyük hata!! Televizyonu kesinlikle kendisine rakip alması lazımdı. Bak Netflix e adamlar diziyi geç filmlerini bile sinema salonların koymuyorlar. Blu tv Almanyada operatörle anlaşınca sevinmiştim globolleşmeye çalışacak diye ama bu hamle küçültücü bir hamle. Arap pazarına online dizi sektörü olarakta girmek lazım bence

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yanlış karar cidden. Bir içerik sadece bir platforma özel olmalı ki değerinin korusun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...